Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

    Тази тема ще започне загадъчно, а кога ще я довърша ? Може би довечера.

    След като с Шефа заловихме Крикчето неволно да си тананика химна на групата на младите:

    Лесидрен, Лесидрен, аз съм млад и зелен,
    Лесидрен то се знай, там ще караме докрай.......

    Шефа свика съвещание, след което беше дадена презконференция въз основа на която беше дадено публично становище , че трябва да вземем и да покажем на Крикчето, че Лесидрен е капка в морето.
    През целият ден Крикчето се държеше мъжки и не направи крачка назад. Браво.
    Цитат на Пачароза: Крикчееееееее, много от членовете на плевенската група много време ще ти носят вода.
    Денят беше дъждовен, а терените за каране безупречни.
    старт: с Чифлик - през Стара Планина в Христо Даново, от там хижа Средногорец ( Средна гора ) отново Кърнаре . През прословутата Кърнарска пътека на х. Дерменка - Орлово гнездо, Чорапогащника, Паметника на летеца и отново изходна точка с. Чифлик.
    Подробности довечера, а сега едно клипче от Кърнарската .

  • #2
    От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0173.jpg
Прегледи:2
Размер:113.5 КБ
ID:5180597Аз няма да говоря вие го вижте.Най Добрия.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • #3
      От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]213069[/ATTACH]Аз няма да говоря вие го вижте.Най Добрия.
      Е чак пък най добрия,но поне се опитвам да съм от добрите
      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • #4
        От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

        Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
        Е чак пък най добрия,но поне се опитвам да съм от добрите
        не бе за мен говори водача ще му обръсна брадата и ще му скрия тутуна
        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

        Коментар


        • #5
          От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

          Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
          не бе за мен говори водача ще му обръсна брадата и ще му скрия тутуна
          АматьорНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0175.jpg
Прегледи:2
Размер:136.8 КБ
ID:5180930
          Последно редактирано от viki terzieva; 02-06-10, 12:24.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #6
            От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Аматиор[ATTACH=CONFIG]213700[/ATTACH]
            Абе, шефе, как можа да паднеш на тая медена пътека

            Не си ти виновен . В мотора е причината. Ето това е избора за такъв терен




            И с КТМ става

            Но трябва да си профи
            Последно редактирано от Жоро Йорданов; 31-05-10, 21:11.
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #7
              От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

              Ето че стана време да продължа.
              И такаааа. Тръгване от Чифлик.

              Крикчето. Все още не е минал теста за приемане в групата на Шефа

              Ето го и него - Шефа . Както винаги глъмее.

              ето ме и мен.

              Емил ( Блек Хоу )

              Тука с Емил, се заложихме и чакахме да направим снимките на деня, ама си направихме снимки един на друг и това беше.

              Времето ни притискаше . Следваща снимка на билото - пресъхналата чешма.



              Емо на пътеката която подсича върха от север.

              Слезнахме в Христо Даново, а от там в Кърнаре. Пачароза и другите си бяха отчакали.

              Адаша и той от чакащите. Закъсняхме само с два часа

              Кърнарската бензихостанция. Пихме кафе и газ към Средна гора.

              Поглед назад към Стара планина.

              Конкуренцията на Енинската беседка.

              Следваща спирка хижа Средногорец. Адаша спуска. Зад него Светльо - ( яха ямаха )


              След малко още.

              Коментар


              • #8
                Е такова е настроението и така си викаме докато караме.



                След този клип, очаквам Келеметора да си прибере моторът от Шефа.Чудите се Шефа как изкарва кърнарската ? ето как.


                Ето два клипа от на Емо фотоапарата.
                Първият: Вагон ресторанта на Блек Хоу и поройният дъжд. Надявам се Пачароза и останалите да ни влязат в положение и да разберат защо закъсняхме. Калта от север няма нищо общо с песъчливата почва на юг.



                И вторият клип: Как професионалистите ( демек аз ) качват Кърнарската.


                Останалите снимки утре.

                Коментар


                • #9
                  От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

                  И така другари, дойде време да продължа.
                  Ето че сме на Средногорец. Колегата (Яха ямаха ) леко в гръб.


                  На хижата заварихме лесничей.

                  Крикчето отмаря. Все още не знае за способностите си, че е възможно да кчи Кърнарската пътека. Но така е, когато на човек му се втълпява, че ние сме нещо повече от другите, човек започва да вярва. Сега Крикчето вече знае, че с нищо не е по различен от нас. Справи се достойно, като един истински член от групата на Шефчето. Най важното е , че проумя че всичко идва с практика и че е много трудно практиката да е понеделник в Приятели. Имало разлика да се кара в кръчмата, около града и Кърнарската пътека. каква е разликата незнам

                  Тия пък от горското ядът, като невиждали.



                  ето го и него. самият Пачароза. Когато той е водач, не заведе ли групата на кърнарската пътека, все едно не е водил нищо.

                  Тука шефа предложи брак на Пачароза, с цел да се умилостиви и да не го прекарва по гадната пътека, ама не му се усмихна щастието.

                  След отказа, шефа се закичи като селски ерген и каза: Нищо друг ще ми върже, като не ме искаш ти



                  Ето ни на пътеката. За съжаление, групата се разпокъса и нямам снимки от кчването.
                  Емил и Емил . Емил ( РЕнди ) и Емил ( Блек хоу )

                  Следват няколко снимки на които много се кефя.







                  Ето че стигнахме и .......

                  Шефа и Пачароз обяздват високо оборотната мощна косачка за трева.

                  Крикчето

                  Орлово гнездо





                  Странни техники може да се видят из балкана.

                  Паметника на Беклемето или както му викат тамошните - чорпогащника



                  Паметника на летеца. Мраморната плоча явно краси нечий дом


                  Оооооооооооооооооооооооффффффффф. Тука ми трябваха 10 минути, за да превъзмогна болката в стомаха и да спра да рева като магаре. такъв смях не се бях смял мого, ама много отдавна.
                  След като питбула на Блек хоу почти успя да захапе шефа за задника, той от зор забрави за болният си крак и от място скочи на предният капак на колата . Не можах да реагирам светкавично , за да заснема атаката, защото умирах от смях.
                  По късно Шефа сподели, че възнамерявал ако кучето продължи атаката, да започне да драпа към тавана . Ех ако всичко беше заснето на клип


                  за сега е това. на 100% обаче съм сигурен, че отново ще отидем на тази пътека. поне аз съм сигурен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

                    Добро си е кученцето.Даже толкова ме обича,че не дава друг да е около мене.Друг път ще знам да го прибирам когато има хора около мене.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11920.jpg
Прегледи:1
Размер:318.3 КБ
ID:5181220

                    Коментар


                    • #11
                      От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

                      Мъжката карате, няма "хънта - мънта". Хвала !

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                        Мъжката карате, няма "хънта - мънта". Хвала !
                        Митак, на драго сърце бихме покарали с вас, че с Ренди се чувстваме като орангутани с тия финни момчета, пък поне с Бойко ще сме в една категория.
                        Аз съм 109 кила, а шефа - "Той е дебеееел" 110 кила

                        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                        И с КТМ става
                        Днес ми звъня шефа и вика видя ли ма на снимката. Ама след това поясни, че така щял да изглежда след 100 липосукции.
                        Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 01-06-10, 21:38.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

                          Eto и последните снимки. Фотосесията от телефона на Пачароза, озаглавена " Добрите също бутат "
                          Незнам защо аз фигурирам на повечето снимки. Сигурно щото съм най добър

                          Пачароз, гледай какви снимки може да прави телефона ти. Ама трябва да се ръчнат малко.

                          С моя мотор, никакви проблеми.

                          След това обаче трябва да се измъкне на Рненди чайника.

                          Фиуууууууу . Чаят е готов.



                          Добре е, ама като не мога да свиря, ще бутам.

                          Със същото пияно, правя пируети зад храста. Пачароза беше много доволен, че ме снимал с краката нагоре

                          ДА, ама си викам: Толкова фолк певици има дето немогат да пеят, значи музиката е за всички. Яхнах йониката и нещата се получиха. Бързо обаче ми отмина идеята да създавам албум. Предпочитам соло с ктм-а.



                          Ей го и шефа. Незнам кога ще клекне този човек и ще си признае, че е стар за подобни издевателства над нежното му тяло. Или поне да си признае, че съм по добър от него и да ме повиши в "под поручик".




                          Това вече е наистина всичко.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

                            Момчета, мненията са преместени в общите приказки. ДА не разваляме розавата тема на Пачароза.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Трябва Ви водач ? Обадете се на Пачароза.

                              Тъй като много рано се появи сняг и ни прецака обичаините карания решихме да отидем при този прословут А М А Т И О Р Пачароза демек Пурко така му викам защото има много деца да са му живи и здрави че да му харчат парите та решихме да му отидем на гости да видим дали се е научил да кара или му харесва повече да носи.И така аз Асен,Филип и Крикчето тръгваме в неделя от бензиностанция Еко в 8.00 часа които желае да идва със наз да заповяда но за самото каране нищо немога да кажа като знам домакина какъв е абич кои знае каде ще ни води
                              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X