Обява

Свий
Няма добавени обяви.

I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

    Доиде времето и за I-ви кръг от Републиканския мотокрос шампионат. Трябваше да бъде в Аксаково, но в последния момент календара претърпя размествания.



  • #2
    До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

    Завърши първи състезателен ден. Много премеждия за почети всички състезатели. За щастие без инциденти и без сериозни щети.
    Като за първо състезание имаше приличен брой участници. 9 човека се записахме и стартирахме за тренировката. Сред които обичайните заподозрени Васил Томов, Николен Кушев, Калоян, Антон и нови като мен, Цанко лудия, Кольо американеца,Марти (малката тромба) Краси колев и голямата изненада Гого Гочев които показа и завидно темпо.
    За голямо нещастие Васил томов останови след първата тренировка някакъв сериозен шум в двигателя и се наложи да върне здраво. Николен се напъна и направи най-бърза обиколка, аз спуках гума и ми падна веригата. Другите се наслаждаваха на приятната писта. На квалификацията също много ядове. Николен си повреди Ямахата на единя кумин, но изкара резервната машина, аз пак ми изпадна веригата и приклчих още на първа обиколка, а Томов изобщо не стартира.
    Първия манш протече драматично с много изпреварвания и леки инциденти. Калоян на един скок скочи върху мен, защото Одесоса върна преди скока и ме принуди почети да спря. Томов изобщо не стартира поради клопането му в двигателя. На старта беше голямо меле и се започнаха гонениците. Почети всеки се беше захапал с някои. Цанко летеше всичко наред без изключение, Кольо Американеца преследваше Тромбата и успя да се наложи, Аз имах временни проблеми с Антон, Колев успя да се пребори с Цанко, А заради старта Николен и Гого Гочев се отделиха и се гониха през почети цялото време но опита на Николен наколобни везните в негова полза. Калоян показа мъжественост след като кара с последната сериозна контузия, и показа че дори и без един пръст не трябва да се подценява.
    Класиране:

    Николен
    Георги Гочев +25
    Десислав Цеков +48
    Антон Киров +1:11
    Никола Русев +1:30
    Мартин Аламуров +1:32
    Калоян Стефанов +2:07
    Красимир Колев +2:29
    Цанко Цанков +2:31

    За съжаления Васил Томов не успя да събере мотора въпреки професионалната намеса на Емо Георгиев. Надявам се утре да се включи и да покаже на какво е способен.

    Забелязвам че тази година всички състезатели сме в една обиколка с не кои знае каква разлика. Товоа говори за повишение на нивото на всички.

    Коментар


    • #3
      До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

      Чакам развитие по темата ..... с нетърпение .....

      И снимков материал чакам .....
      0887 246718

      Коментар


      • #4
        До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

        Ето едно клипче за по нетърпеливите Старта от втория манш.Нека някой да качи крайното класиране.

        http://www.youtube.com/watch?v=uDjw_NuUMgE

        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 26-04-10, 20:26.

        Коментар


        • #5
          До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Завърши първи състезателен ден
          Kаква е тази информационна завеса бе колеги?
          Последно редактирано от Desislav Cekov; 26-04-10, 08:12.

          Коментар


          • #6
            До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

            Явно няма кой да качи класирането и след леко напъване го намерих на страницата на федерацията



            http://bfm.bg/new/results.htm?mylaps...,runid,1467790

            Коментар


            • #7
              До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

              Ето и класирането да не се мъчите.

              Тренировки:



              Квалификация:



              1-ви манш:



              2-ри манш:



              крайно класиране:

              Коментар


              • #8
                До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

                Ето и малко снимки.



























                странна снимка!!!























                ...

                Коментар


                • #9
                  До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево





                  старт 2-ри манш:

                  Последно редактирано от Desislav Cekov; 26-04-10, 10:09.

                  Коментар


                  • #10
                    До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

                    Състезанието беше много добре организирано както винаги.
                    За съжяление Мариян и Маргарит,не можаха да вземат участие в този кръг.
                    Мартин Аламуров се представи много добре,както и Антон и Калоян.
                    По-късно ще кача снимки и клипове.
                    Последно редактирано от Николен ATV; 26-04-10, 11:37.

                    Коментар


                    • #11
                      До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

                      Ето ,че вече оправихме багажа и намирам време да кажа няколко думи и да кача малко снимки.
                      Трасето перфектно ,без забележки,графика и регламента се спазваха до секунда от състезателите.Малката Тромба след като обиколи петък вечерта пеша пистата каза:Такава писта няма и по компютърните игри-перфектна без забележки.До този момент изпитваше страх от комините и че първото му състезание МХ е именно тук.В четвъртък вечерта му наредихме носачите,оста и го обзе някакъв страх от широкото атеве ,но в събота страха се изпари още след първата обиколка.Като за първо състезание представянето му ме удовлетворява!Ето и малко снимки:
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от TROMBA; 26-04-10, 22:28.

                      Коментар


                      • #12
                        До: I кръг "РШ МХ АТВ" 24-25.04.2010 Севлиево

                        Днес с голямо разочарование установихме,че по време на втория манш е изчезнала едната каска на Марти /черната/ и комплект шестограми за гедория на "FORCE".Явно едни гледат сватба,а други брадва!
                        Като си върна лентата назад,само докато сме били в питстопа е станало събитието.Каската и куфарчето бяха върху инструмента и чак днес след като ми потрябва камък 8 и започнах да глася багажа за Румъния установих липсите.
                        Колкото и да се мъчим всичко да е ОК все някой го опорочава.
                        На този някой пожелавам каската да не му помогне при инцидент а с инструмента да запълни всичките си отвори!!!
                        НАДЯВАМ СЕ НА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ ДА НЯМА ИЗЛИШНИ ЛИЦА В ПАДОКА И ОХРАНАТА ДА СЕ ПОГРИЖИ ЗА СПОКОЙСТВИЕТО НА СЪСТЕЗАТЕЛИ И АСИСТЕНЦИЯ!!!!
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от TROMBA; 28-04-10, 21:36.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X