Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Ляв долен педал"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Ляв долен педал"

    От няколко дена ми прави проблеми съединителя.Сутрин като тръгна си отделя нормално, но като загрее започва де не отделя. Направокато натисна педала колата продължава да си се движи бавно и съответно трудно превключвам предавките.
    Понатегнах го малко и за сега е по-добре , ама се чудя сащо се държи така.
    Някой да има идей?
    Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

  • #2
    От: "Ляв долен педал"

    Първоначално публикуван от Камен Пецов Преглед на мнение
    От няколко дена ми прави проблеми съединителя.Сутрин като тръгна си отделя нормално, но като загрее започва де не отделя. Направокато натисна педала колата продължава да си се движи бавно и съответно трудно превключвам предавките.
    Понатегнах го малко и за сега е по-добре , ама се чудя сащо се държи така.
    Някой да има идей?
    Аз преди година-две,като бях със старото дзверче(Самурай)започна да ми отделя леееко бавно,после прекалено бавно,накрая залепа долу.Свалих скорости+съединител.Прегледах съединителя и лагера,но всичко си беше наред.Пак поместатаим,и няколко кратно повторение на операцията.Диагнозата се оказа бронята на жилото,на съединителя(взаимно неразбирателство).Куп ядове за 30лв. ново и заспа.Та твоите питания са ми леко съвпадими.

    Коментар


    • #3
      От: "Ляв долен педал"

      Хммммм....
      "Диагнозата се оказа бронята на жилото"
      Ще го огледам
      Пропуснах да кажа, че е Витара 1.6 MI v8
      Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

      Коментар


      • #4
        От: "Ляв долен педал"

        Първоначално публикуван от Камен Пецов Преглед на мнение
        ..Ще го огледам
        ....
        Няма да казвам защо стигнах до първоначален извод,че е съединител(Малко ме е срам).Първоначлно би трябвало да го откача и проверя(жилото) по-лесния начин,но уви.

        П.п.Имаше един лаф:Проверката е висша форма на доверие

        Коментар


        • #5
          От: "Ляв долен педал"

          Провери и горе в началото на бронята на жилото, там дето се захваща за купето, оня ден видях как самата ламарина на купето подава и за това няма съединител.
          Успех
          Ники Петков

          Коментар


          • #6
            От: "Ляв долен педал"

            Открих го, неговата................................. .
            След като днеска за пореден път ми направи този номер (да не мога да превключвам скоростю) на средата на пътя аз се позамислих от какво може да е, и се оказа ,че е превътяла скобата дето закачва вилото към оста на педал - много терсене място....
            След половин часово псуване и пъшкане успях да я преместа на окло 5 мм в страни и да реша проблема
            Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X