Обява

Свий
Няма добавени обяви.

намерих си моторче:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • намерих си моторче:)

    Здравейте,

    след 2 години любителско каране на Ямаха Вираго, по огромните дупки на северозападна България, и навитите поради това има няма 2000 км, ми прещрака нещо и реших че искам моторче за гората и дупките в града.

    Поизчетох форума и реших, че първото ми евтино ендуро трябва да бъде 2т 125cc , ходих да погледам едни ендуристи/кросаджий - пробах ямаха yz 125, kawasaki 220, huskwarna 250 -прекалени екстремисти - и моторите и хората дето ги караха- и затова реших да започна с по слабичък.

    Впредвид изискването за регистрация, бюджета и вида двигател, опциите се свиха до honda crm, suzuki ts, ктм egs, и aprilia rx.

    След проба на всичките (без ктм-а) и предвид 194те ми сантиметра и 100ина килограма обаче, остана едно моторче, което ми пасна на габаритите и горните изисквания - aprilia rx 125 96 г. , на което вече съм собственик ( въпреки клетвите ми от опита с коли, че италианска машина не исках да виждам). Достатъчно високо, регистрирано, не лоша визия, а и предостатъчна за мен мощност на пистата ( стигам най-много до втора предвака).

    Надявам се да помогна при избора на моторче на хора с моите габарити и изисквания.

    И една молба:Ако някои има мануал ( на английски) за това моторче, моля да го сподели. ( за двигателя си намерих, но не и за шасито)

    Поздрави
    Прикачени файлове

  • #2
    До: намерих си моторче

    Честит да ти е и със здраве да си го караш!
    WR400-in-in-in...
    LZ1RAO

    Коментар


    • #3
      До: намерих си моторче

      Честито и сподели след като го покараш малко как се представя, +/- защото и аз се заглеждам по тях и мисля следващия ми мотор да е такъв
      Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X