Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Eнинската беседка - от начало до край.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Eнинската беседка - от начало до край.

    Тъй като всичко е разхвърляно по темите, ще се наема с не леката задача да отворя нова тема , в която да събера материалът за енинската беседка.
    Ще помоля ако съм пропуснал нещо да ме информирате.
    Още веднъж искам да изкажа благодарности към приятелите от Енина, че ни направиха съпричастни към събитието. Респект.
    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 16-05-10, 07:10.

  • #2
    Eнинската беседка - от начало до край.

    Хе-хе !
    И аз имах удоволствието днес да бъда гост на Енинската група, да изпълнявам длъжноста "Качествен контрол" при строенето на беседката и най-вече да ям от пържолите и да пия от виното на Чичко Фър.
    Ето малко кадри от това бележито събитие !


    Така започна всичко с поставянето на стратегическо дърво за нивелиране на площадката. Фъра пет пари не дава, че засипва Шорцата със стърготини.


    Имаше два генератора, единият от които не успя да захрани дрелката, а другият по-късно я изгори, но важно е, че работата върви !
    Страхотно сплотени са енинци ! Всеки се включва да върши работа.


    По едно време на Фъра му писна от ОТК-ата и акъли и ни изпрати със сина си на разходка по една пътека , която водеше към Саръряр (Жълти бряг). Тук кой къде кара, кара, задължително минава през този връх.


    Хубава, стръмна пътечка, която до сега не знаех бе тази. Бяхме уж в комплект със сина на Фъра, но по едно време се изгубихме ...


    Пътечката беше мокра и не беше препоръчително да се спира.


    Пък и наклонът си е доста голям де !


    След като се изкачих на междинното било се откри страхотна гледка към склона, който качвахме преди около месец в снега. И сега прехвъчаше сняг.


    И към долината е красиво !


    Тази част от пътеката вече ми бе до болка позната. Тук бяха големите мъки преди месец в снега, но сега вече нямаше никакви проблеми.


    Нагоре взе да се появява тук-таме сняг.


    Това вече е билото под Жълти бряг, но се отказах да продължавам нагоре, защото температурата беше много ниска и тревата се плъзгаше като лед.


    Понеже бях с "големия", позволих си да направя няколко пейзажни кадъра наоколо. Красиво си беше !


    Това е поглед към Бузлуджа и Бедек, но погледът не можа да откара до там.


    Прекият път към беседката продължава по това било.








    Балканът над Енина е като Швейцарията на Казанлъшка околия !


    Чичко Фър ми поръча да мина край плаващите пясъци на Митков.
    Разбира се, че му изпълних поръчението.


    Тук, на тази ловна хижа винаги спирам да изпуша една цигара. И този път го направих по традиция.


    Е, длъжен съм да похваля ръкавиците от колекцията на Ивка, защото дори при минусовите температури не ми измръзнаха изобщо пръстите този път ! Виж за скорост над 100 км/ч, нещата вече стоят по друг начин ...
    Един-два пъти пробвах да съкратя маршрута по склоновете, но едвам се върнах назад ! Има едно правило в ендурото, че няма ли следа от диво животно, по-добре не тръгвай да пробваш ! Животното в никой случай не е по-тъпо от ендуриста !


    Прибрах се при групата след около час и констатирах, че работата е свършена наполовина, а виното - изпито !


    Бяха дошли вече казанлъчани. Сената помагаше активно, Чичко Фил беше назначен за главен готвач, а Тодор (Тодос) ме беше заместил достойно в даването на акъли.


    Ох, котьо-о ! Буркан + мезе.


    Иначе работата си върви ...


    Мезето се пече ...


    Ъм чи и аз си имам зачислен буркан ...


    Познайте какво е пило малкото детенце, та се е омацало така ?
    Познахте !


    Завист !
    Тук щях да пиша, че едното хлапе вика на Чичко Фър "дядо", ама разбрах, че и Фъра имал фенки, така че, ще си премълча .


    Тодос беше уволонен след пристигането ми и наказан да кара в околноста, а аз продължих с моята отговорна работа.


    Архитектурния план на Фъра и конструктивните му изчисления !


    Въпреки, че беседката още не е готова, все пак маса има в наличност и тя се зарежда активно. Може ли пържоли без праз ?!


    - Малко към Казанлък - съветвам аз Фъра.
    - Много отиде ! Върни малко към Габрово !
    А, като казах Габрово, че се сетих да питам, защо нямаше аджъба нито един техен представител, та видеите се завиваха на разсипия за щяло и нещяло ! Срамота ! Джарта ...


    Ура ! Беседката е готова наполовина, но мезето вече е изядено.
    - Няма страшно ! - успокои ме Чичко Фър - това е повод да се съберем отново на няколко килограма пържоли при покриването на беседката !
    Направо го разбрах от раз !


    Няма хънта-мънта ! Много сплотена, отговорна, но същевременно весела група е Енинската.
    За да изяде 5 кила пържоли и 5 кила суджук е готова да си построи цяла беседка ! Ашколсун !
    И да не забравите да ме поканите за покриването, че да забия байряка, ей ?!


    Нямаше как да мина на връщане покрай "червената бензиностанция" и да не опитам от шкембето там, тъй и тъй ми беше тръгнало днес на пордотлук ...
    ... ама след пържолите и без подходяща компания ...
    Иначе красиво изглежда, нали ?
    Поздрав към Жоро ВитлиемоФФ !
    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 20-12-08, 20:42.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

      Днес беше готиин ден
      Нямам много снимки ама Вазов е писал - не е снимал (Фър - обясни на хората бе)

      Всичко моторджии от долината се бяха нагласили да ходят на някъде а аз се чудех какво да избирам

      Ененици правиха курбан, Шейновци чакаха Заралии, Заралии пък чакаха Търновци, всички пък чакахме Габровци и всичко това се въртеше около моторджийската беседка в Енина.

      Чичо Ради сутринта ме събуди в 8'30 да пием кафе на ОМВ и да видим на къде ще ходим.
      Чичко Фил каза че ме чака в Горно Изворово, а Чичко Фър каза че препенва курбанЯ

      Докато пихме кафе с Ради телефона ми звъни и гледам - Джартата - дрънка. Наш Чичо Петьо (Джартов) дошъл на караваната в Енина и пиел кафе. Познайте с кой?
      Жоре ВитлиемоФ разбира се :

      Естествено от Казанлък драснах към Енина и се намерихме някъде по пътя към беседката
      А там едни чудеса - евала на Ененци. И на всички взели участие в организацията на събитието

      Курбана беше сложен да се вари, разни туршии се мятаха тук таме - абе - кипеше "бизнес" както казват ония тъпани от америка


      Ох котьооо


      Видяхте ли малките курбанджии??


      Сладури големи

      Поздравих приятелите и драснах към Шипка, защото Ради чакаше Старозагорци и Търновци на пътечката дето бяха заформили

      Тук има малко видео но е смесено с връщането ми на курбана





      Пътечката даде доста зор днес. Влажно и ронливо - иделано за катерене

      Стана ми студено и реших да се върна до Енина за да видя как върви организацията там
      Като се върнах ето това се виждаше:

      Борис и Джартата в действие - и все от този сорт

      Предложих на Борис да покараме малко и решихме да тръгнем към Дюля, където Чичко Фил беше тъкмо пристигнал. Всичко много хубаво ама като взехме да каваме балкана се появи сняг - 2 пръста. И ако помните бях казал, че в сняг повече няма да карам, Е - удържах си на думата. В момента в който го видях 2 пръста сняг и паднах един път - айде обратно на курбанЯ

      А като се върнахме, тъкмо и Габровци бяха дошли.

      И чичко Фър като раздаде едни пахарки, по - гоеми от тенджерата



      А пък Джартата обяснява как щял да продава камион, на някакви момци от Хасково


      Бай Нено натиска яко скарата. Другият пич до него не се сещам за името му, но милия цял ден църка кюфтаци.
      А те пък - кюфтаците - били подарък от Магарето от Крейзи Джоб. Евала





      Хапнахме по един курбан, няколко кИфтета и каквото имаше на обилната софра. Старозагорската група реши да тръгва а на мен ми се караше, па реших да изпратя Борис до Червената на Мъглиж.
      Тръгнахме уж заедно, разделихме се малко след старта, ама ние с Борис леко пообъркахме пътя, та карахме дето можем, че по едно време и на сред сметището се блъснахме. Криво - ляво стигнахме.
      Оставих го там, мислех да се прибирам, ама сърце не ми даде да не мина през беседката - газ на обратно.
      Изпуших там един фас и жената каза да се прибирам
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • #4
        До: Енина и Казанлък-"Голямото обединение"

        И така здравейте и от Чичко ви Фър!!!

        Докато едни се готвят трескаво за състезанието правейки трасе, други се чудят как да изкарат някой лев от традиционния мотокрос в Шейново. За пореден път Чичко ви Фър беше помолен да организира на гостите от Търново и Плевен обедното барбекю.
        Докато течеше трескава подготовка около скарите и масите Чичко ви Фил разходи гостите по съвсем различни пътечки и трасенца от тия които ще бъдат на състезанието около Казанлък.

        Ето и малко снимки от мероприятието около прословутата Енинска беседка.









        Организатори на купона - всичко върви в такт докато не бяхме изненадани в гръб... ееееееееей много бързо ги води тоя Филчев... дали пък Зорничка не бърза да му се качи на гърба... или бяха много изгладнели. Фил и той се чуди.





        През това време на Чичко ви Фър му звънят с молба за нови гости, но той категорично отказва!

        Много атевисти брей!









        Изведнъж БАРНИ и ТАРЗАН + ТАРЗАН Jr. пристигнаха с гръм!?! Нали както е казано "Вълк където е ял агне девет години все там се върти"(за Барнито става дума). Уж казаха, че били яли шкембе чорбам пък набъзо ометоха всичко що бе останало в чиниите



        Умишлено не ви показвам чиниите с мръвки, защото нямаше нищо вече в тях...












        Напълниха набързо тумбаците и решиха да пробват екстремите около беседката тъй като ако ги пробваха на гладен корем, моторите щяха много да буксуват.



        И така... ядоха... пиха... и газ през Балкана за Търново. Ако са останали доволни сигурно пак ще се върнат.

        По някое време ще ви пусна и малко видео. Засега поздрави от Чичко ви Фър! Стягайте се за утрешния Гергьовден брей, макар че някои се преименуваха на Стоян. Що ли?
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • #5
          До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

          Реших да пиша тук защото става дума за сериозни дела които оставят диря в моторджииския живот.Мисля че мястото е тук а не в лаф моабета, нищо че не пътешестваме!!! Но нали от тук ще започват и завършват не една маторджииска разходка и история
          В петък се заехме да помогнем на Бат Шор да завърши кофража на основите на бесеТката.Събрах де що имаше в къщи дъсколаци и стари гърбове от гардероби . Абе боклучак ама за тая работа става
          Мен ме инструктираха да се заема с бабекюто шот не съм разбирал от терзия ,не че те много разбират ама аиде от мен да мине...






          Абе нещо барбекюто нещеше да гори и си рекох Яда си капна пък дано тръгне

          И тръгна ей



          На идване по Влаиковта на единин бор намерих грозд гъби очудих се как в тая суша са израснали ?Но на пържолите бяха супер





          Я аджеба да инспектирам аз на Бат Шор терзията ,но се оказа чее денк


          След добре свършената работа и обилно поливане ,за уплътняване на кофража ,на някои им се видя нанагорнище



          Поради воината в Троя заливането бе нарочено за днес ,но без малко да не се състои защото блясъкът и красотата на хубавата Елена ,бая проблеми ни създаде при събуждането от чудно хибавив сън с нея
          Последно редактирано от Чичко Фър; 29-11-09, 18:53.
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #6
            До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

            И така даи да видим кво стана днес?Към пладня се започна .Събра се солидна агиДка.Тук му е мястото да благодаря на Борката-Тъпото парче за помоща му -финансова и за това че ни осигури онова бръмчащо куфарче. Благодарим ти!!!!Предлагам аи е краино време да си смениш аватара на Готиното парче!!












            Е то ме и мен ,да не мислите че само съм се подпирал на лопатата



            След като завършихме полях за къдем и здравина темеля и се зафана традиционната почерпка Тук си спомних репликата на Пешо Шведа:Наи обичам като отида да заливам плоча да кажат Хаиде миитисъ и влазяити





            Имахме и малки помошчии,моите внуци,на бат Шор сина и на Елин мъжкото момиченце за което ще ви разкажа на края!




            Тук с умиление гледат и се облизват!!





            Добре че дядо ти се сещаш да ми капнеш !!Ха наздраве




            След веселата част на Елин дъщеричката като заяди бащаси:Хаидеее тати ти си ми обещал искам моторчииии .И тои човека к'о да праи ?? Хаиде да ходим да купуваме.Водим и специалиста по малки моторчета:



            Започна се :Урок номер едно:



            Абе моторджииските традиции продължават!!! За сега толкус По натъи пак
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #7
              До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

              Еййй голям студ бреййй!!! Ами то 20дни не смеим да си покажем мусурите!!! Днес решихме да уважим свети Трифон ! Мястото и героите са ви известни! Да ама не!! Имахме нови гости и участници!! Но да я карам по ред. Антончо КХ вече нее с КХ а с някаква непозната нам машина но важно че го докара до беседката с такава скотост че ако не бе камарата с баластрата не знам как щяхме да го спираме Ами тъй като не налива масло да кара извън земни!!!



              Я да пробвам и аз по инерция!!!





              Главният и Финдикото вече бяха там:


              Не че сапунката прави кой знаи кви снимки ама днес беше върха, мъгла да ти бръкнат изутзат няма да видиш кой е???Та затуй са уникални фотосите,но нищо туй да муй кусурът.Заради тая мъгла една сурия маторджии са се ориентирали само по мирис и право при нас, ама за туй по късно.Я да пусна тоя пост че нещо пак проблем с нета да не стане писането бадива!!
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #8
                До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                Яяя ква излезе тя,снощи на замъглен поглед пишех по ясно,пък тая заран уш на бистро пък тя ква излезе??? Таман ми бяха дошли едни цветни и бастър копче... айдее сичкото яице ф чурбътъ..уу гламанак!!!
                А ся пак!
                Та барбекюто за кои ли път работеше перфектно,ами как няма при толкуз матриал



                А и Бат Шор му разбира,то не вар с тая остра чикиика!!



                Днес бе необикновен ден за семеиство "Земноводни".Решил големия Жабок да доиде до беседката пеш.. :Неможе да бъде!!! Тръгвам стеб да видя!!
                Ето ги и тях:Да ама само Жабчева,щот Жабока гое страх от светкавица и веднага скача в гьоля



                Имахме си и комшии които решили да седнат направо на земята щот на част от учасниците бързо им омеквали коленцата


                Добре стои котленце то а??



                Младите надежди бързо навлизат в коловози:




                Малък съм още бе Чичко Фър!!

                В мъглата се появи и нов член на нашта черга,итой балканджия нищо че е коскуджам ти началник.Удиса ми на акъла да направим някои друг тигел нагорее на долу по пътеките към билата за пооветряне!!


                Еее може ли без проби на екстрема?




                Ааа с тоя немога я да пробвам с тоя





                По едно време да ми се избистри погледа ми дадоха два гоздея да ги разкача,, зор ейй особено в тая мъгла


                След малко още!!
                Последно редактирано от Чичко Фър; 01-02-10, 12:04.
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #9
                  До: Разходки в "Долината на Тракийските царе"

                  Eии кво ли излиза от Ененско семе на Ашка ряпаАми как какво пак Папана с касапски нюх!! Как подуши и право на мръфките че и помошчии си води!!





                  Колездача като дръпна един гълток вика :Ааа на оня трифон с оня изпъдения ми изгорифти биндзиня,даи ся да си връщам!!! Много бързо се върна!! Аааа то туй нее Ямаха ,то туй не са удържа



                  Главния като чул да се бръмчи и тои се върна



                  По едно врене взеха да ФЪРчат едни пари по масата ... чудо!!



                  Незнам защо ама днес зелените бяха в траур??На всичкото отгоре тоя трифазния нещо ги излъгал че се наложи да си изкупва вината с обици



                  С цвят на


                  Ах тия екстреми със стърчащи корени!!! Та се наложи да ставам точилар!! Що ли??


                  Докато беше горския не смеех да попитам с какво са напълнили раницата,да не стане някой сакатлък!! А то се оказа че била пълна с зап.части и няколко комплекта сегменти!!! Даа... за Отверката



                  Понеже скарата се изпразни,бурканите също някой попита Бат Шор, дали има още нещо??? И той нали си е добричак веднага се раздаде:Даа,,, ъйгу деййй



                  Да вии сладко и от мен !! До нови срещи!!!
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка покрай Енина

                    Еиии прав е народа ,казваики че Господ на бодлива крава рога не дава
                    Та и с нашия Бат Шор!! Ади та ади да я зидаме таз беседка че ми омръзна вече да си пия пиенето на открито!!---- Абе чакаи малко да напече!! Няма чакай!!!
                    Що да видим поръчал матриали и днес вика .... Аиде зимаите мистриите и лопатите и на ибекта!!! И нии слушаме...





                    Натоварихме колички,сита мастари,лопати,абе цигания голяма



                    Антончо от мерак, доиде на едно колело макар и с Балканче, което бая пушеше!!! Щоли???



                    Началото бе поставено под зоркия поглед на шефа на инвеститорския контрол



                    Първа тухла!!! Дано е хаирлия!!!




                    За да е здраво трябва да се полее, с бурканят разбирасе



                    Отстрани подготовката на инертните материали вървеше с пълна пара под ръководството на началника на бе це то- Жабока





                    Абе нещо работата не вървеше и тъкмо се чудехме защо и се появи Главният: Абе я да вивидя аз ,що нещо мисе види че канапа ви е крив



                    Крив ли?? Дечко като извади оная отлежала сливова веднага се изпъна




                    Имахме и посещение от технически надзор в лицето на Фил и модератора ,да неби нещо да нея караме по план но се оказа че всичко е ок





                    Тоя пър Шор ИЗУПЩЕ не се караше на Мурзилата ама и тои си гледаше работата:





                    Една кумита от наше село,Пешо Шведа ,казваше:Наи е хубаво кога съм бил на заливане на плоча чорбаджията да каже,,,, Аиде миите се и влизаите,,,, Маи наистина е хубаво



                    Ееее днес каране нямаше ама докато не се окъдиш неможе да се порадваш на огъняУтре продължаваме!!!
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходка покрай Енина

                      И така к'о стана днес??? Ами к'во от тъмно се започна с дебат -Да има ли
                      джам или да няма? Ако има то ще трябва и КУРниз че и перде ,пък от това следва че някоя може да се дразни,,, И Бат Шот отсече за да няма дразги -Без джам!!!Даи тогаз тули и киреч!!!Колкомуи щом Главният и А нтончо са насреща!! А ся да залеим колоните,тук Жабока бе маистор



                      Аък Шори пълнеше големите кофи



                      Ако си мислите че Жабока само е залял 5колони-лъжетесе!! Цял Камаз хубава Гюсовска баластра мина през ръцете му за да получи една Газка хубав чакъл!!




                      През тоя хубав слънчев ден голяма сурия мотористи минаха краи нас но като видеха че няма тенджера с курбан,даже и здрасти не викаха , а с мръсна газ изфучаваха!!! А школсун на Ачо Пастрана и компания!! Доидоха ,спряха ,поздравиха,теглиха по една маина на ония и заминаха.

                      Появи се и Финансов Одитор,на Главният му се разтрепераха мартинките и реши да се подмаже




                      Тук вече сме доволни от свършената работа, макар че дувара зад нас малко дунавски вълни ама бояджията ша оправи работата!!



                      Бурканът в заслужена почивка след свършената работа!!



                      Ех че хубава гледка:



                      Еи предвидлив тоя Антончо бреи!! Да не засрамва баш моторджиите,алед като си заминаха реши да направи показно на екстрема.Ееее може да е на половина ама то с 50 см къде по нагоре??



                      Пък и каде да върви нагоре да гони дивото като долу го чакаше питомното охаааа!!





                      Другата нделя пак!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходка покрай Енина

                        Утре сте горе ама има подготовка.Релсите трябва да се напасват и заварят от заварчик-паспортчик, защото ако падне върху някой буркан!!!!



                        Не само релси ама иска и арматура.Арматурният двор се заформи и заработи дори и "извънредно".



                        След куфраж, арматура, бетон,започваме с поставянето на гредите на покрива.Да ама тези бор-машини не вървят с педали!За това Жабокът докара възможно най-големият агрегат.








                        Добре,ама чичко ви Фър каза "бес букан не става - няма да е здраво.И се почна....



                        "Прокопи" съптричасно с мероприятието решил че ще са нужни кофи за смет идостави необходимите / то за селото няма /ама за нас .....



                        За да не се навеждаме с тия наште болни кръстове , мезето да е на чалъм..





                        Понеже станахме известни, Днес имахме посещение не от кои ,ами от самия Ники Сърваивара.Още с пристигането , Я аджеба да проверя що лятус ми даде такъв зор тоя екстрим?


                        Веднага Чичко Фър го приобщи към неговата партия!! Ама и той много не се опъваше




                        След кат бяха видяни няколко дъна,на бурканти Ники изведнъж взе да бърка в един таен джоб!!--Я да видя какво е останало от Сърваиварските парички? ААА имало макар и последната паричка от все сърце я дарявам за това благородно начинание!!!!

                        БЛАГОДАРИМ МУ!!!!



                        Добре че вчера се понапънахме че днес Баба Марта пак се разлюти!!! Да му мислят Габровлии!! Май че ще имаме първо снежно ендуро
                        Ама на тях неим пука те имат патент и подходящи гуми
                        Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходка покрай Енина

                          Еиии да бяф знаял по рано за боите че да мирясате

                          Отиваики вчера на ибекта Бат Шор зае някаква странна за него поза сбръчкваики вежди!! Викам си тоя медитира ли ква я върши ,а тои наистина чувал гласове от небето!!



                          Вследствие на което ,тропна скрак и ние застанахме мирно!! Тая работа така няма да я бъде!! Де ша застане Дядя Попа с чимширят га ръси за освещяването и за здраве? В тия каманацили? Да ама не,, ся ша видите!!
                          И започна:



                          Че и помошчия си намери!
                          Пък аз кво да прая ,започнах да уча нов занаят? Дюлгерин ша ставам?



                          Ама то не вар да работиш с такъв общак?



                          Че и на скара разбира



                          За вода ходи



                          Ето тук до теб Чичко Фър искам да застана кога Дядо поп пее че да може после хубаво да ме поръси за здраве и да се науча хубаво да карам и аз като теб, да правя пътешествия по широките друми!!!!



                          Имахме и посещение и от наи стария рокер Баи Коста!! Абе я иаз да дам некои лев за това благо дело дет сте захванали!! Добре има и такива като вас!! Те сега тия младите с тия голи пъпчета,сложили едни синцета на пъпчеита,да им дам аз една мотика на един ред с царевица па да ги питам тогас???



                          Днес бяхме приятно изненадани от самоинициативата на малката Елина!! Сама си решила ,казваики на маика си: Мамо аз ще си спестя от закуските стотинчици,които искам да дам макар и за една торба цимент с която да ми направите стъпалце за да мога по лесно да се качвам на площадката пред беседката!!!!! Вярваите ми пиша и плача!!! БРАВО!!!!!!!

                          ОТ СЕГА ДА ЗНАЕТЕ!!!! САМО ЕЛИНА ИМА ПРАВО С МОТОРА ДА СЕ КАЧВА НА ПЛОЩАДКАТА!!!!!!

                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходка покрай Енина

                            Ето и малко видео от вчера:

                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разходка покрай Енина

                              Талаш в очите

                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X