Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

    Началото на юни ми предстои пътуване към .... От днес обаче започна сезона на стачките в Гърция.Питането ми е ,някой ползвал ли е алтернативни пътища (фероботи)до Бари -от Албания ,Черна Гора ...
    Питането е за използвани на практика варианти
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

    Пътувах наскоро до Бари. Съвпадна с националната стачка на Гърция. От фериботните компании с които се свързах ми обясниха, че те не взимат участие в стачките.

    Коментар


    • #3
      До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

      До Ч.Гора, град БАР и ферибот до БАРИ,
      Three witches watch three Swatch watches.
      Which witch watch which Swatch watch?

      Коментар


      • #4
        До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

        От Албания от Дуреш до Бари. Не съм пътувал, но тази линия се ползва от чужди мотористи, обикалящи Европа. А и в Албания е доста хубаво.

        Ето примерен линк
        http://www.agemar.it/eng/timetable_bari_durres.htm

        и цени
        http://www.agemar.it/eng/tariffe_bari_durres.htm

        А ако пътуването е към Сицилия има ферибот от Влоре /Албания/ към Бриндизи /Италия/

        Ето един по-пълен сайт с всякакви фериботи в тази част
        http://www.cemar.it/principale_eng.html

        Коментар


        • #5
          До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

          Не мога да разчитам да платя всички хотели по маршрута и думата на гърците ,че не участват в стачките.Бойко ,колко време е пътя от София до Вльора или Дуреш?Албания е в плановете ни за този сезон ,но като самостоятелно турне.Така ,че зорът мие максимално бързо да стигна до Палермо.Сега целта ни е Сицилия - Тунис.Варианта през Ч.Гора(Бар), не върши работа -отнема много време-пътувал съм го
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #6
            До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

            От София, през Гърция и в Албания до Вльора са 800км. Пътищата са хубави и се кара спокойно. Стига се за един ден. Ако ще ходиш до Дюреш, то по-добре да разделиш пътя на две. От София, Гърция и нощувка в Албания в Саранде - 650км. След това Саранде-Дюреш 250км. Този път е всъщност планински проход покрай морето. Много е красиво, но са страшно много завои и се кара по-бавно. Пътят е чисто нов, с невероятна настилка. Иначе София-Дюреш са 900км, но за един ден ще е трудно.

            Коментар


            • #7
              До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
              От София, през Гърция и в Албания до Вльора са 800км. Пътищата са хубави и се кара спокойно. Стига се за един ден. Ако ще ходиш до Дюреш, то по-добре да разделиш пътя на две. От София, Гърция и нощувка в Албания в Саранде - 650км. След това Саранде-Дюреш 250км. Този път е всъщност планински проход покрай морето. Много е красиво, но са страшно много завои и се кара по-бавно. Пътят е чисто нов, с невероятна настилка. Иначе София-Дюреш са 900км, но за един ден ще е трудно.
              РАзбирам ,че варианта през Македония няма да ми свърши работа.Идеята ми беше ,ако се наложи да избегна въобще Гърция.Ако имам късмет ще пътувам през Игуменица,но ако се разстачкуват....
              Благодаря ви за помоща
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #8
                До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

                Господин Чуров, не си създавайте излишни усложнения - фериботите никога не са били държавни и едва ли могат да си позволят да стачкуват.

                Смятам, че за целта по - удачна би била фериботната връзка Игуменица - Бриндизи.

                Коментар


                • #9
                  До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

                  Tочно тя е в плановете ми.Изпитано е не веднъж.Просто ако вземат пак да блокират пътища и затварят граници....от понеделник имаха предупредителна стачка всички транспортни служители.А на Грък как му се отдава да стачкува... .Дано ги примързи и не правят глупости.От септември го гласим това пътуване и дано котка не ни мине път...Между другото ,в момента колекционирам координати на полезни кръчми и хотели в Сицилия ...Ако някой има в излишък....
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #10
                    До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

                    В Албания можеш да влезеш съвсем спокойно през Македония, та даже е и магистрала.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

                      Благодаря за информацията! Оглеждам картите и кроя планове !Дано гърчетата мирясат ,че не ми се експериментира....
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #12
                        От: Aлтернативни маршрути за Бари (Италия)

                        Малко уп на темата...

                        Как се развиха нещата?
                        Публикувайте отговор

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X