Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Фронтери

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите Фронтери

    Малко спам и от мен (Божко, после можеш да почистиш темата) ако въпросната гуманджийница се намира в някое малко откъснато селце, с ограничени финансови възможности за закупуване на машини, и в близката околност ако няма друг вулканизатор, клиенти ще имат и ще са доволни че изобщо имат вулканизатор па макар и с примитивни условия за работа...

    Коментар


    • От: Представяне на нашите Фронтери

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Аз толкова безсмислен труд не съм виждал от преди 30 години когато баща ми сменяше вътрешна гума на москвич-а. Но тогава имаше 2 баланс машини в София и те не работеха в събота. Монтаж на гума струва 5 лв.
      Само малко уточнения :

      - тогава нямаше и как друго яче . И аз като баща ти сам съм си сменял гумите - и на Москвето и на Жигулата . Даже си бях направил щанга, подобна на тази от клипа . За да не викам Неволята насред път . А па да не ти разправям как се разджантваше гума на товарен камион ! За пръв път съм го правил в 7-ми клас

      - иначе за клипа : що да е безсмислен труд . Една гума се монтира за 1 песен на Тони Стораро . Следователно , 4 гуми - за време по една песен на Тони Стораро , Софито , Азис и Кондьо . Плюс една бира , вероятно (на клипа не личи) .И вече си с 20 кинта на коня . Ако работиш за 40 лв. надница - труда си заслужава .

      То и смяна на масло и филтър в някои сервизи (при определени условия ) е безплатно , но много хора сами си го правят . Въпрос на философия.

      ПС. Съвсем отделен въпрос е , че на клипа баланс не видяхме
      Последно редактирано от Vlado_Ts; 08-10-14, 11:33.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Представяне на нашите Фронтери

        8 гуми и ще ходиш една седмица в несвяст и мускулна треска.
        РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

        0895шест29410 .

        Коментар


        • От: Представяне на нашите Фронтери

          Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
          8 гуми и ще ходиш една седмица в несвяст и мускулна треска.
          Ако става въпрос за такива като нас дето не вдигат по-тежко от "голема" ракия , стограмка - може . Ама като гледам , момчето е яко . Едва ли го бъркат 8 гуми.
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Представяне на нашите Фронтери

            По подобен начин та и по-трудно с колега монтьор слагахме 4 макадамови рали гуми за около 2 часа на голи джанти!Голем чанч беше, ооще го помня!....
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Представяне на нашите Фронтери

              Здравейте! Ето я и моята фронти, която почти 3 години ни служи вярно като единствено семейно МПС
              1992, 2.0i


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Fronti.jpg
Прегледи:1
Размер:126.1 КБ
ID:5622387Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Fronti back.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5622388

              Коментар


              • От: Представяне на нашите Фронтери

                Първоначално публикуван от YKD Преглед на мнение
                Здравейте! Ето я и моята фронти, която почти 3 години ни служи вярно като единствено семейно МПС
                1992, 2.0i...
                Екстра изглежда машинката за годините си! Вземи четка и препарат, и махни синьото от надписите на гумите! И моите бяха така, като ги купих нови и им се дразних няколко дни... Е ако не ти пречи си ги карай така де
                ОФА КБ X20SE + метан

                Коментар


                • От: Представяне на нашите Фронтери

                  Дразни ме, но повярвах на гумаджиите, че то само ще си падне Още утре ще го изтрия...

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите Фронтери

                    Първоначално публикуван от YKD Преглед на мнение
                    Дразни ме, но повярвах на гумаджиите, че то само ще си падне Още утре ще го изтрия...
                    Наистина само ще си падне но му трябва мокро време и локви!Аз лично мойте ги изчистих с пароструика на една мивка защото от локви бяха изчистени тук там и за по бързо им помогнах с високото налягане!
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите Фронтери

                      Ми то вчера и днес вали - наистина само ще си падне.
                      Честити гуми, колега.
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите Фронтери

                        Нещо повече за тези гуми , не съм виждал такива по Стара Загора .

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите Фронтери

                          Като питаш нещо давай "Отговори с цитат" защото така не се разбира кой и за какво питаш.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите Фронтери

                            Първоначално публикуван от mi6emorkov Преглед на мнение
                            Нещо повече за тези гуми , не съм виждал такива по Стара Загора .
                            Привет! Ако става дума за моите гуми, това са Goodyear Wrangler Duratrac 31/10.5/15. Имам ги от съвсем скоро и все още не мога да споделя кой знае какъв опит. Доста се колебах между тях и BFG AT, но накрая реших да експериментирам с тези За сега по-скоро съм доволен от избора си.

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите Фронтери

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Ако става въпрос за такива като нас дето не вдигат по-тежко от "голема" ракия , стограмка - може . Ама като гледам , момчето е яко . Едва ли го бъркат 8 гуми.
                              Мани хамалогията, ама по подобен начин се убиват безвъзвратно чисто нови (регенератки) гуми. Виждал съм го с очите си на гумаджийска машина, щото гумаджията беше кльощав и не можеше да смачка регенератката под вътрешния борд на джантата. В резултат машината отпра солидно парче от вътрешния ръб на гумата и играта свърши.
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите Фронтери

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tn_DSCI0010.JPG
Прегледи:1
Размер:152.8 КБ
ID:5629369Eй я новата придобивка. 3.2, V6. Доста различна като поведение от ОФА, 2.0 спорт.
                                Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                                Opel Frontera V6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X