Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори за LJ 70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Doc
    През зимата ми се е налагало даходя за дърва в гората с бившия ми джип ГАЗ 69 /текезесарка/. Събираше по около 1,5 м3. Не знам колко тежи това, но изглеждаше като горния УАЗ и вървеше като танк през снега. Всичко по него си беше щатно/окачването де/.
    зависи какви са дървата... бук/дъб ще е около 800-900кг/м3, а бор/ела към 600кг/м3

    на сняг колкото е по-натоварен повече ще върви /само да не влезе в преспа, че ще падне едно разтоварване.../
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      Ей ,fulda,в Чукурово с хасковската тойота,ти ли беше бе?Сега разбрах слабите страни на тойотите.Знаете ли какви главоболия създават-чупливи са следните детайли:странични стъкла,мигачи,фарове и огледала.Я им кажи на траяла последният стартирал автомобил какъв беше и какво стана с него!?

      Коментар


      • #18
        Аз ами , кой друг ! Дааааа ... за стъклата си прав НО ! Проблема вече е решен - поликарбонат / лексан / и от двете страни Да го видим колко ще издържи ... А последно май стартира една Витара ?

        Коментар


        • #19
          Извинявам се!Имах предвид предпоследната машина.Витарата е на един лудетина от Варна и мина като,че ли добре.

          Коментар


          • #20
            Напомни ми ... , че бях зает да пия един " натурален сок от хмел "

            Коментар


            • #21
              Съветска беше и зелена,глътна water преди финала и почти умря,а хората я гледаха с толкоз носталгия и очакване.Всички отбили военната си служба по татово време останаха,като попарени. :

              Коментар


              • #22
                Ааа ! УАЗката ! Като никой не си е направил труда да херметизира
                ПТР-то и да смени кабелите - така е Малко водичка / а там не беше никак малко / и резултата е налице
                А за илюстрация :

                Коментар


                • #23
                  Вчера ми доставиха задни амортисьори за ТЛК-то. Марка Tikaco, Japan. Някой чувал ли е или знае ли нещо за тази фирма? Питах Fulda и LJ 73, но те не са ги чували. Рових и в Гугала, но пак нищо!? Стандартен размер са, не са двойно действащи и са маслени. Оказа се, че досега отзад съм бил само на пружини.

                  Коментар


                  • #24
                    Ммм ... Не знам как да го кажа ... Тикако е японско женско име и нищо повече ...
                    Няма ли някви други букви, или поне ченгели?
                    Щом са маслени, първо ги виж дали изобщо работят, като са ги накланяли сега маслото им е дявол знае къде.

                    Коментар


                    • #25
                      Оказва се /засега/, че работят. По тях има други букви, ама са на японски. И по две латински букви и четири цифрен номер, съответно за левия и десния, но не ги помня в момента.

                      Коментар


                      • #26
                        )) Да са живи и здрави УАЗовете от auto.ru)
                        Не са така, ами са Tokico Само дето шашнах колегите - специалисти по японки с напреднали интереси)) Щот кат по-проз минавам за най-специалист по българките-:о)))

                        Коментар


                        • #27
                          Стфане привет!
                          Явно си ги открил. Руски ли са или какви?

                          Коментар


                          • #28
                            Сбъркал съм името. Правилното е наистина Tokico. Намерих ги - американска фирма са.

                            Коментар


                            • #29
                              Нее, чисто японска. Обаче били построили завод и в южен Китай, казват че от там не трябвало да се купува.

                              Коментар


                              • #30
                                Язък, вече ги купих. Тъкмо ще видя колко ще устискат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X