Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На път с поделени разходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На път с поделени разходи

    Здравейте! Интересувам се от един сайт, които го има от 2-3 години, а наскоро го даваха по телевизията.
    В сайта хора, които пътуват или ще пътуват за някъде (например от София до Пловдив) търсят или намират хора с кола и пътуват заедно. След това си поделят транспортните разходи.
    Сайта ми се стори много интересен, но забравих името и търся, но не го откривам
    Моля за помощ

  • #2
    До: На път с поделени разходи

    Иаз бях чувал за подобно нещо. Дано някой колега даде инфо.

    Коментар


    • #3
      До: На път с поделени разходи

      Ето!
      Този сайт го прави един приятел, но преди година се премести да живее в Германия... Явно дори и при тези икономии, не можа да издържи тук...
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #4
        До: На път с поделени разходи

        Първоначално публикуван от gag4o Преглед на мнение
        Здравейте! Интересувам се от един сайт, които го има от 2-3 години, а наскоро го даваха по телевизията.
        В сайта хора, които пътуват или ще пътуват за някъде (например от София до Пловдив) търсят или намират хора с кола и пътуват заедно. След това си поделят транспортните разходи.
        Сайта ми се стори много интересен, но забравих името и търся, но не го откривам
        Моля за помощ
        Този е сайта,който са го давали по ТВ.

        http://3na100.com/
        Последно редактирано от Toni69; 19-04-10, 15:00.
        (0+)
        Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

        Коментар


        • #5
          До: На път с поделени разходи

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Ето!
          Този сайт го прави един приятел, но преди година се премести да живее в Германия... Явно дори и при тези икономии, не можа да издържи тук...
          Благодаря ти колега.

          Коментар


          • #6
            До: На път с поделени разходи

            Очудвам се, че в този форум няма подобен раздел (или поне аз не съм намерил). На мен тези сайтове са ми малко... как да кажа... Просто не мога да се доверя на напълно непознати случайни хора. Друго си е да са от форума, с репутация, с които сме "чатили" известно време...

            Коментар


            • #7
              До: На път с поделени разходи

              Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
              Очудвам се, че в този форум няма подобен раздел (или поне аз не съм намерил). На мен тези сайтове са ми малко... как да кажа... Просто не мога да се доверя на напълно непознати случайни хора. Друго си е да са от форума, с репутация, с които сме "чатили" известно време...
              Подкрепям такава идея. С две ръце.

              Коментар


              • #8
                До: На път с поделени разходи

                Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
                Очудвам се, че в този форум няма подобен раздел (или поне аз не съм намерил). На мен тези сайтове са ми малко... как да кажа... Просто не мога да се доверя на напълно непознати случайни хора. Друго си е да са от форума, с репутация, с които сме "чатили" известно време...

                Казвате, правим! Който предлага той и Модерира
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  До: На път с поделени разходи

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Казвате, правим! Който предлага той и Модерира
                  Когато е ставало дума за пътувания по сбирки и мероприятия,е имало уговорки между участниците.
                  Да се направи официален раздел обаче,си е направо супер!
                  Адмирирам идеята!

                  П.П. Не мисля,че място й е в спама.

                  Коментар


                  • #10
                    До: На път с поделени разходи

                    В VW форума има тема, само, че е главно за пренасяне на багаж.
                    Колко му е да метнеш 1 чанта или 2 амортисьора в багажника по път.

                    Коментар


                    • #11
                      До: На път с поделени разходи

                      Нищо не пречи и багаж да се пренася.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #12
                        До: На път с поделени разходи

                        Идеята е добра. Може да се разчлени на подраздели с градовете, за да е по-лесно за разчитане и намиране на посоките.

                        Айде че идва лятото

                        Коментар


                        • #13
                          До: На път с поделени разходи

                          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                          Казвате, правим! Който предлага той и Модерира
                          Бре, това предложение ли беше?

                          Мисля, че един общ раздел с ясни правила ще е напълно достатъчен. Не са нужни подраздели. Пример:

                          Заглавие на темата: <дата> от <град> до <град>

                          Съдържание: Казвам се X имам Y свободни места.


                          Уговорките може да са както в темата, така и на лични. Регулярните пътувания ще са най-полезни естестевено и може да се слагат в "прикачени", "закрепени", "важни" или както се наричат там...

                          Коментар


                          • #14
                            До: На път с поделени разходи

                            Първоначално публикуван от amw Преглед на мнение
                            В VW форума има тема, само, че е главно за пренасяне на багаж.
                            Колко му е да метнеш 1 чанта или 2 амортисьора в багажника по път.
                            Идеята е хубава, но трябва да се дообмисли. Малко кофти ще се получи, ако се окаже, че са ти дали да транспортираш "един сак с прахчета". Без твоето знание естествено...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #15
                              До: На път с поделени разходи

                              Е надявам се не се подвизават много нарко барони из форумите
                              Ще е хубаво да се знае какво има в чантата/кутията и т.н.
                              От Лондон като пращаха по мен или по баща ми багаж, винаги всичко се разопаковаше от собственика и чак тогава го взимахме... Преди време така, пращаха по баща ми за към УК кутии с бонбони... е на скенера се виждаха само цигари

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X