Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

    Всеки има право да се дразни.
    А от както сме в ЕС и кибиците имат право на глас
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • #62
      До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ










      И едно клипче.



      Другите утре!!!
      Последно редактирано от kocha; 09-05-10, 22:00.
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • #63
        До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

        Ето малко снимки от 600 бр. незнам защо точно тия ми харесаха ама всичките няма къде да ги кача Стана готино състезание обаче времето беше малко кофти

        Ето линк за снимките :

        http://racespirit.snimka.bg/motorcyc...99388.18621253

        Коментар


        • #64
          До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

          Ето Старта на Клас Експерт

          На първият завой мина без инциденти

          Като заваля малко дъжд и ямата стана интересна

          И в очакване на старта от най малкият клас




          за съжаление нямам повече снимки, но по трасето имаше много фотографи и се надявам утре да пуснат някоя снимка
          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

          Коментар


          • #65
            До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

            дали някой има сниман старта на мотори хоби

            Коментар


            • #66
              До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

              Първоначално публикуван от sifona Преглед на мнение
              Абе ти пак кои си да се дрразниш .
              И нали знаеш че кибиците мълчат .
              Не е ясно въпроса към кого е отправен
              Цветан Петров
              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
              0888865583

              Коментар


              • #67
                До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                [


                А ето този "хубавец" така ме издразни, че направо нямам думи.Спря точно пред мен по средата на състезанието и изчака Марти от Crazy Job и точно преди Марти да го подмине оня го засече и застана пред него и не го пуска да мине. Марти му вика всички му викат тоя седи, това ме издразни най много от цялото състезание. Типична черта на Българина може аз да немога да карам ама и той нема да кара.
                После специялно го снимах за да ви го покажа.Въпреки опита на "хубавеца" да прецака Марти той отново беше на пъво място.За съжалени при този манш Кокера падна лошо и не продължи

                То като видиш класирането на "хубавеца" "tozi pri mujete"от предния ден /83 е последен/ и няма какво да те учудва постъпката му!


                1 1
                ГЕОРГИ ТОДОРОВ КТМ ЛУДА РАБОТА СТ.ЗАГОРА 4 25

                00:02:38


                .353 00:07:15 .280 00:02:36 .607 00:06:59 .569

                00:19:29


                .809

                1 1 1 1
                2 3


                СТАНИСЛАВ СТОЯНОВ ЯМАХА 450 Екометал Рейсинг Тийм 4 22

                00:02:41


                .770 00:07:25 . 28 00:02:40 .775 00:07:15 .903

                00:20:03


                .476

                2 2 3 2
                3 72


                МАРТИН ИВАНОВ КТМ ЕХС ЛУДА РАБОТА СТ.ЗАГОРА 4 20

                00:02:48


                . 97 00:08:04 .641 00:02:39 . 41 00:07:20 .392

                00:20:52


                .171

                3 12 2 4
                4 67


                НИКОЛАЙ МАРТИНОВ BMW 450CC ЛУДА РАБОТА СТ.ЗАГОРА 4 18

                00:03:01


                .294 00:08:05 .617 00:02:46 . 58 00:07:55 .404

                00:21:48


                .373

                20 13 9 10
                5 14


                ДИМИТЪР ЧУКУРОВ ЯМАХА Севтополис Казанлък 4 16

                00:02:49


                .807 00:07:49 .853 00:02:48 .873 00:09:28 .329

                00:22:56


                .862

                8 8 12 21
                6 21


                ГЪЛЪБИН КОЛЕВ БЕТА 450 MG Racing 4 15

                00:02:58


                .150 00:08:28 .985 00:02:59 .980 00:08:30 .519

                00:22:57


                .634

                16 15 18 16
                7 15


                СИМЕОН ПЕТРОВ БЕТА МОТОРЕКС МОТОБУМ 4 14

                00:03:12


                .879 00:11:07 .643 00:03:23 .681 00:10:26 .854

                00:36:11


                . 57
                00:08:00

                23 23 23 23
                8 83


                МИЛЕН ПЕЕВ БЕТА Севтополис Казанлък 4 13

                00:02:48


                .456 00:07:31 .338 00:02:52 .837 00:07:25 .643

                02:20:38


                .274
                02:00:00

                6 6 16 6
                08.05.2010


                г. 20:42:13 www.pantev.net Страница 1 от 1
                Жури президент:

                Последно редактирано от TROMBA; 10-05-10, 05:03.

                Коментар


                • #68
                  До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                  Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                  [


                  А ето този "хубавец" така ме издразни, че направо нямам думи.Спря точно пред мен по средата на състезанието и изчака Марти от Crazy Job и точно преди Марти да го подмине оня го засече и застана пред него и не го пуска да мине. Марти му вика всички му викат тоя седи, това ме издразни най много от цялото състезание. Типична черта на Българина може аз да немога да карам ама и той нема да кара.
                  После специялно го снимах за да ви го покажа.Въпреки опита на "хубавеца" да прецака Марти той отново беше на пъво място.За съжалени при този манш Кокера падна лошо и не продължи

                  То като видиш класирането на "хубавеца" "tozi pri mujete"от предния ден /83 е последен/ и няма какво да те учудва постъпката му!


                  МИЛЕН ПЕЕВ БЕТА Севтополис Казанлък 4 13

                  00:02:48


                  .456 00:07:31 .338 00:02:52 .837 00:07:25 .643

                  02:20:38


                  .274
                  02:00:00
                  Ами не е съвсем така, тъй като номер 83 не си беше пуснал ГПС-а да записва и е наказан за трак с 2 часа.Времето което дава на тестовете е повече от добро и му отреждаше 3-то място при моторите.
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • #69
                    До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                    Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                    Ами не е съвсем така, тъй като номер 83 не си беше пуснал ГПС-а да записва и е наказан за трак с 2 часа.Времето което дава на тестовете е повече от добро и му отреждаше 3-то място при моторите.
                    Съгласен съм и дори съчувствувам за неволната му грешка с ГПС-а но това не му дава право на подобни действия.
                    Състезанията не се състоят само в каране те са комплекс от тактика,машина,издръжливост,феър плей и т.н.
                    Не познавам нито МАРТИ нито МИЛЕН и не съм пристрастен просто форума е мястото където можеш да изразиш мнение.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                      Ето малко клипчета и от мен:











                      Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
                      0887259409

                      Коментар


                      • #71
                        До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

















































                        С Монката се 'заприказвахме' снощи и карането нещо не му вървеше



                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                          Снимки от неделя.






















                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • #73
                            До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                            Първоначално публикуван от sifona Преглед на мнение
                            Абе ти пак кои си да се дрразниш .
                            И нали знаеш че кибиците мълчат .
                            Сифона си е тападжия.Просто не си го познал.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ

                              Добро и атрактивно състезание стана на Узана ! Аз съм доволен !
                              Времеизмерването беше вече оправено, резултатите излизаха навреме.
                              Имам само забележка относно камъните по ендуро-крос трасето, които контузиха трима наши състезатели, но май нямаше как да се предотврати това. Може би трябваше да се "спъне" още самото трасе, за да се елиминират високите скорости на места.
                              Точно тук блесна звездата на 16 годишния Мартин Иванов, който победи безапелационно и в двата старта на ендуро-кроса и достойно замести контузеният Кокер ! Жалко, двамата се канеха да направят голямо шоу на публиката !
                              Много добро представяне от страна на новака в нашия клуб Пламен Пенев (братовчед на Кокера) ! Поздравявам го за първото място в клас Е3 и съм сигурен, че младокът тепърва ще има какво да показва.

                              Въпреки многото технически проблеми и четирите контузии в отбора,
                              "Crazy job" стана отборен победител, за което принос имат всички състезатели и ги поздравявам за старанието и самоотвержеността !

                              За конфликтите, които са споменати по-горе ... мисля, че сме преди всичко спортисти и ще се разберем !

                              Един въпрос ! Направихме тийм и при АТВ-тата, какво стана там с отборното класиране или нямаше други заявки ?

                              Пускам и аз малко снимки от тук от там.


                              Браво на Зори за победата в ATV хоби !


                              Ванката май този път беше сам ...


                              След контузията на Ванката, Свилен Чукуров стана втори в "Хоби мотоциклети". Поздравявам Иван Минков за победата !


                              Сената ... к'во стана с него ?!!!


                              Янчо Терзиев и Ванката. За съжаление вторият натроши крак от удар в камък !


                              Жалко и за Пламен ! GPS-ът му спря да записва по време на навигацията.


                              Фрийстайлърът Смилен Кабакчиев кара много добре и заслужи стълбичката ! Браво !


                              Кокера и Мартин. Кратки съвети преди старта.


                              Crazy job team


                              Ники Мартинов - отново добро представяне ! Трето място в клас Е2.


                              Не му провървя на Данчо Йорданов. Щеше да направи стълбичка, но след контузията на единия близнак, той се отказа от ендуро-кроса.


                              Малкият опит на Марти в навигацията му попречи да мине още по-напред в класирането през първия ден, но поуките от тактическите грешки са най-добрият учител !


                              Старт на навигацията.


                              Карй на ендуро-теста. Трасето в гората беше тясно и често ставаха тапи, което не е желателно, когато състезанието зависи от времето ти за дистанция от 5 км на обиколка !


                              Да почакаме 15-20 минути !


                              Май този път нямаше закъснели по ЧК-тата ... Всички чакаха.


                              Кандърдисвах съдиите да пуснат Свилен малко по-рано лека-полека да тръгва, ама не се навиха.


                              Ванката


                              Иван Минков. Хубаво кара момчето ! Поздравления !


                              Красиво място в реката.


                              По улея нагоре.




                              Тук се разминахме с Цецо Богданов, който беше първата жертва от клуба. Частична локсация на рамо.


                              Пламен по улея. Сапунерката маже на по-тъмните места, но ще изтърпите, докато си сменя "големия" !




                              Митко Митков (арманлийски)


                              Сифона


                              Нагоре вече не ми се бъхтеше пеш и заслизах отново към ЧК-то.


                              Таланта от Болярите.


                              Гълъбин.


                              Марти


                              Много красиво беше в гората. Ярко зелено и свежо !
                              Точно отидох до колата и ми се обади джуниърът Кольо. Счупил лагер на скоростната кутия. Неприятно !


                              Това пък се е случило с мотора на Марти на 500 м от финала. Голям късмет ! Взехме веднага мерки.


                              От тук пък изтече маслото на кольовият мотор. Нямаше начин за ремонт на място. Лагерът беше разбит, а от там и семерингата.


                              Ники позна, че ще е трети ! Първи е Манго !


                              Вечерта в ресторанта на бира си говорим за двутактови и четиритактови. Всеки държи чаша, а Митков - ключ !


                              А това бе картинката от барбекюто на комплекса по-късно вечерта. Колегите от клуб Севтополис пият от мъка по загубеното агне от трансфера на Чукура.


                              Коча и ... Кочовица.

                              Ивка


                              Аз съм мениджър и на мен всичко ми е позволено !


                              Гълъбин обаче е състезател и пие само ябълков сок !


                              ... и по вестниците ни пишат ! В Стара Загора всичко е "Crazy job" !
                              Край на вечерта ! Ще продължа с Ден втори.
                              Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 10-05-10, 17:34.
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #75
                                До: Габрово-Узана 08,09 май 2010 - 2 кръг РЕШ


                                Навън вали яко ! Стартът е отложен. В кафето се правят анализи и тактики.


                                Пламен и Магарето.


                                Куци, сакати ... всякакви.


                                Дъждът вече спира.


                                За съжаление единият близнак на Данчо получи контузия ! Кофти работа !


                                Линейката се върна и започнаха тренировките. Мокрите дървета на малките на пръв поглед препятствия се "пошегуваха" с не един експерт !




                                Данчо и Сървайвъра. Данчо след тренировката отиде до болницата, защото случаят беше сериозен !






                                Габи Мартинова се появи със смешно 80 куб. моторче. Въпреки всичко, заедно с експертите тя врътна доста обиколки ! Браво !


                                Кокера по време на загряването врътна доста обиколки, а препятсттвията минаваше перфектно !






                                Едно ATV се изкантари след дупката.


                                "Цветя в каската"


                                Марти: "Сега е момента да покарам и ATV!"


                                Габи чака експертите, че да им покаже !


                                Джуниърът Коко стартира с мотора на Ванката, но якият КТМ 525 не беше за него и той само се возеше.


                                На старта - експертите.




                                Марти стартира много добре и на Х-трака направо прелиташе препятствията.


                                Пламен Кунев кара повече за утешение след задното класиране в събота.


                                Това се случи с мотора на Кокера, когато започна да изпреварва Мишо Митов и срещна голям камък в тревата. Нямаше начин да продължи шампиона. Жалко !


                                Марти дръпна всички, имаше сили за още каране в същото темпо, но тактиката беше да върне газта за сигурност и за да си запази машината. Младежът изпълни задачата перфектно, въпреки "атентатите" !
                                Тук искам да кажа, че няма смисъл да се отнасяш грубо към един 16 годишен младеж, който бие наред, защото това да се класираш добре не зависи от желанието, а от подготовката !
                                Сигурно малцина знаят, че Мартин миналата седмица изкара на един дъх дистанцията Емине - Стара Загора (350 км) само по пътеката на Стара Планина ! Той можеше да завърти в същото темпо още 12 обиколки !




                                Тук кого ли щракам ?!


                                Пламен също кара много добре ! Скоро и той ще се появи твърдо в челото на оверала, гаранция ! Жалко само, че средствата са оскъдни, за да се помогне на всички таланти !


                                Отново Марти. Да, щракал съм предимно състезатели на Crazy job, но това е оправдано !


                                Щастлива усмивка.


                                Ники също направи добро каране в типичния за него сърцат дух ! Браво !


                                Беспорният ни талант при ATV - Светослав Деков. Не му провървя на това младо момче на Узана. В навигацията му падна веригата, а в неделя спука гума. Нищо - другия път !


                                Марти, мама, тати. Както е редно !


                                Марти на шега спечели и "Купа Габрово". Хубаво каране направи Мишо, а на Сиренцето пак не му достигнаха сили за цяло съсътезание.


                                Габи всъщност беше сама тоя път, но поне си покара.


                                Двамата джуниъри сега си размениха местата.


                                Зори "изтъпани мъжете" при ATV "Хоби" !


                                ATV експерт.


                                Нашият Пламен победи Свилен и Пламен Кунев в Е3, макар без наказанието на варненецът, нещата явно щяха да изглеждат по друг начин !


                                Стълбичката на Е2. Марти, Станислав, Николай.


                                Мотоциклети Overall. Мишо, Марти, Станислав. Браво на Мишо !
                                Убеден съм обаче, че скоро тук местата ще са подредени по-различно !


                                Искам накрая да кажа, че съм безкрайно горд с Марти ! Аз вярвах в него и той вярваше в мен !
                                Искам да кажа също, че не само пари и талант трябват, за да израстнеш в спорта. Трябва да имаш огромно желание, да не се жалиш, да не си мързелив и да преследваш неотклонно целта си, тъй както упорито я преследва джуниърът.
                                Лесно е да се оправдаваш, трудно е да се пребориш !
                                Преди година и половина Марти не се бе качвал на мотор.

                                Поздрав към всички организатори и състезатели от габровския кръг !
                                Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 10-05-10, 17:38.
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X