Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Професионални тръбоогъващи машини ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Професионални тръбоогъващи машини ?

    Фирми,марки,модели ?
    Виждал съм такава,ролките се въртят,можеш да настроиш например така,че метър тръба да я огъне в дъга с радиус десет метра.Прииска ми се такава машинка,засега събирам информация ?

  • #2
    От: Професионални тръбоогъващи машини ?

    А да тръгнем от цената : 7-8000 лв. с включен ДДС . Ако те устройва- кажи и пускам линкове.
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #3
      От: Професионални тръбоогъващи машини ?

      Професионална, за мен означава, да гъне триизмерно, с различни, предварително зададени радиуси и ъгли, но в този случай в цената липсват поне две нули...
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #4
        От: Професионални тръбоогъващи машини ?

        Малко ръчни за любителска употреба :
        Прикачени файлове
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • #5
          От: Професионални тръбоогъващи машини ?

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Професионална, за мен означава, да гъне триизмерно, с различни, предварително зададени радиуси и ъгли, но в този случай в цената липсват поне две нули...
          "Професионално" означава с тази машина да си изкарваш хляба . Дали ще огъва в една равнина (в декартови координати) , или в 3D е въпрос на цена и производствена технология . Във всички случаи обаче подозирам че колегата иска машина , с която да си огъва ролбар на джипката . .. а това не влиза в графа " професионална машина" .

          ПС . Може и да греша , тогава остава в сила първия ми пост.
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #6
            От: Професионални тръбоогъващи машини ?

            http://polymeta.bg/ Погледни тук по принцип машините са им на много добри цени . Зависи за къкво ти трябва ако е само за един булбар по добре плати на някой да ти направи това което искаш ако ще искарваш пари тогава вече е друго.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X