Обява

Свий
Няма добавени обяви.

18.04 - Около Огоя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 18.04 - Около Огоя

    18.04.2010г. - Неделя. На гости са ми дошли троянци - двама братя, Петьо (WR 250) и Преслав (KTM 520).
    Аз и въпросните пичове се уговорихме за 9:30, та 10:00 да тръгнем към Огоя, където Спас Огойски трябваше да ни чака пред чешмичката.
    Батко Пепи Вр също участваше в карането, но само ни изпрати, палеца го боли и неможе да погледне чук.


    Петьо долива "тунджа" на машинката...




    ... и Батко Пепи ВР с подутото палче




    Спас ми се обади нетърпеливо и настоя да си довлечем д-тата колкото се може по-бързо, че му се кара. Първа кратка почивка между Раждавица и Бакьово. Преслав до КТМ–а...




    Гледка от същото място...




    Петьо до синия "гарван"







    Двама пичове с една кръв - "оранжева"




    Втора почивка - Бакьово, над реката, навлизаме в пътеката.




    Момчетата много харесват терена за каране, казват, че при тях било само кал, а лятото само прах... "много готино тук!"







    Първия сипей по пътя към Огоя, мисля че се падаше малко преди селото...




    Започват снимките на Спас.




    Вече сме на Огоя. Първи пристигнахме ние, Спас си го почакахме малко през това време с Преслав си разменихме моторите за по едно кръгче.







    Първата цел беше Огойския улей. Мерак ми беше да го видя и пробвам, макар че гумата ми беше под всякаква критика. И все пак след 2-3 опита успях да стигна най-високо. Заканил съм му се на този улей, но с нова гума Фортуната От улея май има 2 клипа, тях ще кача после.
    Тази снимка е от преди улея.



    След улея газ към Тихов дол за по чорбичка.







    На Тихов Дол. Когато пристигнахме, други мотористи нямаше. За наш късмет там предлагаха бензин, та си доляхме по 3л. в мАторЕте преди да долеем чорби в стомасите. После се изсипаха голяма група мотористи и след тях Влади Костевски и един момък с уз 250, който за пръв път излиза в гората, а караше много добре











    Ето я и "тунджата" в шишета по 1.5 л.




    Хапнахме и с вече "ъпдейтваната" група от 6 члена тръгваме към Огойския сипей.










    Петков! Зеле!




    Преди сипея, една доста приятна пътечка, която за жалост беше обсипана с паднали дървета. Аз станах тяхна жертва. Две преодолях, обаче третото неможах да прескоча и с глава през кормилото Преслав, видя че се изтресках яко и веднага се притече на помощ, евалата за което!










    Вече сме на сипея! Предния път неуспях да го кача, защото мотора нещо ми заглъхваше изведнъж , с Батко Пепи избушихме ауспуха и този път го качих, макар и да не беше от раз.
    Влади го качи, ама не помня от първия или от втория път. На Спас си му е играчка, качва се горе и ни снима. Преслав и той направи прелитане през кормилото, но неговоро беше много по-атрактивно от моето , той го качи почти до край. Петьо, предния път също неуспя, но този път с нова гума "фортуната" го качи от раз. Пичагата с уз-ката също се пробва 2 пъти, стигна донякъде, но евала отново!










    Спас е направил на Влади цяла фотосесия... много се уважават тия с Бетите ще постна само 2:













    След сипея, Спас ни изпрати донякъде и се разделихме все с хубави чувства! Продължихме без него и се спряхме за по едно безалкохолно на Батулия.




    Преслав и момчето с уз-ката, съжалявам, но не му запомних името.







    Влади на Ябланица се въздържа, обаче тук не пропусна да хапне от хубавите кюфтаци.













    Това бяха снимките от карането. От Батулия до Нови Искър последва едно равномерно темпо, разделихме се с Влади и момчето с уз-то, тъй като те бяха в посока Кремиковци. Този път се прибрахме към 17:00, изминахме около +/- 100 км.
    KTM Fen

  • #2
    До: 18.04 - Около Огоя

    Браво Добре ,че си ти да има хубави репортажчета !

    Коментар


    • #3
      До: 18.04 - Около Огоя

      Хубава разходка сте си направили , браво !

      Коментар


      • #4
        До: 18.04 - Около Огоя

        Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
        Браво Добре ,че си ти да има хубави репортажчета !
        Тъй сме се разбрали с Гьорев, аз снимам той поства
        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

        Коментар


        • #5
          До: 18.04 - Около Огоя

          Ето клипчетата:













          KTM Fen

          Коментар


          • #6
            До: 18.04 - Около Огоя

            Момчето с уз-ката е Александър Благодаря за хубавата разходка. Аз лично си изкарах страхотно и ще се радвам друг път отново да се присъединим към групичката.
            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
            Mercedes w212 E350 4matic
            Ducati Monster 600
            O888795575

            Коментар


            • #7
              До: 18.04 - Около Огоя

              Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
              Момчето с уз-ката е Александър Благодаря за хубавата разходка. Аз лично си изкарах страхотно и ще се радвам друг път отново да се присъединим към групичката.
              Що не каза, че си ти бре... сори, ако има нещо!
              Аз също се радвам, че покарахме! Когато ми каза, че това ти е първо сериозно излизане, направо недоумях! Справяш се супер добре като за начало. Срещат се хора, които карат много по-отдавна и пак не смеят да минават по тези места дето ти мина ! Заповядай пак да покараме след 1ви май, а защо не и на 1ви май
              KTM Fen

              Коментар


              • #8
                До: 18.04 - Около Огоя

                Здравейте.Преди 2 седмици бях в Огоя и имам клип на качването на Козница.Но не съм знаел за огойския улей и за сипея.Дали някой може да обясни как мога да ги намеря тези хубави екстремчета.;.

                Коментар


                • #9
                  До: 18.04 - Около Огоя

                  Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
                  Здравейте.Преди 2 седмици бях в Огоя и имам клип на качването на Козница.Но не съм знаел за огойския улей и за сипея.Дали някой може да обясни как мога да ги намеря тези хубави екстремчета.;.
                  0888 522 505- Спас, когато си пак в Огоя се обади да ти кажа как да ги намериш
                  Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                  Коментар


                  • #10
                    До: 18.04 - Около Огоя

                    Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
                    Що не каза, че си ти бре... сори, ако има нещо!
                    Аз също се радвам, че покарахме! Когато ми каза, че това ти е първо сериозно излизане, направо недоумях! Справяш се супер добре като за начало. Срещат се хора, които карат много по-отдавна и пак не смеят да минават по тези места дето ти мина ! Заповядай пак да покараме след 1ви май, а защо не и на 1ви май
                    Няма нищо.. то и аз не се представих като хората
                    А и аз съм доволен от представянето си .. с изключение на няколко идиотски падания Вече съм и с нова гума и за съжаления няма да мога да се оправдавам заради износената гума.

                    На 1-ви май ме очаквайте!

                    Приятно каране този уикенд на Дефилето ендуро тийм.
                    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                    Mercedes w212 E350 4matic
                    Ducati Monster 600
                    O888795575

                    Коментар


                    • #11
                      До: 18.04 - Около Огоя

                      Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
                      0888 522 505- Спас, когато си пак в Огоя се обади да ти кажа как да ги намериш
                      Супер . Най-добре ще е предварително да се обадя зада съм сигурен,че ще
                      бъдеш в Огоя.

                      Коментар


                      • #12
                        От: 18.04 - Около Огоя

                        това на 3 - 4 клип ли е огойския улей .

                        Коментар


                        • #13
                          От: 18.04 - Около Огоя

                          На 4-ти да!
                          И вече е качен многократно от Дани и Пепи WR.
                          Поздрави.
                          WR400-in-in-in...
                          LZ1RAO

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X