Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Gas Gas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Gas Gas

    Здравейте, интересно ми е как стои въпроса с частите за Гас Гас. Има ли вече представителство в България или ако не, откъде мога да си ги поръчвам?

  • #2
    До: Gas Gas

    ШОУРУМ СОФИЯ
    София
    бул. "Андрей Ляпчев" 7

    Телефон: +35928776363
    GSM +359888323369

    Информация:
    Понеделник-Петък (09:00-19:00),
    Събота (10:00-16:00),
    Неделя (почивен ден)

    What happens in my garage stays in my garage.

    Коментар


    • #3
      До: Gas Gas

      Колега, да не си се сдобил с такава машина? Един приятел имаше, но го продаде и тоЙ си имаше проблеми с него и от него знам, че няма много части .
      Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 17:53.
      жена,кола и мотор колкото повече ги ръчкаш толкова по хубаво им става :wink:

      Коментар


      • #4
        До: Gas Gas

        В магазина са ми казвали, че доставят всякакви части до 2/3 седмици.
        What happens in my garage stays in my garage.

        Коментар


        • #5
          До: Gas Gas

          Говорил съм с хората в представителството и ми казаха, че до 2-3 дена доставят с DHL ,това не мисля, че може да се нарече проблем с частите.
          Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 17:53. Причина: Моля, използвайте главни букви!

          Коментар


          • #6
            От: Gas Gas

            Това е бъдещето
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #7
              От: Gas Gas

              От събота ще съживявам темата на Гас Гас ето с това
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • #8
                Вече съм собственик на ето това,

                Не съм я пробвал още ,но ако мога в събота или неделя ще излезна да покарам малко, да видя кое как е.Едно е ясно, 67 килограма се усещат много лесно. Само не знам как ще е като качество, но това ще е продължение в темата.Дано да държи като Монтесата, в което малко се съмнявам, но все пак е много нов мотор, има няма на 400 километра е.
                Последно редактирано от viki terzieva; 09-11-10, 17:55.
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • #9
                  От: Gas Gas

                  Ехе честито.Със здраве да си я караш и само хубави моменти.Сега остава да ни направиш и едно сравнение с предишните ти траялки.

                  А те не се ли спряха на тея 67кг още преди няколко години?В смисъл теглото им от поне 5г не е спаднало значително и все си се върти около 65-70кг (не че е тежко де).
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #10
                    От: Gas Gas

                    Като гледам май вече освен степенката няма какво повече да махнеш от тоя мотор... Нали все пак трябва нещо да остане, че да го караш

                    Коментар


                    • #11
                      От: Gas Gas

                      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                      Като гледам май вече освен степенката няма какво повече да махнеш от тоя мотор... Нали все пак трябва нещо да остане, че да го караш
                      Напротив има още какво да се махне.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Gas Gas

                        Добре дай по-сериозно, че така не разбирам - като го гледам освен компютъра и степенката май друго не виждам. Отпред предполагам има фар, който най-вероятно може да се махне - с него може би и акумулатора (ако въобще има) и евентуално електрическия стартер (ако разбира се има такъв - просто не виждам манивела и за това мисля, че има). Честно казано точно стартера предпочитам да не се маха, макар той и акумулатора да са най-тежкото от изброените.
                        Последно редактирано от господин никой; 15-11-10, 00:51. Причина: Пропусната "виждам" в поста...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Gas Gas

                          Ее как да не виждаш манивела бе?Има си.Над педалчето на задната спирачка е.А иначе аз имах в предвид че от толкова време не са вместили нова технология за рамите или нови материали който да олекотят примерно с 5кг общото тегло на мотоциклета.

                          В конкретния случай от показания от Пепи гг на пръв поглед могат да се махнат стопа, маската с фара, конзолата за фара естествено, степенката, компютърчето.А за олекотяване предполагам си има и достатъчно афтърмаркет чаркалаци като титаниеви степенки (който не знам дали са по-леки всъшност) и разни други работи предполагам, но то вече отива към безсмисления тунинг като че ли.
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • #14
                            От: Gas Gas

                            Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                            Ее как да не виждаш манивела бе?Има си.Над педалчето на задната спирачка е.А иначе аз имах в предвид че от толкова време не са вместили нова технология за рамите или нови материали който да олекотят примерно с 5кг общото тегло на мотоциклета.

                            В конкретния случай от показания от Пепи гг на пръв поглед могат да се махнат стопа, маската с фара, конзолата за фара естествено, степенката, компютърчето.А за олекотяване предполагам си има и достатъчно афтърмаркет чаркалаци като титаниеви степенки (който не знам дали са по-леки всъшност) и разни други работи предполагам, но то вече отива към безсмисления тунинг като че ли.
                            Доста си прав като цяло.Ще махна само стопчето и компютърчето, но ще видим за сега ще наблегнем на карането, а не на разглобяването. Колкото и да е лек мотора, важното е да знаеш да го караш, а това не е съвсем лесно.

                            Малко да поясня за моторетката - ами отпред е предница Марцочи изцяло от алуминий, отзад е Закс. Главното при този мотор е скоростната кутия и съединителя ,те са и патентовани от Гас Гас. Има само 3 диска съеинителя и една мембрана. Моторът има два режима на каране - по-сприхав и по-плавен. Сменят се посредством бутон. Като мощност са около 16 конски сили, но с много голям въртящ момент. Задната гума е безкамерна, а предната с камера. С дебело кормило и доста странен начин на захващане. Маслото в скоростите е 10/40 550 грама, а сместа за бензина аз ще си я правя на 15 грама на литър. При по-сериозни триали тук карат с по 10 или 8 грама на литър, но аз не мисля да правя това. На предната Гас Гас, която имах й пречука биелата от малкото масло.
                            Темата с маслото е малко тънка и за това при Гас Гас няма да рискувам и ще я карам с 15 грама на литър. Правя сравнение с Монтесата - най-добрият мотор за мен. Карал съм я с 12 или 13 грама на литър - нито един проблем. Лошото е при Монтесата, че спряха да я произвеждат 2004 година - говоря за 2т мотори, 4т са прекалено скъпи. Като цяло съм доволен от Гас Гас, а големият плюс е, че тук има много части за тях и са много, много по-евтини от тези на Монтесата например.
                            Това е засега. Дано да се пооправи тук времето, та да излезна и направя някоя снимка.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 15-11-10, 20:34.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Gas Gas

                              Пeпи кое е по-странното в захващането на кормилото?Така по снимка като го гледам си е със стандартните "скоби" хванати с болтове към трипътника, единственото по-странно (доколкото може да се нарече такова) е това че кормилото е "бутнато" напред.Така ги виждам аз поне нещата.Но това като цяло пак си е според човека на кой как му е удобно, някой и на ендуротата много ги накланят напреде кормилата.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X