Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Състезание в Намибия с български организатор

    Хайде малко да пораздвижа темата, че вече си е време...

    Так, от България заминаваме четирима души - аз, Христо Ламбрев и отговорниците от родна страна Мишо Михайлов и Пепи Димитров. Довечера ще правим "разбор" и в събота по обед отлитаме.

    Доста прочетох и за събитието, и за Намибия като цяло. Големи благодарности на Бойко (boiko73) за информацията, която ми даде. Между другото, се оказа, че има и категория за мотористи, ама тя е отскоро и честно казано и аз не знаех за нея... Но пък догодина двамата с Мони могат да дойдат (той Бойко отсега напираше де )Смятам, че ще се получи страхотно приключение и по възможност ще пращам "сводки" постоянно...

    Ето и официалното флимче за подгрявка (е, малко е на унгарски, ама нищо):
    http://www.youtube.com/watch?v=K61Wlho385I

    Коментар


    • #17
      От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

      Благодарение на Веско Горанов, UVT и SPOT, който желае, ще може да се шляе виртуално из Намибия с мен.

      Ето и линка за Spot тракера: http://share.findmespot.com/shared/f...2U5W9Dsg3CbQh5

      Ще започна да предавам от утре (неделя) по обед с виртуална разходка из Виндхоек

      Коментар


      • #18
        От: Състезание в Намибия с български организатор

        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
        Хайде малко да пораздвижа темата, че вече си е време...

        Так, от България заминаваме четирима души - аз, Христо Ламбрев и отговорниците от родна страна Мишо Михайлов и Пепи Димитров.
        Довечера ще правим "разбор" и в събота по обед отлитаме.
        Успех на групата, да се върнете живи и здрави с една торба диаманти...минимум
        Нека и там да разберат за българската школа в оффрроуда

        Коментар


        • #19
          От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          ... Ще започна да предавам от утре (неделя) по обед с виртуална разходка из Виндхоек
          Или снощи сте се напили и не сте излизали на разходка днес, или си забравил да пуснеш тракера.

          Коментар


          • #20
            От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

            Привет от Намибия!

            С доста кандърми се подготвяме да тръгнем от утре сутрин. Вчера на летището във Франкфурт ни свалиха от самолета час след като се качихме и ни проверяваха пак на скенерите. Така и не разбрах заради фалшивата пратка от тия дни ли е или е имало нова заплаха... Закъсняхме с 6 часа и кацнахме във Уиндуук (поне така ми звучи) към 10. Намибия е на нашия часови пояс. Около час и нещо седяме за паспортна проверка (самата тя е за 2 минути). После ни откараха до града с полицейски ескорт - летището е на около 40 км от града. Доста време загубихме в рентакара докато си вземем колата - Нисан Навара двойна кабина бензин 2,4 с 2 палатки на покрива и разни други интересности. Ако утре има нет ще кача и снимки.
            Виндхук или както ще да се казва е много красив, чист и спокоен град. Десния волан и обратното движение ни поразгониха фамилията, но ще се свиква. Ламбрев дори вече пуска мигачите вместо чистачките .
            Утре поемаме на юг покрай океана.

            ПС. Става ли номерът със спота? Уж съм стриктен и го пуснах. Утре ще го пусна към 7 - 8 сутринта. това е за днес лека нощ!

            Коментар


            • #21
              От: Състезание в Намибия с български организатор

              Хм сега виждам мнението, ама мисля че си беше пуснат. Пак ще си прочета старателно ръководството и утре ша излъчвам

              Коментар


              • #22
                От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

                Ицо, няма инфо на страницата, която си посочил.

                Пожелавам много приключения по пътя към диамантите
                Успех.
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • #23
                  От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

                  Бре, пробвайте утре, ако не, не знам, Веско май не в БГ... Ша го мислим. Лека на всички

                  Коментар


                  • #24
                    От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

                    Все още не бачка. Кофти.

                    Успех.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Състезание в Намибия с български организатор

                      Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                      Хм сега виждам мнението, ама мисля че си беше пуснат. Пак ще си прочета старателно ръководството и утре ша излъчвам
                      Виж коректно ли активираш тракинга. Задръж ОК, докато индикаторът над него и този над ON изгаснат, след това започват да мигат двата заедно, което показва, че си в тракинг-режим.
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • #26
                        От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

                        Ехаа, вече имаме тракинг
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • #27
                          От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

                          Има две точки .... които не са трак в никакъв случай.

                          Ицо ... днес ще чакаме ..... пред телевизора ....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

                            Ето какво пристигна току що:

                            Hristomir Namibia
                            Latitude:-27.52312
                            Longitude:17.815
                            GPS location Date/Time:11/23/2010 09:56:58 EET

                            Message: Pristignahme v lagera, oshte edin prekrasen den!!!

                            Click the link below to see where I am located.
                            http://fms.ws/3tIDZ/\-27.52312/17.815
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • #29
                              От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

                              Е работи това е добре!!! Сори за лат. В момента сме в River fish canyon в Roadhouse дето бяха май и Боико и Мони. Тук е уникално готино, бяхме до каньона и настръхнахме!!! В момента пиша от някакав стар комп това е единствения начин да пиша тук, така че засега без снимки... Може би вдругиден, или утре щте имам вазможност.
                              Вчера се счупихме от пат - 650 км. В началото беше един безкраен асфалтов пат на юг от Windhoek и таман ни писна и влязохме в офроуда... Които тук са всъщност междуградските пътища

                              Втори сме в класирането на 1 точка от водачите. Можеше да ги бием, ама пусти карък. Надявам се със спота всичко да е ок... Днес ще трябва да композираме песни!!!??? Както и да е, забавление е. Мисля да не пускам трака и да гася спота, защтото чак утре тръгваме. Ще сме в Ал Алис или нещо такова, че не е тука роудбука. Пада се уго-източно от мястото на което сме в момента (Canon Roadhouse)...

                              Предварително благодаря и черпя една бира преводача от маймуница. 4ао!




                              E raboti tova e dobre!!! Sory za lat. V momenta sme v River fish canyon v Roadhouse deto biaha mai i boiko i moni. Tuk e unikalno gotino, biahme do kaniona i nastrahnahme!!! V momenta pi6a ot niakakav star komp tova e edinstvenia na4in da pi6a truk, tka 4e zasega berz snimki... Moje bi vdrugiden, ili utre 6te imam vazmojnost.
                              V4era se s4upihme ot pat - 650 km. V na4aloto be6e edin bezkraen asfaltov pat na ug ot Windhoek i taman ni pisna i vliazohme v ofroada... Koito tuk si e vsa6nost mejdugradskite pati6ta
                              Vtori sme v klasiraneto na 1 to4ka ot voda4ite. Moje6e da gi biem, ama pusti karak. Nadiavam se sas spota vsi4ko da e ok... Dnes 6a triabva da kompozirame pesni!!!??? Kakto i da e zabavlenie e. Mislia da ne puskam traka i da gasia spota, 6toto 4ak utre tragvame. 6te sme v Al Alis ili ne6to takova, 4e ne e tuka roadbooka. Pada se ugoizto4no ot miastoto na koeto sme v momenta (Canon Roadhouse)...

                              Predvaritelno blagodaria i 4erpoa edna bira prevoda4a ot maimuniza. 4ao!
                              Последно редактирано от Peppy; 23-11-10, 16:45.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Diamond Trophy Namibia 2010 - с българско участие!

                                П.С. Това сутринта беше за всеки случай, да видя дали някой ще получи някакво инфо, всъщност тръгваме МИсля че интернето е финиш.

                                Много моля някой да прати коректния линк за спота на reklama@offroadbg.net за да може жена ми да ме гледа

                                Поздрави от мен и Ицо Ламбрев и толкоз за днес

                                PS. Tova sutrinta be6e za vseki slu4ai, da vidia dali niakoi 6a polu4i niakakvo info, vsa6tnost tragvahme Mislia 4e interneta e finish.

                                Mnogo molia niakoi da prati korektnia link za spota na
                                reklama@offroadbg.net za da moje jena mi da me gleda

                                Pozdravi ot men i Izo Lambrev i tolkoz za dnes
                                Последно редактирано от Peppy; 23-11-10, 16:42.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X