Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обща тема за Хускварна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обща тема за Хускварна

    Създавам тази тема с молба и надежда,че някой от модераторите ще събере и без това не многото теми и публикаций за тази марка мотоциклети защото те са разхвърляни из целият форум и би било много по лесно и приятно да се събере всичко на едно място.Марката не е от най популярните и е известна с не дотам лесното намиране на части,но това е и още една причина всички постове на колеги търсили начини за закупуване на части(и намерили такива)да бъдат обединени и по лесно достъпни за новите собственици на марката(като мен).Мисля все пак,че не са толко малко собствениците на тази екзотична марка и има какво да се каже и напише в такава тема,като - технически дискусий,ремонти и тънкости свързани с тях,тунинг и преправяне на супермото,особености при различните модели и начин на каране и още много други.Поздрави.
    Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

  • #2
    От: Обща тема за Хускварна

    Искам да помоля всички колеги които внасят части или познават хора които го правят,да публикуват тук имена,телефони и всякаква информация относно намирането и доставянето на части за моторите Хускварна.Благодаря предварително.
    Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

    Коментар


    • #3
      От: Обща тема за Хускварна

      Иимам части за Хускварна , 125 и 250 ВРК и ТЛЦ 510,

      Коментар


      • #4
        От: Обща тема за Хускварна

        Колеги моля оставайте телефон за връзка и населено място,защото не всички участници могат да пишат лични съобщения.
        Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

        Коментар


        • #5
          От: Обща тема за Хускварна

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P230510_18.43.jpg
Прегледи:3
Размер:272.6 КБ
ID:5192066Колеги счупих масленият сегмент при монтажа на новото бутало,ако някой може да помогне с такъв сегмент та дори и втора ръка да е да звънне на 0895626058.Мотора е Хускварна ТЕ 610 2000г.
          Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

          Коментар


          • #6
            От: Обща тема за Хускварна

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:scan0001.jpg
Прегледи:2
Размер:218.3 КБ
ID:5205199В краен случай от тук можеш да си купиш части.
            Това обаче е в Солун.
            Хубавите неща се правят бавно!

            Коментар


            • #7
              От: Обща тема за Хускварна

              абе и аз искам да си постегна мотора. някои може ли да даде някаккви дани на магазин в българия.

              Коментар


              • #8
                От: Обща тема за Хускварна

                има много части за този модел мотори.0899122571-Златко

                Коментар


                • #9
                  От: Обща тема за Хускварна

                  На някой колега да му се намира бутало от Хускварна ТЕ 410-с дясна дирекция на веригата е двигателя.Даже би ми свършило работа и бутало което е работило но е здраво и без дефекти.Тел 0892480750
                  Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

                  Коментар


                  • #10
                    От: Обща тема за Хускварна

                    Колеги и аз съм собственик на хускварна и бих искал да знам от къде мога да намеря части за нея(устройват ме и 2-ра ръка)
                    Модела на мотора е WRE 125 2004 година!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Обща тема за Хускварна

                      здравейте искам мнение за хускварна срм 570 супермото ако някой може да каже нещо или има такъв. Хвърлил съм му мерак на този мотор но нз дали няма някои сериозни дефекти.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Обща тема за Хускварна

                        Колега, до колкото зная, най-близкото представителство на Хускварна е в Гърция! Направи връзка с колегата SMR610, защото той има повече опит с хъскитата и ще те насочи по-правилно от мен Иначе аз лично бих ти препоръчал магазините на Никомотор, защото зная че шефа им често пътува за части до съседна Гърция Чао и късмет
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Обща тема за Хускварна

                          питай и в streetmoto(в Пловдив е магазина), доста хъскита са минали през ръцете на колегата и до колкото знам може да внесе и части за тях
                          ако не можеш да се свържеш пиши едно лично да ти дам телефон и скайп

                          Коментар


                          • #14
                            От: Обща тема за Хускварна

                            Колега напиши номера тук защото и на други колеги може да бъде нужен!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Обща тема за Хускварна

                              Някой да знае къде внасят части за хускварна или номер на някой човек?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X