Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип под наем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Джип под наем?

    И аз подкрепям Явор за думите-много добре казано.

    Във Варна има добри момчета, които няма да ти откажат разходка с тях.

    Истината е ,че най-вероятно ще се "зарибиш" и ще си "продадеш" бъбрека..но повечето сме така.

    Пожелавам ти интересни преживявания-и да разказваш

    Коментар


    • #17
      До: Джип под наем?

      Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
      Иначе, и оборудвани джипки има от къде да се наемат под наем. Ето
      Дават се... ама само в комплект с техен шофьор
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #18
        До: Джип под наем?

        Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
        И аз подкрепям Явор за думите-много добре казано...
        Май ще купуваш риза на Ясен... .


        Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
        Дават се... ама само в комплект с техен шофьор
        Дават и без шофьор, или поне преди година даваха. И аз се бях насочил по тази "пътека", но като проверих условията набързо се ориентирах в правилната посока.
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • #19
          До: Джип под наем?

          Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
          Май ще купуваш риза на Ясен... .




          Дават и без шофьор, или поне преди година даваха. И аз се бях насочил по тази "пътека", но като проверих условията набързо се ориентирах в правилната посока.

          Хи-хи-хи, само номера да си каже, няма проблем, и без АРМАНИ и ВЕРСАЧЕ, че е криза

          Коментар


          • #20
            До: Джип под наем?

            Първоначално публикуван от navy Преглед на мнение
            ... дали ми е разумно питането ако някой има 2-3 джипа, стегнал си ги е, знае в какво състояние са - да отдава някой от тях на разумна цена за определено време? ...
            Що е то "разумна цена" при условие, че ти с лекота можеш да нанесеш щети за 4-цифрена сума или направо да тотализираш колата, а застрахователите хич не се изтрепват да застраховат автомобили за щети при каране офроуд?!?
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              До: Джип под наем?

              Първоначално публикуван от navy Преглед на мнение
              Реално желанието ми е за някой 10 годишен, неексплоатиран в офроуд мероприятия джип от рода на ланд круизър, паджеро спорт или патрул.
              Средно голям, да има място за цялото семейство, децата, палатката, фотораницата, лъка и стрелите хе хе...

              С риск да прозвучи грозно ще кажа, че човек се простира според чергата си. Гореизброените коли са хубави, но не си струват бъбрека. И вместо да точиш лиги по тях с години, се мобилизирай й си купи нещо, за което можеш да събереш пари - лада нива, уаз, сузуки, фронтера. Животът предлага големи изненади, след година-две може да се окаже, че и патролът ти е по джоба. А може да се окаже, че офроудът не ти е на сърце и искаш парапланер например.
              www.offnews.bg

              Коментар


              • #22
                До: Джип под наем?

                Първоначално публикуван от Владо Йончев Преглед на мнение
                ... А може да се окаже, че офроудът не ти е на сърце и искаш парапланер например.
                Или по-лошото финансово - и двете ти харесват ... тогава става .... Личен опит
                Land Rover Defender 110SW 300tdi

                Коментар


                • #23
                  До: Джип под наем?

                  Първоначално публикуван от navy Преглед на мнение

                  Там където градските коли не стигат и местата за почивка и разходка са чисти, без грозната следа на 'цивилизацията'... угарки, капачки, торбички, следи на хора, които не са научени да си чистят и да пазят природата.

                  И от мен едно допълнение малко извън темата,там закъдето си тръгнал е по добре да отидеш пеша защото като отидеш с джипа вече няма да е това което търсиш
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 28-04-10, 08:09. Причина: Корекция на цитат
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • #24
                    До: Джип под наем?

                    Здравейте отново, приятели!

                    bastuna, не е точно така, както го описваш.
                    Разбира се пеша и с раница се стига на чудни места, но моя начин на почивка в планината малко се различава от тази крайност. Която може би е най-правилна, но нямам избор.
                    Не мога да нарамя всичко, което искам да взема с мен.
                    Неща за пикник, фото техника, хладно оръжие...
                    Като се сложат и нещата, които трябва да се мъкнат за децата ситуацията става сложна. Поне за моя начин на почивка

                    Осъзнавам, че темата ми е малко безсмислена, за което моля да ме извините. Доста мислих, преди да я пусна и ето, видя се, че не съм го доизмислил добре хе хе.
                    Отчитайки коментарите на хората тук разбирам, че няма как да ползвам джип в такива условия, крайно неизгодно е за собственика поради множеството предпоставки за аварии и унищожение от незнание.

                    Въпреки това желанието ми остава и започвам да се оглеждам за определени оферти. В момента нямам финансови възможности. Това не значи, че съм беден като мишка... просто е гадна криза, имам собствен рекламен бизнес, но поръчки няма много, очаквам едни продажби на имоти и т.н. и т.н. все неща, които не Ви интересуват, но дават обяснение защо веднага не съм се метнал по автосалоните, а само питам и обмислям вариантите...

                    Спрял съм се на няколко варианта за що годе добра проходима джипка, която да не е ламя в градски условия и да е достатъчно голяма за леки планински преходи.
                    Леки имам предвид по не много изронени черни пътища до някой и друга планинска хижа и т.н.

                    Та вариантите са следните...

                    1. Toyota Hilux
                    2. Nissan X-Trail
                    3. Mitsubishi Pagero Sport

                    Дизели, 2.5 мотори или близките до тази кубатура...

                    Неудобно ми е сега да почна да питам за всеки един от тях, а е възможно да има и други, по изгодни за моята ситуация джипки, не къса база, не и много големи.

                    За целта се гмурвам отново във форума и започвам да чета!

                    Лек и слънчев ден на всички!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Джип под наем?

                      Те колегите са ти отговорили преди мен.
                      Ама аз забелязвам една болна за мен тема.
                      Що реши че в планината няма чашки, кутийки от бира, угарки и кво ли не. За съжаление всякакви чудеса съм намирал ...
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #26
                        До: Джип под наем?

                        Първоначално публикуван от navy Преглед на мнение
                        Здравейте отново, приятели!

                        bastuna, не е точно така, както го описваш.
                        Разбира се пеша и с раница се стига на чудни места, но моя начин на почивка в планината малко се различава от тази крайност. Която може би е най-правилна, но нямам избор.
                        Не мога да нарамя всичко, което искам да взема с мен.
                        Неща за пикник, фото техника, хладно оръжие...
                        Като се сложат и нещата, които трябва да се мъкнат за децата ситуацията става сложна. Поне за моя начин на почивка

                        Осъзнавам, че темата ми е малко безсмислена, за което моля да ме извините. Доста мислих, преди да я пусна и ето, видя се, че не съм го доизмислил добре хе хе.
                        Отчитайки коментарите на хората тук разбирам, че няма как да ползвам джип в такива условия, крайно неизгодно е за собственика поради множеството предпоставки за аварии и унищожение от незнание.

                        Въпреки това желанието ми остава и започвам да се оглеждам за определени оферти. В момента нямам финансови възможности. Това не значи, че съм беден като мишка... просто е гадна криза, имам собствен рекламен бизнес, но поръчки няма много, очаквам едни продажби на имоти и т.н. и т.н. все неща, които не Ви интересуват, но дават обяснение защо веднага не съм се метнал по автосалоните, а само питам и обмислям вариантите...

                        Спрял съм се на няколко варианта за що годе добра проходима джипка, която да не е ламя в градски условия и да е достатъчно голяма за леки планински преходи.
                        Леки имам предвид по не много изронени черни пътища до някой и друга планинска хижа и т.н.

                        Та вариантите са следните...

                        1. Toyota Hilux
                        2. Nissan X-Trail
                        3. Mitsubishi Pagero Sport

                        Дизели, 2.5 мотори или близките до тази кубатура...

                        Неудобно ми е сега да почна да питам за всеки един от тях, а е възможно да има и други, по изгодни за моята ситуация джипки, не къса база, не и много големи.

                        За целта се гмурвам отново във форума и започвам да чета!

                        Лек и слънчев ден на всички!
                        Изглежда си интелегентен човек, затова ти пожелавам успех от все сърце, и дано имаш късмет в избора.

                        Пари наистина няма, криза си има за повечето от нас, но точно заради кризата има хора ,които продават какво ли не на ниски/достъпни цени.

                        Не спирай да се оглеждаш и да питаш, така някой ден(който ти пожелавам да е скоро) ще имаш мечтаното возило.

                        Успех от мен

                        Коментар


                        • #27
                          До: Джип под наем?

                          Първоначално публикуван от navy Преглед на мнение

                          Та вариантите са следните...

                          1. Toyota Hilux
                          2. Nissan X-Trail
                          3. Mitsubishi Pagero Sport

                          Дизели, 2.5 мотори или близките до тази кубатура...
                          Здравей колега
                          От посочените модели се вижда че търсиш сравнително нови коли, чиито цени не са от най-ниските както първоначално така и за поддръжка.
                          За повечето тук, посочените модели са си СУВ-чета с всичките и плюсове и минуси.
                          Ако искаш нещо на по-добра цена и с по-сериозни възможности извън пътя се огледай за малко по стари модели. Например напоследък гледам че Нисан Патрул новата маска е с доста паднала цена. Огледай и Ленд Ровър Дискавъри, Рейндж Ровър. Може и там да си харесаш нещо...
                          Land Rover Defender 110SW 300tdi

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: Джип под наем?

                            Здравейте,

                            Трябват ми 7 джипа "под наем" за февруари месец за района на Старосел. Става дума за лекия оф роуд до хижа Фенера. Собственикът може да се вози в джипа ако се притеснява, т. е. да присъства. Предлага се много добро заплащане!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Джип под наем?

                              Дай повече инфо какво точно се предполага че ще се върши.
                              Имам телефон в подписа.
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X