Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    Сайт http://madeinrussia.de/ и предполагам че ще могат по-подробно да обяснят ! Зачетох се и видях че имат !
    Данке, поразгледах...интересни неща... за мен де...

    Точно преди малко говорих с баща ми, той работи в България във ВиК за София област, сподели, че от скоро имат нови Уазки фургони(имат и пътническа част), били взели около 20 за цялото предприятие. Та от там ми стана интересно дали вече покриват евро 6, че преди нещо не можеха и не се продаваха официално в ЕС.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #92
      От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Данке, поразгледах...интересни неща... за мен де...

      Точно преди малко говорих с баща ми, той работи в България във ВиК за София област, сподели, че от скоро имат нови Уазки фургони(имат и пътническа част), били взели около 20 за цялото предприятие. Та от там ми стана интересно дали вече покриват евро 6, че преди нещо не можеха и не се продаваха официално в ЕС.
      Карах зад една от техните наскоро, изглеждаше добре. Имат ли впечатления как са като поведение и проблеми вече ?

      Коментар


      • #93
        От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

        Първоначално публикуван от solar_sea Преглед на мнение
        Карах зад една от техните наскоро, изглеждаше добре. Имат ли впечатления как са като поведение и проблеми вече ?
        Ще го поразпитам като се прибера в България, вече трябва да имат впечатления.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #94
          От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

          В сервиза на Игнат (wheels тук) редовно карат нови буханки за предпродажбен сервиз. Това понятие го има само за руските коли де, та младите не са го чували.
          Ама все едно-винаги има какво да се стегнем да се регулира...
          Игнат ако иска може да даде повече информация.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #95
            От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

            Първоначално публикуван от solar_sea Преглед на мнение
            Карах зад една от техните наскоро, изглеждаше добре. Имат ли впечатления как са като поведение и проблеми вече ?
            Да не се забравя плафона на тавана в отделението, че има риск от самозапалване.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #96
              От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              В сервиза на Игнат (wheels тук) редовно карат нови буханки за предпродажбен сервиз. Това понятие го има само за руските коли де, та младите не са го чували.
              Ама все едно-винаги има какво да се стегнем да се регулира...
              .
              Ако сме екзактни и пунктуални е така наистина. Предпродажбен сервиз. Иначе нормалната практика се нарича пред-продажбена подготовка, но не е в уазовския смисъл, за който споменаваш.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • #97
                От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                Хах, аз сериозно питах Текущият ми автомобил ми е жал да го разхождам по пътеки и третокласни пътища - ако новите буханки издържат на внимателно каране, покритието им против ръжда става, може да им се сложи газова и цените са тези, които чета - с удоволствие бих взех една. От друга страна клипчетата в тубата със заварен, забравен и боядисан електрод или пък кованото уплътнение на прозорците действат отрезвяващо - та ми се щеше да чуя мнение от първа ръка.

                Карбон Плевен ли са вносителите ?

                Коментар


                • #98
                  От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                  Преди 2 години в Казахстан , ползвах на обекта нова “Буханка “ -бордова . На 4-та година беше почнала да гние кабината.
                  Иначе инжекцион
                  Освен новата система за впръскване на горивото, не намерих разлика със старите .

                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #99
                    От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Преди 2 години в Казахстан , ползвах на обекта нова “Буханка “ -бордова . На 4-та година беше почнала да гние кабината.
                    Иначе инжекцион
                    Освен новата система за впръскване на горивото, не намерих разлика със старите .

                    ТУй що е съвършено , нема нужда да се променя....
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X