Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

    След зачестили оплаквания от измамени клиенти искаме да предупредим всички, които планират да закупят картов продукт ОФРМ Геотрейд, да не правят това от магазините на фирма Тейк ЕООД - гр.Видин, както и от техния уебсайт take.bg !!! Въпросният търговец продава пиратски копия на карта ОФРМ Геотрейд, които не могат да бъдат регистрирани в нашия сайт и съответно за тях не е подсигурена поддръжка и двугодишен абонамент за безплатни обновления.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

    Моят ГПС е от тейк.бг и 2 години не съм имал проблем с обновяването...

    Коментар


    • #3
      От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

      Защото ходиш на място да ти го обновяват.

      ---
      6toto hodi6 na mesto da ti goobnovqvat
      Последно редактирано от sabin; 16-07-11, 14:26. Причина: латиница

      Коментар


      • #4
        От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

        Мдааа, за съжаление аз не срещнах коректност от екипа на Карта. За какво става въпрос?- Без да искам си изтрих картата от ГПС Дакота, купен с карта ОФРМ. Имам регистрация в Карта.Бг и щеше да е много лесно ! След като поисках от екипа да ми я пратят ми бе обяснено че мога да си купя нов продукт но не и да ми възстановят стария, закупен коректно. Но аз не искам нов, искам си моя.
        Дето се казва, зорлем ме карат да търся алтернативни варианти.Но аз не искам ! Остава огорчението......
        Както и да е !
        GW Steed5

        Коментар


        • #5
          От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

          Това дето го говориш нещо не се връзва? Щом имаш регистрация картата можеш да си я теглиш по всяко едно време.

          Коментар


          • #6
            От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

            Ако е с onetime или му е изтекъл срока на абонамента не може да я изтегли. Трябва да се внимава.
            Последно редактирано от milstan; 11-01-14, 17:04.

            Коментар


            • #7
              От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

              Архив му е майката
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

                Първоначално публикуван от lusan Преглед на мнение
                Мдааа, за съжаление аз не срещнах коректност от екипа на Карта. За какво става въпрос?- Без да искам си изтрих картата от ГПС Дакота, купен с карта ОФРМ. Имам регистрация в Карта.Бг и щеше да е много лесно ! След като поисках от екипа да ми я пратят ми бе обяснено че мога да си купя нов продукт но не и да ми възстановят стария, закупен коректно. Но аз не искам нов, искам си моя.
                Дето се казва, зорлем ме карат да търся алтернативни варианти.Но аз не искам ! Остава огорчението......
                Както и да е !
                Ако имате легална версия на картата и сте я регистрирали в www.karta.bg, няма никакъв проблем да Ви осигурим достъп до последната версия на картата, за която е бил активен абонаментът за обновления към нея. Моля, изпратете писмо до поддръжката на картата на имейл адрес info (маймунка) karta (точка) bg и опишете подробно в него ситуацията, за да Ви съдействаме.
                OFRM Team
                Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                Коментар


                • #9
                  От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

                  Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                  Ако имате легална версия на картата и сте я регистрирали в www.karta.bg, няма никакъв проблем да Ви осигурим достъп до последната версия на картата, за която е бил активен абонаментът за обновления към нея. Моля, изпратете писмо до поддръжката на картата на имейл адрес info (маймунка) karta (точка) bg и опишете подробно в него ситуацията, за да Ви съдействаме.
                  Мммм.... да. След този отговор вече съм убеден, че ненапразно съм ви избрал и препоръчал като доставчик!
                  Дано решите въпроса на колегата успешно и затвърдите впечатленията.
                  Спорна и здрава година!
                  GPS системи https://www.easytracking.bg/
                  Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                  Коментар


                  • #10
                    От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

                    Да, имам легална версия на картата и съм регистриран в карта.бг. Сега ще Ви пратя мейл.
                    Благодаря !
                    GW Steed5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Внимание! Пиратски карти ОФРМ Геотрейд!

                      Картата ми е възстановена! Благодаря на екипа за помощта!
                      Извинявам се за причиненото неудобство, вече ще съм по внимателен при боравенето с Мап Соурс
                      GW Steed5

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X