Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем ръчни скорости: Мерцедес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем ръчни скорости: Мерцедес

    Проблема е, че трудно влизат скоростите след известна ексопатация, най-вече 1,2,5 и задна . Големи ядове има и след дълго каране само на 5, мн трудно влизат 1 и 2 след това( бая трябва да се напънеш). Имах теч на нафта , от помпата преди 3 месеца, бая беше текло. От Маргел като ходих гледаха струваха и ми казаха ,че е или съединител или скорости или връзките са прецакани ,веднага искаха да слагат нов съединителза 1000 лв(защото трябва да се почне от някъде) и аз си тръгнах...Според тях съединителя е бил мокрен от нафта след като им споменах за теча(ако беше намокрен нямаше въобще да отлепва,според мен). Износен тамнпон на двг имах също, доста вибрираше, мислех че той може да е разместил нещо. Смених го наскоро с надежда да се оправи запъването но не стана.
    Ако може да препоръчате сервиз за ръчни скорости или човек които разбира
    Колата е Мерцедес 2900 кубика очиларката ,
    мерси
    Последно редактирано от Ясен; 10-05-10, 21:21. Причина: по-нормален език

  • #2
    До: Проблем ръчни скорости: Мерцедес

    Колко и какво масло има в тези скорости? Приличат на прегряващи, щом проблемът се случва след дълго каране на 5 предавка. Случвало ми се е на друга кола.

    И извън темата - мерете си приказките в този форум. Не сте на кръчмарска раздумка, а освен това няма буква 4. Тук държим на тези неща.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем ръчни скорости: Мерцедес

      Извинявам се за езика, няма да се повтори. А за маслото го гледах , на диференциално ми миришеше, доста бистро .
      Утре ще го сменя в Ем-Комплект да видим дали е от него, но мен лично ме съмнява.

      Коментар


      • #4
        До: Проблем ръчни скорости: Мерцедес

        Ако може препоръчайте сервиз за поправка на ръчни скорости? "Хеед-91" добър ли е или "ауто-ес". По възможност да имат опит с Мерцедес а не да се учат на моя ,чв изхраних за 2 месеца една дузина майстори.
        Мерси

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X