Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествени батерии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Качествени батерии

    Здравейте интересува ме от къде (в София) могат да се купят качествени акомулаторни батерии.
    Конкретно въпроса ми е за ел. самобръсначка служила ми вярно до сега вече 11г. За съжаление вече батерията и свърши, а аз не искам да се разделям с нея.
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

  • #2
    До: Качествени батерии

    Сега ако кажеш и какви са батериите, ...

    Коментар


    • #3
      До: Качествени батерии

      Виж тук:

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=27188

      Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
      Вижте в прикачения файл едно интересно сравнение на капацитета между различни марки батерии.
      Може да ти е от полза.

      Коментар


      • #4
        До: Качествени батерии

        Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
        Здравейте интересува ме от къде (в София) могат да се купят качествени акомулаторни батерии.
        Конкретно въпроса ми е за ел. самобръсначка служила ми вярно до сега вече 11г. За съжаление вече батерията и свърши, а аз не искам да се разделям с нея.

        Виж и по китайските сайтове за ширпотреба - там съм виждал всякъкви.

        Коментар


        • #5
          До: Качествени батерии

          Батерията е АА Ni-MH и нищо повече не пише по нея.Сигурно от "Филипс" не са и предполагали, че уреда им ще издържи толкова време или, че на някой ще му хрумне в главата да сменява батерията.

          Никакви данни няма повече освен, че в двата и края са запоени кабелчета.Синичко за минуса и червеничко за плюса.
          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

          Коментар


          • #6
            До: Качествени батерии

            дано не се приеме за реклама (нямам нищо общо с тая фирма), но съм доволен от GP батериите които се предлагат от -----------------------
            тия хора ми рециклираха батерията на радиостанцията и нямам забележки към качеството на работата също.
            Последно редактирано от Ясен; 20-05-10, 10:55.
            LZ1NDI
            DR650SE K8

            Коментар


            • #7
              До: Качествени батерии

              Първоначално публикуван от nii Преглед на мнение
              дано не се приеме за реклама (нямам нищо общо с тая фирма), но съм доволен от GP батериите които се предлагат от -----------------------
              тия хора ми рециклираха батерията на радиостанцията и нямам забележки към качеството на работата също.

              Колега, когато проимам лични ще те помоля да ми драснеш къде са ти рециклирали батерията за да отида и аз защото при мен заводски има запоени за плюса и минуса пластинки.Аз съм опитвал да запоявам такива неща с обикновен поялник и нищо не става.
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • #8
                От: Качествени батерии

                Аз също ползвам зареждачката на Powerex - wizard I, която видях по-горе показана. Дори и хубави батерии се похабяват с кофти зареждачка. Наскоро купих NiZn батерии Powergenix (май само те ги правят засега) защото ме впечатлиха няколко клипа в ю-тюб за тях. те са нова но по-евтина технология от метал-хидридните и ги препоръчват за неравномерно ползване с импулси - каквото примерно считат използването на светкавица, понеже били с по-висока плътност на зареждане (поне на книга за съжаление скъпата зареждачка не участва в случая за да ви дам параметри когато е заредена или разредена.
                Ето линк до тази технология, досега съм доволен от тях
                http://www.powergenix.com/technology.php

                [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/lpetrov/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

                Коментар


                • #9
                  От: Качествени батерии

                  Я кажи как са никел-цинковите със саморазряда?

                  п.п. отговорих си сам - 8%/месец при стайна температура. Доста, а и това са данни на производителя.
                  Последно редактирано от Ясен; 26-07-10, 22:56.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X