Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лифт на каравана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • лифт на каравана

    Търся си пружини които да работят на опън! Става въпрос за окачване на каравана, която е поувиснала. Пружините да са дълги около 30 см , а колко твърди....не знам .Ще се проба. А също така и амортесьорчета с две ушички дълги от 30 до 35 см
    Прикачени файлове

  • #2
    Re: лифт на каравана

    виждал съм нешо такова на предния капак на Волво 740. Пружината е дълга към 20см и е с диаметър 5см. Ф4 или 5мм е дебела

    Коментар


    • #3
      Re: лифт на каравана

      за амортисьора пробваи от жапката на ГрандЧерокито

      Коментар


      • #4
        Re: лифт на каравана

        А супер ме подсети ..и на МБ 124 беше с някакви пружини! Аз се бях сетил единствено за боклукджииските контейнери дето капаците им са на пружини, ама вече не ги виждам.

        Коментар


        • #5
          Re: лифт на каравана

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          виждал съм нешо такова на предния капак на Волво 740. Пружината е дълга към 20см и е с диаметър 5см. Ф4 или 5мм е дебела
          Да, предния капак тежи има няма десет кила, а караваната малко по-малко
          Освен да самоделстваме нещо не виждам от какво да вземем... Рангеле що не ме водиш да я видя бре?
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Re: лифт на каравана

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Да, предния капак тежи има няма десет кила, а караваната малко по-малко
            Освен да самоделстваме нещо не виждам от какво да вземем... Рангеле що не ме водиш да я видя бре?
            Готово само казваи кога. ....и коя от двете да те водя да видиш, че вече имам две.

            Коментар


            • #7
              Re: лифт на каравана

              Тая със/без пружините.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Re: лифт на каравана

                Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                А супер ме подсети ..и на МБ 124 беше с някакви пружини! Аз се бях сетил единствено за боклукджииските контейнери дето капаците им са на пружини, ама вече не ги виждам.
                На 740 са много по корави.

                Коментар


                • #9
                  Re: лифт на каравана

                  Я па да ти кажем че на Волга Газ-24 също е с такива...
                  Ама не стават...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X