Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вакуумни автоматични хъбове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Вакуумни автоматични хъбове

    Първоначално публикуван от Danchojn Преглед на мнение
    Вакуума го произвежда двг. Не знам дали има резервоар, но десният хъб се включва и изключва моментално а левия не.
    Вакуума се взима от общия, този който е и за сервото/от същия маркуч дори/ и има клапанче по пътя.
    Друго, освен спукан или запушен маркуч, няма какво да е.
    Намерете начин да измерите вакуума от ляво и дясно.
    Например,за колко време смачква пластмасова бутилка от 2л.

    Коментар


    • #32
      От: Вакуумни автоматични хъбове

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Това чудо има ли резервоар за вакуума?
      И кой го произвежда? Вакуума де.
      Би трябвало да си има вакуум помпа. Ако е дизел - със сигурност.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: Вакуумни автоматични хъбове

        Здравейте!

        Има малко развитие! Вакуума вече работи добре. При хъба, половин литрова бутилка от минерална вода я нагъва за 3 сек. Сега предстои смяна на всички семеринги и пръстени и ще видим.
        Panda Climbing 4x4 1,2MPI FIRE

        Коментар


        • #34
          От: Вакуумни автоматични хъбове

          Здравейте колеги!

          Вчера най-после сменихме семерингите на лявата главина - 3бр. Вече всичко работи!

          Поздрави!
          Panda Climbing 4x4 1,2MPI FIRE

          Коментар


          • #35
            От: Вакуумни автоматични хъбове

            Браво. Честито.

            Коментар


            • #36
              От: Вакуумни автоматични хъбове

              Благодаря. Дано да изкара по-дълго.
              Panda Climbing 4x4 1,2MPI FIRE

              Коментар


              • #37
                От: Вакуумни автоматични хъбове

                Здравейте колеги,

                съживявам малко темата. След като оправихме автоматичните вакуумни хъбове, не след дълго пак проблем с тях - счупиха се. От тогава сме с ръчни на AVM и този проблем отсъства.
                Сега обаче, си включва 4х4 когато си реши. Някой знае ли каква е точно системата на задвижване на това недоразумение? Немога да видя, предно колело да избуксува а всичко уж е засепено. Да не би да е с 3 отворени дифа тая машина?
                Дайте моля някакви идеи!

                Поздрави!
                Panda Climbing 4x4 1,2MPI FIRE

                Коментар


                • #38
                  От: Вакуумни автоматични хъбове

                  Колега, в момента и аз имам същия проблем. Джипът е REXTON 2,7 дизел, ръчна скоростна кутия. Мислех да пусна друга тема, но нека всичко е на едно място - т.е. в твоята. Ето какво се наблюдава при мен: Когато натисна копчето 4Н, на което е отбелязано, че дори блокира задния диференциал, лампи4ката на таблото 4WD светва, но нищо повече не се случва. Движещи остават само задните колела- все едно 2Н, като ако едното забуксува и джипа спира. Блокажа не сработва. Предните колела въобще не се завъртат - т.е. не стават движещи. Колега при вас как е? - когато не ви включваха хъбовете блокажа работеше ли ? Когато натисна бутона 4L джипа включва бавните. Интересно е, че и там движещи са само задните. Блокажа и предните колела не се включват никога. Индикаторите на таблото показват, че всичко е наред, а то нищо не става. Помагайте и давайте идеи от къде да започна. Бих се радвал ако колегата започнал темата даде телефон за да се чуем и обменим опит.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Вакуумни автоматични хъбове

                    Не мога да ти пиша лично, затова, моля дай мейл за телефона.
                    Panda Climbing 4x4 1,2MPI FIRE

                    Коментар


                    • #40
                      От: Вакуумни автоматични хъбове

                      Привет ето и e-mail: office@tanily.com
                      При мен проблема се оказа едно мъркуче, дълго около 7-8 см., което се намира под акумолатора. Беше пукнато и от там губех вакум. Но ще се радвам да дадеш телефон и да си помагаме и консултираме кой с каквото може. Във форума няма много за тези машини - или са много здрави и корави или толкова много се чупят, че колегите ги е срам да си кажат Между другото да споделя, че това е първият проблем, който съм имал с моя РЕКСТЪН.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Вакуумни автоматични хъбове

                        Здравейте аз карам Рекстън 2900 мотори имам същия проблем със предното задвижване. Ври вклучен бутон и зацепен кардан и полуозки предните гуми несе въртят и немога да разбера какво кара дасе зацепят, на вакумен принцип лие или нещо друго. ако може да и дадете някакъв съвед, при последния майстор ми каза че трябва даси купя нови капачки защото от тях не ми е зацепвало /имоло някаква пружина която незнаел какво я натиска/????.
                        благодаря предварително.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Вакуумни автоматични хъбове

                          Ходи при друг майстор,и му кажи да ти смени всички семеринги по главината.Това,следкато са проверени маркучите за вакуум,дето влизат в главините.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Вакуумни автоматични хъбове

                            Първоначално публикуван от Arsu Преглед на мнение
                            Здравейте аз карам Рекстън 2900 мотори имам същия проблем със предното задвижване. Ври вклучен бутон и зацепен кардан и полуозки предните гуми несе въртят и немога да разбера какво кара дасе зацепят, на вакумен принцип лие или нещо друго. ако може да и дадете някакъв съвед, при последния майстор ми каза че трябва даси купя нови капачки защото от тях не ми е зацепвало /имоло някаква пружина която незнаел какво я натиска/????.
                            благодаря предварително.
                            Преди да ходиш на майстор, не е зле да ходиш малко и на училище...
                            А за Ректума - Проверяваш маркучите, мембраните, клапан и семеринги. Системата е наистина тъпа и ненадеждна, като самата кола и единственото адекватно лечение е муфи или ръчни хъбове.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #44
                              От: Вакуумни автоматични хъбове

                              Първоначално публикуван от Arsu Преглед на мнение
                              Здравейте аз карам Рекстън 2900 мотор и имам същия проблем със предното задвижване. Ври вклучен бутон и зацепен кардан и полуозки предните гуми несе въртят и немога да разбера какво кара дасе зацепят, на вакумен принцип лие или нещо друго. ако може да и дадете някакъв съвед, при последния майстор ми каза че трябва даси купя нови капачки защото от тях не ми е зацепвало /имоло някаква пружина която незнаел какво я натиска/????.
                              благодаря предварително.
                              Здравейте,малко да съживя темата и ако мога да помогна на следващите дето ще се срещнат с този проблем,ще е добре.

                              Купих рекстъна преди 5м и когато го пробвах всичко уж си работеше,но когато заваля изненадващо миналият месец маи беше снега имах същият проблем,
                              реших да се изфукам с джипа,но уви не успях предното не зацепи и останах само на задно каквито и гуми да имаш джипа няма ли предно не е джип.
                              Четох какво ли не и нищо не открих,накрая закарах рекстъна при един стар бандит и ми ги направи постоянно зацепени като им сложи някакви метални пръстени направени от стругар за да паснат и да зацепят, та схемата е следната нали регулираме кардана с копче когато решим да сме на 4Х4 само го цъкаме и тръгваме те хабове ли са незнам точно са вече зацепени и готови за действие,когато нямаме нужда от тях само ги изключваме и си караме на H2 проблеми с разхода няма, защото нищо не променяме само си стоят зацепени.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Вакуумни автоматични хъбове

                                Първоначално публикуван от angeli Преглед на мнение
                                проблеми с разхода няма, защото нищо не променяме само си стоят зацепени.
                                То яко нямаше проблем с разхода, никой нямаше да си играе да слага хъбове. Просто още не си го усетил.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X