Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    Хайде бе хора, май--- им на иванови и на алекс моторс, много време им отдадохме, ТУК е заредено с по-позитивна енергия, в крайна сметка най-лошото остава за Златко, че е заложил на лоша карта, че му е подкопана мечтата, но това най вероятно няма да го спре, който може си го може, пари ще спечели и пак ще отиде, да е жив и здрав.
    А колкото до "българското", не слагайте под общ знаменател Българина на база един "от Бор" дръвници...
    Последно редактирано от Ico_Ns; 21-10-10, 00:15.
    Око за око и светът ще ослепее

    Коментар


    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Мислих вече да не пиша но това шоу на изродите просто преминава всякакви граници.Малко ли лъжи и заблуди се изговориха и изписаха.Не знам с кой очи този човек излиза пред камерите.И продължава най нагло да заблуждава цялата нация.Какво иска да се случи и марсианците ли да разберът за пълното им безпомощно осиране.

      Иванов ако четеш коментарите спри се бе човек! Вече всичко е ясно като щампа на блузка.Какво ръчкаш и мажеш още...Искаш поговорка ли да измислим в твоя чест.Или да тръгнат вицове. Провалихте се добре но вземи скрии се.Имаи капка чест и самосвал СРАМ.На твойта възраст всичко е изгубено..пощади поне синът си.
      Вместо като мъж да излезеш и да се извиниш на хилядите заблудени ти още бълнуваш небивалици.Някой ти бил откраднал мечтата? Ми те осъществимите мечти са за можещите.А КУХИТЕ мечти само за лоьови мечтатели.Дакар вече не е актуално предлагам ти догодина да събираш спонсори за подводно трофи в Марианската падина.
      Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 21-10-10, 00:43.

      Коментар


      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Голям срам бе момчета,то голямо мазане голямо уси...не. То след това цялото кадето е изписано имам да кажа само две думи... Нямам думи!
        Георги 00356/ 77777016 Малта
        Lаnd Rover 110 /Series II‎

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X