Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

    Първоначално публикуван от jorko Преглед на мнение
    Вече и у нас
    https://uaz.bg/
    Нов сайт с шарени картинки . Поздрави за който го е правил, изглежда добре и е информативен, което рядко се случва. Времевите вериги на Бош за дизеловия двигател ще ги оставим на съвестта на Гугъл-преводачката

    Може ли някое от тези возила да се регистрира и експлоатира нормално в България? Аз лично имам известни съмнения и ще се радвам, ако се разсеят официално от някое компетентно лице.

    Коментар


    • #77
      От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

      Първоначално публикуван от Ilia801 Преглед на мнение

      Може ли някое от тези возила да се регистрира и експлоатира нормално в България?
      Вероятно може да се регистрира в България. Но да се експлоатира нормално.. ха-ха.. не това не може, където и да било. Не и нормално в смисъл на ежедневна експлоатация. Има видеа колкото искаш.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #78
        От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

        Ето нещо интересно за гледане:



        Раздатката е индийски Borg Warner с бавни 2.48/1, та нещо в тоя сайт не е наред, или просто го е копипейстнал някой дето бъкел не разбира какво чете.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #79
          От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          Вероятно може да се регистрира в България. Но да се експлоатира нормално.. ха-ха.. не това не може, където и да било. Не и нормално в смисъл на ежедневна експлоатация. Има видеа колкото искаш.
          Според мене не може. Евро 5 е мотора, няма как да се регистрира в ЕС такова нещо. Освен това съм сигурен, че му липсват един куп други неща, които са задължителни да ги има. Обаче, стават чудеса в Клета майка България и невъзможните неща често се оказват възможни с любезното благоволение на който трябва ...

          Явно се гласят да ги продават. Тоя сайт най-малкото струва пари, явно е правен от читава сайтаджииница. Ще видим де, то ще се чуе ...

          Коментар


          • #80
            От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

            Естествено, че ще ги продават. Даже си има качен и примерен лизингов план през сериозна компания.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #81
              От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

              Ми аз бих отнесъл един Хънтър.
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • #82
                От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                Първоначално публикуван от Ilia801 Преглед на мнение
                Нов сайт с шарени картинки . Поздрави за който го е правил, изглежда добре и е информативен, което рядко се случва. Времевите вериги на Бош за дизеловия двигател ще ги оставим на съвестта на Гугъл-преводачката

                Може ли някое от тези возила да се регистрира и експлоатира нормално в България? Аз лично имам известни съмнения и ще се радвам, ако се разсеят официално от някое компетентно лице.
                Не знам дали съм компетентно лице но определено можеш да си разсееш съмненията.Возилото го имам от осем месеца и го експлоатирам вече 32000км по всякакви терени.А аз съм експлоататор

                Коментар


                • #83
                  От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                  Първоначално публикуван от military extreme Преглед на мнение
                  Не знам дали съм компетентно лице но определено можеш да си разсееш съмненията.Возилото го имам от осем месеца и го експлоатирам вече 32000км по всякакви терени.А аз съм експлоататор
                  Честито, колега! Какво имате, Патриот или Хънтър?

                  Коментар


                  • #84
                    От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                    Първоначално публикуван от military extreme Преглед на мнение
                    Не знам дали съм компетентно лице но определено можеш да си разсееш съмненията.Возилото го имам от осем месеца и го експлоатирам вече 32000км по всякакви терени.А аз съм експлоататор
                    Идеята е, че бидейки Евро 5 не отговаря на еко-стандартите за регистрация на нов автомобил в ЕС. Силно предполагам, че му липсват и доста други неща, които трябва да ги има. Което обаче явно не е проблем в КМБ ...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                      Не знаех , че е копие на Jeep Forward Control

                      https://www.autocentre.ua/news/retro...1jsjnYSg3ADXCo

                      Коментар


                      • #86
                        От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                        Действително и двете са с кръгли фарове и четири гуми.Сега здраво ще объкраш феновете на Джийп във форума по въпроса УАЗ-а боклук ли е или не?

                        Коментар


                        • #87
                          От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                          Първоначално публикуван от jorko Преглед на мнение
                          Не знаех , че е копие на Jeep Forward Control

                          https://www.autocentre.ua/news/retro...1jsjnYSg3ADXCo
                          Не бях виждал уаз автомат или с централноразположен двигател ама щом е модерно да се кланяме на усата ...
                          Фиат Купе
                          Опел Фронтера В
                          Мицубиши Паджеро Пинин

                          Коментар


                          • #88
                            От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                            UAZ Buchanka, das jubiläum Model, 2019 MADE in RUSSIA<font size="2"><span style="font-family:arial;">
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                              Имат ли евро 6 вече??? Нещо подробности....
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • #90
                                От: Новини за УАЗ - Хънтър и Патриот

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                Имат ли евро 6 вече??? Нещо подробности....
                                Сайт http://madeinrussia.de/ и предполагам че ще могат по-подробно да обяснят ! Зачетох се и видях че имат !
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X