Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обща тема за Хускварна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Обща тема за Хускварна

    Адрес: ул. Родопи 30
    гр. Пловдив

    Тел. 0886 676 606Skype: streetmotoltd
    ICQ: 470577048

    Коментар


    • #17
      От: Обща тема за Хускварна

      Колеги някакъв друг вариянт за части?
      streetmotoltd не можаха да намерят!

      Коментар


      • #18
        От: Обща тема за Хускварна

        Колега писах ти по-рано, но ти или не ме послуша или както и да е.........Длъжен си да опиташ всякакви варианти за да си помогнеш, така че не пренебрегвай никой от тях. Ето ти адреса и звънкай на телефоните, които са в Благоевград
        http://www.nikomotor.com/
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #19
          От: Обща тема за Хускварна

          Колега говорих и с Никомотор но и той няма

          Коментар


          • #20
            От: Обща тема за Хускварна

            Той няма, но говори ли с него дали може да ти ги намери в Гърция Естествено е да няма в наличност такива части, защото това не е масов мотор, който се кара под път и над път. Друг вариант е да пробваш да ги намериш и поръчаш от ибей, но там трябва да помогнат колегите, които са минали по този път Трети вариант е, ако не можеш да намериш нищо и толкова много си обичаш мотора е, да купиш цял мотор "донор" и ще имаш колкото си искаш части Абе просто не се отказвай и търпението ти ще се възнагради
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #21
              От: Обща тема за Хускварна

              http://www.ersatzteile.at/d2p/d2p?AL....at&EXTERNAL=1
              Ето тук има части ,доставката е около 15 евро.

              Коментар


              • #22
                От: Обща тема за Хускварна

                Здравейте,някакви мнения за Т610 2000 год ?
                По малко, ама с хляб!

                Коментар


                • #23
                  От: Обща тема за Хускварна

                  за съжаление моите мнения са само отрицателни за хускварна от този период
                  Поздрави

                  Коментар


                  • #24
                    От: Обща тема за Хускварна

                    Здравейте, колеги! Имам въпрос - що за животно е това Husqvarna SM 610 2004 година...? Ако някой знае нещо, моля споделете... (Проблеми, поддръжка, качество) Благодаря предварително )

                    Коментар


                    • #25
                      От: Обща тема за Хускварна

                      Аз имам ТЕ610Е'00 , много съм доволен от машината, иам си специфики по поддръжката. Чувствителна е към масла, сравнителна честа смяна на консумативи(лагери на кобилиците на около 18-20 000км), семеринг на разпределителния вал и водната помпа. По маслената магистрала има 3 филтъра + масления, много често никой не ги чисти и и от там идват големите проблеми. Определено не мотор на който сменяш само маслото и караш, веднъж годишно се налага да го разколачиш целиа за да му направиш профилактика, но пък се отблагодарява с много приятно возене. Лично на мен много ми приляга, както за шосе така и за гората. хубавата новина е, че КТМ купиха Хускварна и от догодина 2014, еди моторс ще могат да доставят части, това информация която получих лично при тях. Така че големия проблем с частите може би ще има по лесно решение.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Обща тема за Хускварна

                        Новината за купуването на Хускварна от КТМ е добра за нас, но все пак да не забравяме, че най-вероятно ще има налични части само за по-новите модели на хъскитата Все пак мотор 2004г. мисля, че се вписва в тази графа, така че колегата Spitfire1993 може да е спокоен
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Обща тема за Хускварна

                          Колеги трябват ми спойлери за Husqvarna TE 410 2000г като самия спойлер е от 2части/половинки може и от по новия модел жълти дет са цели но да са 2комплект,ако е от тези на 2 части не ме интересува цвят
                          моя телефон е 0899 222 783

                          Като цяло имам Husqvarna TE 410 много съм доволен само офроуд се кара ама един спойлер счупих и няма намиране,иначе другото се намират части,като мотор доста вървят 410ката е малко по здравичка но върви доволно

                          Коментар


                          • #28
                            От: Обща тема за Хускварна

                            Колеги, приятел си хареса Хускварна вр 125 1998г. Може ли малко мнения и инфо за този модел? Както и цени за части, ако някои наскоро нещо е правил. Плюсове и минуси? Питам, защото мотора който е харесал е доста далече. Та ако може да събера малко инфо преди да иде да го гледа, ще е от голяма полза. Мерси

                            Коментар


                            • #29
                              От: Обща тема за Хускварна

                              Пусни снимки да го видим или линка на самата обява. Така ще получиш повече информация за конкретната машинка
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Обща тема за Хускварна

                                Малко след като писах тук във фирума, обявата(беше в мобилето) просто изчезна!! Тъй като в момента съм в чужбина, нз. какво е станало. Но за мотора в обявата пишеше , че е от Дупница, а цената му бе 850лв. С приятеля ми сме от Асеновград. Съвета ми бе го взима за тази цена, ако ходовата част и скоростите са наред. А двигателя задължително ще иска ревизия.
                                Като разбера, какво е станало(дали го е купил) ще пиша.
                                И все пак целта за покупка на този мотор е съботно-неделни разходки с леко засукани пътечки, малко по-хард. В полите на Родопите, единствено и само за кеф и разпускане от работната седмица. Аз имам црф 250х Като за начинаещ ми е перфектен и от към горене съм повече от доволен. Но това Хъски, как ще се представя с разхода, просто от любопитство?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X