Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ножовете "Gerber"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ножовете "Gerber"

    Какво мислите за ножовете на Gerber? Някой знае ли нещо за тях да каже! Гледах ги в интернет и са доста хубави,но мисля че са малко скъпи! Замислям се дали да не се спра на тази марка,но искам по компетентно мнение!

    Благодаря предварително!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gerber_logo200x161.jpg
Прегледи:1
Размер:37.9 КБ
ID:5892086

  • #2
    От: Ножовете "Gerber"

    За ножовете незнам, но аз съм крайно разочарован от мултитула им. Много слаба работа. Ползвам няколко мултитула и тоя се оказа най-слабият като издръжливост. Лично за мен не си струват цената.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Ножовете "Gerber"

      Преди време се славеха като отлични ножове, качествени и дълговечни... Откакто изнесоха цялото производство в Китай не съм чул добра дума за тях... Но мнението ми е косвено, такъв нож нямам и не съм тествал лично... Само на база прочетено...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        От: Ножовете "Gerber"

        Имамтяхен нож,купих си го в УСА преди 12 години-с титаново острие,не се е захабил, само му отчупих върха от глупост, но съм страшно доволен.Имах и техен тул, но ми го откраднаха, докато беше при мене не съм имал проблеми.
        Ножа там струваше 25 долара ,тула-40.

        Коментар


        • #5
          От: Ножовете "Gerber"

          Напълно подкрепям мнението на Венци . Китайците на Гербер не си заслужават парите.

          Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
          Имамтяхен нож,купих си го в УСА преди 12 години-с титаново острие.........
          Гербер никога не са правили титаниеви остриета
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #6
            От: Ножовете "Gerber"

            Като се видим ще го видиш и ще прецениш,Сибирски продаваше подобен и каза ,че неговия бил с титаниево покритие.Може и моят да е такъв ,но аз си спомням от хартииката на която беше прикрепен ,че пишеше Титаниум блейд , а не платед. Не съм до такава степен спрециалист по металите за да мога да преценя.
            Много зависи откъде е купен продуктът. Пак ог УСА съм си купувал български пуловер който се оказа много качествен.

            Коментар


            • #7
              От: Ножовете "Gerber"

              Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
              Като се видим ще го видиш и ще прецениш,Сибирски продаваше подобен и каза ,че неговия бил с титаниево покритие.Може и моят да е такъв ,но аз си спомням от хартииката на която беше прикрепен ,че пишеше Титаниум блейд , а не платед. Не съм до такава степен спрециалист по металите за да мога да преценя.
              Много зависи откъде е купен продуктът. Пак ог УСА съм си купувал български пуловер който се оказа много качествен.
              Може ли снимка или поне името на модела ?
              Продължавам да твърдя ,че Гербер нямат такъв нож . Титаниевите ножове са на доста сериозни цени а Гербер правят ножове в средния ценови клас . Вярно е ,че някой фирми спорадично пускат по някое титаниево острие но точно за Гербер никъде няма инфо да са правили нещо подобно.
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #8
                От: Ножовете "Gerber"

                В екипа в който работя multi-tool-овете са на особенна почет, ползват се ежедневно, не се смазват редовно, работи се сериозно с тях и всеки ден сме около морска вода. Предимно използваме Leatherman, но един от колегите ми имаше Gerber. Коментара който мога да направя е, че има ужасно ниско качество, за името и цената си! Безкрайно разочарован съм от функционалността и качеството на този инструмент! Надявам се, да съм ви бил полезен.
                Approximately 29% of the Earth is land,the rest is ours...

                Коментар


                • #9
                  От: Ножовете "Gerber"

                  Ти ме заинтригува.От едната страна на острието пише Гербер 450 а от сругата e-z-out.
                  Пуснах го в интернет ,намерих страницата на Gerber, но не ми излезе нещо точно такова. Моделът Е-З е със гладко острие а моят е с назъбено.И клипсът за колан е доста по малък от този на снимката.
                  http://www.gerber-tools.com/Gerber-E...-edge-6501.htm
                  Ако ти еинтересно по нататък ще го снимам и моят. Може пък да е нещо интересно.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ножовете "Gerber"

                    Точно в ниския клас няма никаква вероятност да е с титаниево острие. Направи макро на режещия ръб да видим покритие ли е или титаниева сплав
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ножовете "Gerber"

                      Моят бе със стомана 154СМ и с титановото покритие.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ножовете "Gerber"

                        След тези мнения направо ме отказахте! Но все пак ако е произведен в Германия,мисля че качеството му би трябвало да е добро! Ще потърся дали има такива,или се пройзвеждат само в Китай! Аз работя с рекламни машини на Gerber (режещ рутер и плотер) и сме много доволни,и затова се замислих за марката!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ножовете "Gerber"

                          До дни ще си получа моя Гербер( нож с фиксирано острие, най-стария им и класически модел), който идва от Щатите и ще споделя мнения и снимки.
                          Последно редактирано от zzlatev; 04-06-10, 12:06.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ножовете "Gerber"

                            Чакам да го видя! И очаквам да кажеш мнение след известно време ползване!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ножовете "Gerber"

                              Ще отложим тоя тест малко, че в момента правя ремонт и не знам в кой кашон са ми ножовете, останах за гората само с едно Банчо оранжево
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X