Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дружество за взаимопомощ извън пътя

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Дружество за взаимопомощ извън пътя

    Щом ви харесва името значи остава. Сега е ред на това да се избере човека който ще управлява групата и достъпа до новия под-форум който ще бъде създаден утре.
    Моля всеки да предлага кандидатури, аз лично предлагам Иван Маринов (IvanMarinov). Хем е компютърен спец, хем шампион на България по офроуд...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      Re: Дружество за взаимопомощ извън пътя

      за
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #18
        Re: Дружество за взаимопомощ извън пътя

        Дейно участие взима и Чавдар.
        Трябва да го питаме и него.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #19
          Re: Дружество за взаимопомощ извън пътя

          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
          предлагам Иван Маринов (IvanMarinov). Хем е компютърен спец, хем шампион на България по офроуд...
          за
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            Re: Дружество за взаимопомощ извън пътя

            Дружеството за взаимопомощ вече си има отделен под-форум който се намира тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=150

            Групов лидер и модератор на форума към момента е IvanMarinov но моля още хора да се включат за помощ към него.

            Форума се достъпва само от хората които са поискали включване към групата за взаимопомощ и са получили разрешение, а също така по право и от всички които са членове на МСС.
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #21
              До: Re: Дружество за взаимопомощ извън пътя

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Дружеството за взаимопомощ вече си има отделен под-форум който се намира тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=150

              Групов лидер и модератор на форума към момента е IvanMarinov но моля още хора да се включат за помощ към него.

              Форума се достъпва само от хората които са поискали включване към групата за взаимопомощ и са получили разрешение, а също така по право и от всички които са членове на МСС.
              Ако е възможно и има нужда - и аз , макар да не се познаваме - съм желаещ да се включа в групата.
              Взаимопомощта е важна част от живота на всеки от нас .

              Коментар


              • #22
                До: Дружество за взаимопомощ извън пътя

                Аз също желая да се включа в групата. GSM-ът ми е 0879282151 Благоевград
                Последно редактирано от kiromonchev; 19-12-09, 10:16.

                Коментар


                • #23
                  До: Дружество за взаимопомощ извън пътя

                  Първоначално публикуван от kiromonchev Преглед на мнение
                  Аз също желая да се включа в групата. GSM-ът ми е 0879282151 Благоевград
                  Разгледай "Персонални настройки" , "Членство в групи" и оттам може да поискаш присъединяване.
                  Успех!
                  VARADERO SD2

                  Коментар


                  • #24
                    До: Дружество за взаимопомощ извън пътя

                    Благодаря

                    Коментар


                    • #25
                      До: Дружество за взаимопомощ извън пътя

                      Имам идея групата да има изграден регионален списък на членовете.Това ще дъде в полза на всички имащи нужда от помощ в определен район, а и ние помежду си ще се знаем.

                      Варна :
                      Алекс Иванов
                      0888 561 561

                      п.п.Ако това се одобри от членовете ще помоля модератора да оформи списък /залепен/
                      --------------------------------------------------------------
                      Ал. Иванов
                      +359888561561

                      Коментар


                      • #26
                        До: Дружество за взаимопомощ извън пътя

                        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                        Имам идея групата да има изграден регионален списък на членовете ...
                        Алекс, списъкът на членовете съдържа информация и е сортиран по местоживеене.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Дружество за взаимопомощ извън пътя

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Алекс, списъкът на членовете съдържа информация и е сортиран по местоживеене.
                          Явно проблема е в мен ,защото не го виждам като обобщено инфо.
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • #28
                            От: Дружество за взаимопомощ извън пътя

                            Сега, я виждам темата. За района на Широка лъка аз съм насреща. За членове на форума отстъпка -2 бири Леко и безаварйно каране, и повече удоволствие от срещите с природата, тя е наша.
                            Родопите..... Широка лъка.....Солища

                            Коментар


                            • #29
                              От: Дружество за взаимопомощ извън пътя

                              Писах на Чавдар, но да напиша и тук! Готов съм да помогна на всеки, в областта около Троян.
                              Нищо, че е малко стара темата...
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • #30
                                От: Дружество за взаимопомощ извън пътя

                                Не мога да намеря никъде инфо за днешното събитие, относно срещата с кмета на София и МСС на форума. Кажете нещо повече или къде е темата?
                                LZ1AIV

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X