Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Aйде че да не почне новия Дакар.Те някой вече забравиха че е имло рали!
    Майтап де!

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Давай Близнак,както ти дойде. Няма да има критици.Пиши че много народ чака
      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Първоначално публикуван от pepino c Преглед на мнение
        Здравейте,

        За всички които се интересуват, ето близката програма от медийни изявяви на Дакарските учасници - т.е. аз и Тодор

        1. БНР - Хоризонт - Събота - 22 януари 11 - предаване спорт и музика - между 17:30 и 18 часа - интервю на запис

        2. ТВ Европа - Събота - 22 януари 11 - предаване около 17:30 - предаването Под Лупа

        3. Дарик радио - Събота - 22 януари 11 - 15:30 - с Тодор - не знам кое предаване, може и да на живо, може и запис

        4. БТВ - неделя 23 януари 11 - 8:30 в неделя при Лора на живо - с Тодор

        5. ТВ 7 - понеделник 24.1.11 - от 6:50 сутринта - сутрешен блок


        6. В понеделник в 12:30 трябва да сме в прес-клуб България ( на стадиона Левски) с Тодор за да ни връчат наградата за "Пробив в световния спорт"
        Само да отбележа за всички които се интересуват, че тази програма я изпълнихме ... Даже е имало и още покани, които съм пропуснал - по ББТ.....

        Сега да каже, че утре - 25 Януари 2011 - от около 8:30 - 9:00 по Нова телевизия ще има директно предаване от Зундерт Ценнтър - там ще участваме с Тодор.
        Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
        Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
        www.dakarbg.bg
        www.rallyraid.bg

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Пепи, а линкове със записи може ли да се сложат, че аз например в неделя се успах и пропуснах какво сте си гукали с Лора Крумова.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Пепи, а линкове със записи може ли да се сложат, че аз например в неделя се успах и пропуснах какво сте си гукали с Лора Крумова.
            http://www.btv.bg/shows/tazi-nedelia

            Първите 14 минути.
            [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
            [B]If you want, you can![/B]

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              В Средище откриват кът за пилот в рали „Дакар“
              Non scholae sed vitae discimus.

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                От утре ще се започне с първа част.Още се чудя в какъв стил да бъде предадено цялото приключение.В момента изграждам скелета за тези двадесет дни.Толкова много неща се случиха че сега ми се сливат цели дни случки и картини в едно.Чудя се на преживяването ли да наблегна или на техническата част??Точно за това е нужно няколко дни спокоиствие и почивка.Утре ще взема и от Румен Петков другите снимки от неговата камера.Така ще получите по пълен репортаж от различни гледни точки.Просто имайте търпение ще четете и разглеждате снимки часове наред.
                Най-лошото на многодневните състезания е това, че след трети, четвърти ден всичко ти се слива и почваш да бъркаш етапите и дните хронологично. При Вас беше много и в пъти повече. Хубавото е, че бяхте трима, а и имате снимков материал. Ти почни разказа, а Петков и Драев ще те допълват и подсещат в движение. Наблегни на преживяното, а техническата част ще го допълни. И недей да ни спестяваш НИЩО. Не забравяй да кажеш и как си сряза пръста от "чикийката" за коланите!!!
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Пепи, а линкове със записи може ли да се сложат, че аз например в неделя се успах и пропуснах какво сте си гукали с Лора Крумова.
                  Неделното ББТ, за съжаление без Пепи. Опитах да предам нещата от моята гледна точка:
                  http://www.bbt.tv/sportnoto#video_4312
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    В момента в Здравей България дават за Тодор Христов и Петър Ценков
                    Последно редактирано от Димо; 25-01-11, 13:44.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X