Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джйип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

    Търся панела на които се хващат фаровете (за старото чероки става въпрос 1995 2.5 тд),ако някои може да помогне

    Коментар


    • #32
      До: Re: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

      Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
      И снимки - ако е същото!
      от тоя ъгъл ми е трудно да кажа но маи е съштото
      По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

      Коментар


      • #33
        До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

        колеги имам нужда от вакуум помпа за чероки 2.1 тди щото моита си работи когато си иска. старата подлежи ли на ремонт.или нова отнякаде

        Коментар


        • #34
          До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

          Ами разтърси се из моргите за Рено. На 21,25 и Еспас го има същия двигател, ако не казваш че е за Чероки ще ти е и по-евтино.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #35
            До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Ами разтърси се из моргите за Рено. На 21,25 и Еспас го има същия двигател, ако не казваш че е за Чероки ще ти е и по-евтино.
            привет KUADRA точно така търсих по моргите и хората на две три места ми предлагаха помпи от рена 2.1 но те са савсем друг модел а пък като им кажа за чероки ме гледат още по неразбиращо. явно много хора нямат информация за тез джипове

            Коментар


            • #36
              До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

              Странно, двигателя е 1:1. Разтърси се тук в темите, колегата Злой няколко пъти пуска телефона на Пепи от Княжево, при него може да има.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #37
                До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                Първоначално публикуван от andro_3j Преглед на мнение
                колеги имам нужда от вакуум помпа за чероки 2.1 тди щото моита си работи когато си иска. старата подлежи ли на ремонт.или нова отнякаде
                Мисля, че аз имам, но трябва да проверя. Телефонът ми е 0888 005012.

                Коментар


                • #38
                  До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                  за ГРАНДА амортесьорите за предният капак,каде да ги търся каде се продават.

                  Коментар


                  • #39
                    До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                    Първоначално публикуван от YONATA Преглед на мнение
                    за ГРАНДА амортесьорите за предният капак,каде да ги търся каде се продават.
                    Давам ти само идея,свали единият и провери в по големите складове за авточасти +- 1..2 см.не са проблем,гледай усилието му да е равно или по голямо за да ти държи.Ще минеш по евтино,аз така си спомням че бях взел за заден капак,за старото ми Чероки,от някакво рено май беше същото,а амортисьорите на предния капак например са ми от Алфа Ромео за задна врата,пасват идеално и са 40 лева коплекта.Иначе утиваш в Балканстар и си кихаш яко

                    п.с.междувпрочем,вземай си ги чифт,защото и при малка разлика след кратко време по слабото ще сдаде багажа.
                    Последно редактирано от Стефан ERA; 20-11-07, 11:39.
                    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                    Коментар


                    • #40
                      До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                      Здравайте

                      аз имам предно стъкло за Grand Cherokee 2000г.
                      както и дръжка за задна врата черна

                      това е от мен по продажбите

                      ако някои го интересува и самият Jeep 4.7 V8 Laredo 2005 г. да се обади

                      0899 544 515
                      usaimport@abv.bg

                      Коментар


                      • #41
                        До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                        търся вакум помпа за чероки 2,1д и помпи за съединителя


                        =====

                        Mod. Edit - моля посочете координати - телефон и/ или мейл!

                        Коментар


                        • #42
                          До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                          На черокито ми е 2001.На мястото на пепелника са ми сложили копчета за подгрев на седалките и следователно нямам пепелник.Има ли някой цилиндричен пепелник за чероки и ако има колко пари му иска?
                          [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
                          [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
                          [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
                          [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

                          Коментар


                          • #43
                            До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                            Няма да пушиш, таман е по-полезно за здравето, джоба и не умирисваш колата. Съвсем сериозно го казвам.
                            Аз моя пепелник съм го залепил. Бих го изхвърлил съвсем, но е в общ корпус с запалката която ползвам да си захранвам разни неща.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #44
                              До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                              Съгласен сам с теб,но от време на време ми се припалва не издаржам.Искам да ги откажа,но не мога
                              [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
                              [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
                              [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
                              [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

                              Коментар


                              • #45
                                До: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

                                Снимка на пепелника имаш ли, че са различни чешити.
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X