Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стрелба по макети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стрелба по макети

    В Темата на Нова вчера показаха "невероятни" разкрития. В ДДС Витошко-Студена гости по линия на ОЛТ, обикновено чужденци, ставали жертва на измама. Стреляли по макети, предварително заложени от техническите лица в стопанството. После им вадели от фризера истинско животно и го "намирали" на следващия ден. Забавен репортаж, който има продължение следващата седмица.
    Тази практика продължавала 15-тина години. И изведнъж дошло време хората от стопанството да се разбунтуват. И тук е въпросът. Защо точно в това ДДС и защо точно сега? И с риск да бъда обвинен в поддържане на теорията за световната конспирация, виждам тук нечии интереси. И то на един съименник на голям наш естраден изпълнител /Моя страна, моя България/.
    Не казвам, че репортажът е платен. Просто е подхвърлена сензация. А хората, застанали пред камерата, бяха доста "мотивирани". Все пак казват истината. И се кълняха в децата си от сърце.
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

  • #2
    До: Стрелба по макети

    Невероятните разкрития са публична тайна от много години в селата по южните склонове на Витоша. Ако се разчуе в чужбина това ще разсипе ловния туризъм България . Заради лакомията и амбициите на този човек пострадаха силно и местните редовни риболовци защото в комбина с кметицата на Перник (Същата която направи далаверата 1 милион за 1 ден ) Дамянов забрани достъпа до невероятно красивия язовир Студена. Просто присъствието на рибари смущавало ловците а явно е пречело и за други ловни чалъми Колега c_gul прав си че има интереси но сега те съвпадат с тези на народа и на хората които уволнени или са си тръгнали по своя воля след няколко опасно близки попадения докато чакат зад макета.Познавам повечето от тях и ви гарантирам че думите им са истина.Очаквам с нетърпение и втората част където най вероятно ще видите как се живее на гърбът на държавата в лукс в резиденцията на Тодор Живков за 16 лева на месец.Как синът на господина си купува лизингов джип и веднага го отдава на стопанството под наем а джипа му става служебен и тн.
    Aprilia Pegaso 650 1996г.

    Коментар


    • #3
      До: Стрелба по макети

      Едва ли този Дамянов е открил топлата вода. Най-вероятно това си е стара практика в много ловни стопанства ...

      Коментар


      • #4
        До: Стрелба по макети

        Първоначално публикуван от BIG BFG Преглед на мнение
        ....................Колега c_gul прав си че има интереси но сега те съвпадат с тези на народа и на хората които уволнени или са си тръгнали по своя воля след няколко опасно близки попадения докато чакат зад макета.....................
        Дано си прав. Но аз лично досега такива съвпадения не съм чувал. Дано пък аз не съм прав. Обикновено народът е маша за нечии интереси и му се вменява съпричастност, за да се чувства удовлетворен.
        А тия хора, които са били зад макета, са били обстрелвани повече от момчетата в Кербала. А като видях куршума, който извадиха от дървото, си мисля, че или е постановка, или никой не преглежда боеприпасите. Куршумът беше напълно облечен. А това дава солиден рикушет. Нека да видим и 2-ра част.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          До: Стрелба по макети

          Нали чухте лицето Дамянов ,колко години е несменяем и как си живее с цялото семейство в резиденцията на Бай Тошо срещу наем от 16 лева на месец? А сега си помислете кои са били на софрите и колко дивеч е излапан от юнаците от Парламента ,та чак до кварталния полицай за да се мълчи до сега???

          Коментар


          • #6
            До: Стрелба по макети

            За същите магарии знам че се правят и то не от вчера в ловно стопанство "Витиня" и при Гео Дундаров в Елена

            Коментар


            • #7
              До: Стрелба по макети

              Репортажа може и да е платен, но казва истината. За съжаление такива номера се прилагат и в други ловни стопанства. Преди години гръмнаха елен за световен рекорд, обаче се оказа, че елена е купен от Австрия. В Австрия въпросният елен е бил отглеждан в кошара и е ползван за разплод.

              Коментар


              • #8
                До: Стрелба по макети

                И аз го гледах този репортаж . Но тази практика не е от сега и не е само в това ДДС . Лошото е че тези действия на тези директори ще отблъснат ловджиите от чужбина. Това е българската реалност !!! За съжаление.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X