Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На път с поделени разходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: На път с поделени разходи

    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Идеята е хубава, но трябва да се дообмисли. Малко кофти ще се получи, ако се окаже, че са ти дали да транспортираш "един сак с прахчета". Без твоето знание естествено...
    Съвсем просто решение е да има ясно условие сака или кашона да се отвори пред превозвача...
    LZ1RED

    Коментар


    • #17
      До: На път с поделени разходи

      Хайде да ви е честит раздела:

      http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=461

      Коментар


      • #18
        До: На път с поделени разходи

        Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
        Съвсем просто решение е да има ясно условие сака или кашона да се отвори пред превозвача...
        Това имах предвид - идеята да се дообмисли и да се създаде някакъв регламент.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #19
          До: На път с поделени разходи

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Това имах предвид - идеята да се дообмисли и да се създаде някакъв регламент.
          Регламент за споделени пътувания

          За превози на товари... ще почака дообмисляне.

          Коментар


          • #20
            До: На път с поделени разходи

            Малко трудно ще е но трябва да има 2 секции: търся и предлагам транспорт и по-лесно да се навигира / борави с тях. Би било добре да има качени имената на села, градове, а и може би пощенски кодове.
            Но само пиша какво бих искал да има, но не ми е ясно как да стане.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #21
              До: На път с поделени разходи

              Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
              Очудвам се, че в този форум няма подобен раздел (или поне аз не съм намерил). На мен тези сайтове са ми малко... как да кажа... Просто не мога да се доверя на напълно непознати случайни хора. Друго си е да са от форума, с репутация, с които сме "чатили" известно време...
              Идеята е чудесна,но не е ли по добре да се направат настройки,темата да е видна само за тези които са се регистрирали тук.Някой който не е от форума,колко му е да каже аз съм еди кой си,пък не дай си боже стане нещо после .

              Коментар


              • #22
                До: На път с поделени разходи

                Това е популярна практика в Австралия, дори преди навлизането на интернет, чрез весници. Впечатленията ми са, че не винаги съвместното пътуване е свързано с спестяване, а желанието за запознаства с нови хора и опазване на околната среда, както и спестяванеро на земните ресурси.
                Подкрепям идеята и ще бъда активен ако се случи.
                VARADERO SD2

                Коментар


                • #23
                  До: На път с поделени разходи

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Малко трудно ще е но трябва да има 2 секции: търся и предлагам транспорт и по-лесно да се навигира / борави с тях. Би било добре да има качени имената на села, градове, а и може би пощенски кодове.
                  Но само пиша какво бих искал да има, но не ми е ясно как да стане.
                  E, то това вече излиза далеч от дефиницията на "форум". Ще се наложи да работим с технологията, която имаме. Докато форума е малък няма смисъл да го делим. Като (ако) се разрастни - ще го мислим.

                  Коментар


                  • #24
                    До: На път с поделени разходи

                    Също подкрепям идеята.
                    Много добър начин за създаване на нови контакти.
                    А и самият факт, че търсещите и предлагащите ще са участници от форума е някак си по-сигурен, ако мога така да се изразя.
                    Освен това, нямам нищо против да ползвам услугите

                    Крайно негативно е като се наложи да пътувам примерно до София да дам 16 лв за автобус /200 км/, който не спира за почивка, няма тоалетна. И не се пуши. За последното не споря
                    .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X