Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

    При толкова много писане и различни мнения всеки е прав за себе си но и тези който са организатори и състезатели имате нужда от нас ПУБЛИКАТА
    за да имат интерес и спонсорите да рекламират чрез вас,
    с тези неясноти около правилата публиката намалява, и предполагам сте го забелязали а и състезателите също че няма публика, и това сте го забелязали в клас състезателен можеше да ги преброиш на едната си ръка 5 бр. клас сериен 2бр. и VIP N бр. те тази G не можеха да я карат трябваше нещо по слабо да им дадете да карат.И съдийте ако са били трима защо не бяха по трасето Барни съдия ли беше защото той спря състезателките и развя флаг пред тях, даже рискува да бъде блъснат от Мила Татарева даже и името и научих от четене.Съдийте не трябва ли да са със светлоотразителни жилетки защото ако е бил съдия то той не беше с такава жилетка и изложи себе си и зрителите на риск.Гледам видеото което имам и ми прави впечатление че на старта навигаторите отварят вратите за да чуят отброяването на водещата за старта и между отброяването и флага на съдията има разлика,трудно ли е да се осигури като на Ботевград и светлина уредба ЧЕРВЕНОЗЕЛЕНОи газ
    Това е мое мнение и аз бях дошъл със семейството си да се забавлявам и изобщо не се вълнувам кой е спечелил.

    Коментар


    • #47
      Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

      Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
      Не познавам Иван Маринов ,но ако е онази дребна марионетка по добре да замълчи.
      Колега май наистина ни бъркаш, защото за мен може да кажеш всичко друго но не и дребен (около 120-30 кила и 185см.).
      А в случая аз правех времеизмерването за да няма спорове за това и дори ги сравнявахме с човек от вашата група (имаше разлика в стотните).
      Това за времената беше обявено още преди да стартират дори VIP състезателките, иначе защо трябваше да се измерват времена, в противен случай само се гледа кой завършва първи и толкова.
      И пак повтарям, че ако имаше нещо нагласено щяхме да пуснем например Вера да кара сама в третата серия или да почива първия кръг, но на никой не е била това целта. Но има ли смисъл да се правят такива работи, защото накрая състезателките застават една срещу друга и нещата се решават на пистата в двубоя.
      Съжалявам за полуоската, защото щеше да бъде още по интересно. Аз лично се учудих, че Мила не атакува във финала Вера. В случая и техниката е била с Вера.
      На Вера и Мила честити първо и второ място.

      Коментар


      • #48
        Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        Колега май наистина ни бъркаш, защото за мен може да кажеш всичко друго но не и дребен (около 120-30 кила и 185см.).
        А в случая аз правех времеизмерването за да няма спорове за това и дори ги сравнявахме с човек от вашата група (имаше разлика в стотните).
        Това за времената беше обявено още преди да стартират дори VIP състезателките, иначе защо трябваше да се измерват времена, в противен случай само се гледа кой завършва първи и толкова.
        И пак повтарям, че ако имаше нещо нагласено щяхме да пуснем например Вера да кара сама в третата серия или да почива първия кръг, но на никой не е била това целта. Но има ли смисъл да се правят такива работи, защото накрая състезателките застават една срещу друга и нещата се решават на пистата в двубоя.
        Съжалявам за полуоската, защото щеше да бъде още по интересно. Аз лично се учудих, че Мила не атакува във финала Вера. В случая и техниката е била с Вера.
        На Вера и Мила честити първо и второ място.
        Моля да бъда извинен Иване не идеше реч за теб! Ако си спомняш 1вия ден в Шумен се спречкахме с Краси ,но това не ни попречи да си стиснем ръцете на следващия. Надявам се когато се видим да коментираме повече и просто като съвет бъди съдия там където правилата са правила.Но според мен те трябва да се уеднаквят за да няма манипулации. Свалям ти шапка за това че отиде при локвата за да не се повторят опасните занасяния. За твое сведение освен полуоска Вранглера бе и без 5та. Мисля с това да прикл темата като цяло.
        Поздрави М Алмалех
        Wrangler Rubicon the eliminator

        Коментар


        • #49
          Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
          Това за времената беше обявено още преди да стартират дори VIP състезателките, иначе защо трябваше да се измерват времена, в противен случай само се гледа кой завършва първи и толкова
          Иване, още десет пъти да го напишеш, все тая, хората си имат заключение по въпроса и Тодор Христов е виновен за ядрената програма на Ирак, глада в Сомалия, самолетните катастрофи и подозирам, че нарочно е подсушил пистата в Дълбок Дол И аз спирам да пиша по темата....

          Коментар


          • #50
            Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

            Не приемате ли стимулираща критика.
            И аз спирам да пиша по темата без да съм виновен
            Към Тодор Христов без никаква ирония ви поздравявам за спонсорите и подсигурените "злато и диаманти" даже убеждавах жената да участва в клас сериен Ще ше да е трета

            Коментар


            • #51
              Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

              Ето и от мен малко снимки и клипчета от двата дни.

              https://htftp.offroad-bulgaria.com/V...0Gracia&mosht/
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-07-08, 19:09.
              IvoVarbanov.bg

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X