Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    При теб е най-вероятно. Виж че изписва някакво ауторвю.ру което няма нищо общо с форума. Вероятно някоя гадост се опитва успоредно да отвори друга страница или нещо подобно.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Благодаря! И аз така си помислих, изписва някакъв Outbound процес от папката на Mozilla firefox. Ще изчистя всичко.
      Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
      First impression is not always true. Get inspired.
      Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
      Reading is sooo boring, unlike writing!

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
        От няколко дни при влизане в тази тема Malwarebytes Anti-Malware реагира веднага и съобщава за блокирана злонамерена страница

        Дали проблемът е при мен /в браузера/ или има нещо и във форума?
        При мен имаше същия проблем,и не само при отваряне на страница от форума.Проблема се реши с отстраняването на µTorrent 3.4.2.Има и инфо вече из нета(руски форуми)че е изключително зловреден този клиент(3.4.2)!Ако имаш µTorrent над 3.4.0-трий!Може и друго да създава проблеми при теб-не се знае!просто споделих инфо как се реши проблема при мен.
        Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Точно този проблем не е от uTorrent.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Може да се окаже, че е от него. Имах точно uTorrent 3.4.2, но не го бях пускал отдавна /по принцип не го ползвам често/. Проблемът се появи на следващия ден, точно след като предишната вечер бях стартирал този uTorrent 3.4.2. Махнах го, пуснах пълно сканиране с Malwarebytes, изчистих каквото показа за чистене и сега няма подобни опити за Outbound процеси. Дано и така да е за в бъдеще. Ако имаш някакви идеи от какво друго може да е - моля, дай някаква насока.
            Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
            First impression is not always true. Get inspired.
            Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
            Reading is sooo boring, unlike writing!

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
              От няколко дни при влизане в тази тема Malwarebytes Anti-Malware реагира веднага и съобщава за блокирана злонамерена страница

              Дали проблемът е при мен /в браузера/ или има нещо и във форума?
              Прегледах внимателно. autoreview.ru е сайтът на който е една от картинките които е пуснал motor_men. В самата картинка няма нищо вредно. Защо тъпия антивирус е маркирал целия сайт като вреден - никой не знае. Те антивирусите са си така.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Да, при влизане във въпросната тема Malwarebytes Anti-Malware продължава да показва това съобщение. Само в тази тема е така и това явно е заради качената там картинка. Когато зареди страницата, а с нея и картинката, показва съобщение за блокирания процес. Malwarebytes уж не е точно антивирусна програма, но явно в нейните дефиниции го и има и този руския сайт.
                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                First impression is not always true. Get inspired.
                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                Reading is sooo boring, unlike writing!

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Ами да си я оправят, дефиницията.

                  Не че от време на време някой легитимен сайт не се заразява, ама пък тия програмчЕта в стремежа си да се покажат колко са полезни толкова аларма вдигат че смислените им неща остават някъде назад.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Кога в цитата снимката се показва "цяла" и кога като текст.
                    Ето пример.

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Като текст се получава когато е добавена като линк а не като снимка, също и когато софтуера се издъни с атачмента. По често се получава при външни сайтове, които забраняват качване на снимки в други такива.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Тази сутрин не можех да вляза. Даваше грешка 505 или нещо подобно. После се оправи. При мен ли беше проблема или е общ?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Общ, оправено е.

                          Коментар


                          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Като текст се получава когато е добавена като линк а не като снимка, също и когато софтуера се издъни с атачмента. По често се получава при външни сайтове, които забраняват качване на снимки в други такива.
                            От тук разбрах че не зависи от мен (от някакви настройки), така ли е.
                            За конкретният случай снимките от цитираният цитат са качени от компютър.

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Понякога се случва, независи от теб. От софтуера е.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Лично съобщение си виси като непрочетено, колкото и пъти да го прочета. Пак ли аз съм виновен?
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X