Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЧЗ-75Б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: ЧЗ-75Б

    Пистолетът е класика! Всеяден е на патрони, но всеки сам трябва да си избере какви му пасват. На мен ми допадат по слаби - с ниска начална скорост.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:New_18062010289.jpg
Прегледи:1
Размер:93.5 КБ
ID:5196686
    Това е една от последните ми стрелби. Пистолет ЧЗ 85В,патрони български на Арсенал, серии 3х10 патрона. Не съм броил точки - има много дублирани.
    Честито на колегата!

    Коментар


    • #17
      От: ЧЗ-75Б

      Колеги това CZ ли имаше адаптор за 22 LR... или май модел 85 беше с такъв?

      Коментар


      • #18
        От: ЧЗ-75Б

        Адаптерът за 22 LR става за 75 и за 85. Представлява нов затвор, нова цев, възвратна пружина и водач за нея. Проблема е че адапторът се брои от КОС за отделна цев, тоест отделно разрешително за закупуване. Цената също не е никак малка около 550 лв. При стрелба не харесва всички боеприпаси( българските въобще - засича на всеки изтрел). Според мен два отделни пистолета с различни калибри биха били по-добър вариант.

        Коментар


        • #19
          От: ЧЗ-75Б

          И за двата модела адаптора е един и същ
          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

          Коментар


          • #20
            От: ЧЗ-75Б

            Купи си един марголин и си стрелкай с ,22

            Коментар


            • #21
              От: До: ЧЗ-75Б

              Първоначално публикуван от diehard414 Преглед на мнение
              Пистолетът е класика! Всеяден е на патрони, но всеки сам трябва да си избере какви му пасват. На мен ми допадат по слаби - с ниска начална скорост.[ATTACH=CONFIG]232725[/ATTACH]
              Това е една от последните ми стрелби. Пистолет ЧЗ 85В,патрони български на Арсенал, серии 3х10 патрона. Не съм броил точки - има много дублирани.
              Честито на колегата!
              Поздравления, за стрелбата (точността )! Красиво е !
              На каква дистанция ги вкарваш тези изстрели ?

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              Ей, продължава да ме кефи това желязце!!! Досега съм изгърмял общо 465 патрона (водя си записки ) и имам чувството че още се сработваме. С всяка следваща стрелба все по-добри резултати правя с ЧЗ-та и все повече му се кефя:
              [ATTACH=CONFIG]230702[/ATTACH]
              П.П. Мишената е от ЧЗ 85В (МОЕТО ЧЗ-це) на 25 м. хват с 2 ръце, 3 серии по 5 патрона. От 150 възможни направих 121 точки. Доволен съм.
              Красиви попадения ! Добри сте с колегите.
              Завиждам ви и ... очаквам един затворен (само за колегите от форума) турнир по стрелба .
              На каква дистанция са мишените при стрелбата ?

              Много е приятно да види човек мишените с попаденията. Давайте още! Не се стеснявайте. Ние като не стреляме, поне да се кефим на вашата стрелба .
              Последно редактирано от bgbul; 24-08-10, 17:46.

              Коментар


              • #22
                От: До: ЧЗ-75Б

                Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                ....
                На каква дистанция са мишените при стрелбата ?
                ...
                Обикновено на 25 метра.
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #23
                  От: До: ЧЗ-75Б

                  Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                  Обикновено на 25 метра.
                  Значи наистина са много добри колегите !

                  Коментар


                  • #24
                    От: ЧЗ-75Б

                    И аз имам CZ, по точно CZ-75BD Police от 2 години и съм много доволен от него. А за стрелба само ако някой бяга по бързо от 800м в сек. може му избяга.http://www.czub.cz/en/catalog/79-pis...BD_POLICE.aspx

                    Коментар


                    • #25
                      От: ЧЗ-75Б

                      Колега, ако намалиш наполовина скоростта ще се съглася
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #26
                        От: ЧЗ-75Б

                        Добра си е 75-цата и аз от година ползвам такъв служебен, нямям забележки...един единствен път ми направи "коминче"...предполагам нещо съм развалил хвата...иначе си е супер...е вярно по-големият му братовчед "Сянката" е страхотен, но нека не бъдем максималисти...съжалявам, че нямам навика да си пазя мишените...пробвал съм го и на 25 м. и на по-близки дистанции и колкото повече стрелям, толкова повече уляга и става по - приятен за стрелба...да му се радваш дълго време и да ти служи безаварийно...
                        LZ3YG

                        Коментар


                        • #27
                          От: ЧЗ-75Б

                          Аз имах точно същия и мога да кажа, че е страхотно оръжие. Малък откат, "мазна" стрелба и по тези причини - много точен. Продадох го, защото не става за ежедневно носене. Просто си е тежък... За някой, който работи през 3 дни е идеален или ако се ползва само за стрелба (любителска естествено) също, обаче да го носиш постоянно не си е работа. За това си взех Глок... не, че и той е пистолета за лятото, но все пак...
                          OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

                          Коментар


                          • #28
                            От: ЧЗ-75Б

                            Първоначално публикуван от Vlados Преглед на мнение
                            Аз имах точно същия и мога да кажа, че е страхотно оръжие. Малък откат, "мазна" стрелба и по тези причини - много точен. Продадох го, защото не става за ежедневно носене. Просто си е тежък... За някой, който работи през 3 дни е идеален или ако се ползва само за стрелба (любителска естествено) също, обаче да го носиш постоянно не си е работа. За това си взех Глок... не, че и той е пистолета за лятото, но все пак...
                            Нося се го брат ежедневно на работа и талкова съм свикнал с него, че като ми го няма направо ми липсва.....въобще не ми е тежък...все пак съм малко над 100 кг. и тези кило и нещо въобще не ме притесняват....
                            LZ3YG

                            Коментар


                            • #29
                              От: ЧЗ-75Б

                              Тук има хубав коментар за CZ 75 Stainless. Все пак човека има "I have owned 5 CZs, three Hi-Powers, and two SIG 229s" и може да прави всекидневна разлика в поведението на оръжията.http://averagejoeshandgunreviews.blo...art-ii-of.html Каквото и да си говорим, това е един хубав пистолет! Ама наистина хубав! Тук може да се видят моделите, които се произвеждат. За всеки влак там си има пътник. http://www.czub.cz/en/produkty/pistole.html
                              Последно редактирано от kiril_bulgaria; 05-05-16, 18:19. Причина: Линка не работеше

                              Коментар


                              • #30
                                От: ЧЗ-75Б

                                Мисля, че това е темата за няколко въпроса относно един пистолет! Пистолета е CZ 75 BS. Първото ми питане е какъв е този модел BS? Никъде в интернет не намерих информация за него. По външни белези си е често В, но има накатка на металните части на дръжката и има маркер за патрон в цевта. Цевта му е 114 мм., а пълнителя 16 заряден. Второто ми питане е дали мога да му сложа мерни прибори от Шадоу, както и спортен чук и предпазител от Шадоу? За 18 зарядните пълнители разбрах, че стават на модел В. Ето и няколко снимки на пистолета:


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0900-1.jpg
Прегледи:1
Размер:78.2 КБ
ID:5748063Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0899-1.jpg
Прегледи:1
Размер:89.2 КБ
ID:5748061Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0897-1.jpg
Прегледи:1
Размер:82.0 КБ
ID:5748060Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0901-1.jpg
Прегледи:1
Размер:78.3 КБ
ID:5748064Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0902-1.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5748065Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0903-1.jpg
Прегледи:1
Размер:81.5 КБ
ID:5748066Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0905-1.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5748067

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X