Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

    Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
    Предполагам за това става въпрос
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/buldog/%c3%f0%e0%f6%e8%ff%20%e8%20%ec%ee%f9%202007%e3/
    Не става дума за това, на тази обиколка имаше фал-старт на Вера, за което и фенове и съдии сигнализираха и старта беше повторен. Мила Татарев кара перфектно ,но поради липсата на опит не и издържа може би психата след втория старт.Жалко, че впечетлението от доброто й каране бе помрачено от "спецове" в отбора й...

    Коментар


    • #17
      Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

      Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
      ! Жалко много жалко тъй като този скъп спорт ,не се популяризира с този ориенталски манталитет.
      Ето тук си много прав ! Вие направихте "гигантски" скок в популяризирането на спорта пред медии и спонсори !!!Както се казва по Балкански- Евала !!!

      Коментар


      • #18
        Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

        Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
        Не става дума за това, на тази обиколка имаше фал-старт на Вера, за което и фенове и съдии сигнализираха и старта беше повторен. Мила Татарев кара перфектно ,но поради липсата на опит не и издържа може би психата след втория старт.Жалко, че впечетлението от доброто й каране бе помрачено от "спецове" в отбора й...
        Фал-старта го видяха всички но от към съдийството малко куцаше работата,състезателките направиха цяла обиколка докато се намери някой да размаха флаг за фал-старт и кой бяха съдийте
        Иначе браво за спонсорите Победителките си тръгнаха с диаманти и злато

        Коментар


        • #19
          Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

          Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
          Фал-старта го видяха всички но от към съдийството малко куцаше работата,състезателките направиха цяла обиколка докато се намери някой да размаха флаг за фал-старт и кой бяха съдийте
          Иначе браво за спонсорите Победителките си тръгнаха с диаманти и злато
          Нямаше как да бъдат спрени по трасето, съдии имаше само на старт-финала ! Времеизмерването и съдиите бяха трима изявени офф-роудъри с опит !?!? И не мога да рзбера иронията ти, при положение, че победителките наистина си получиха бижутата....?!?!?

          Коментар


          • #20
            Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

            Съдейки по репортажите, интересни моменти е имало.
            В един момент даже водещата е леко прегракнала от зор.
            Виждам че и повечето машини бяха на ниво. Много ми хареса
            жълто-черният вранглер.
            Единствено публиката ми се стори малко.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #21
              Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

              Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
              Вярно е, регламента беше променен и бе съобщено от водещата, така по време се класираха и клас "Сериен"! Всяка година в клас "Състезателен" на финала стартират трите на-добри.Искам да поправя с цитата "Като си направите състезание във Варна , направете си правилата. На мое състезание Вие НИКОГА няма да участвате" .Безпардонното Ви поведение учуди всички , а хората занимаващи се с офф-роуд от 6 години, не можаха да се сетят за по-нагла и безумна постъпка. Марио, познавам те от две години и сигурно си забелязал, че даже не те поздравявам, а камо ли да правя изявления пред теб( ти си знаеш защо) , а офф-роуда за теб е да караш BMW X5 по асфалта.Откъде стана такъв експерт, не ми е ясно ?!?!?! А Вера съвсем почтенно с рутина и опит победи и това го видяха всички.Не мисля, че трябва да ти отделям повече внимание, че ще те направя значим. А за Балканския манталитет...ти си знаеш...
              Не сам и очаквал друг отговор от теб Тодоре!!!! Е верно за разлика от теб не си дадох джипа за туристическа обиколка! Вероятно когато си засичал времето отново си се объркал ,но това е нещо нормално за теб. Вероятно без да искаш си забравил да споменеш Мила като победител при 4колките. Вероятно случайно пропуснахте да обявите награда на зрителите и тн. Лично аз не си спомням да съм се държал арогантно и доколкото си спомням по горе съм отбелязал че ми хареса карането на Вера. На теб ще ти кажа само едно : АКО ИСКАШ ДА РАЗБЕРЕШ ОТ КОГА СЪМ СТАНАЛ И ДАЛИ СЪМ СТАНАЛ ЕКСПЕРТ КАЖИ КЪДЕ И КОГА И МОЖЕШ ДА МЕ ПРОБВАШ. Понеже ме дърпаш за езика ще ти кажа че винаги обичам да плащам моите си сметки ,така че предпочитам да не ми говориш.!!!!!!! Ако още веднаж обаче се опиташ да намекнеш нещо по повод на това че съм некоректен ще се наложи да обясня публично защо не ми говориш, пък тогава хората да преценят.
              Пожелавам ти повече участнички догодина в МОДНОТО РЕВЮ определено не търся конфликт просто живеем в демократично общество!
              Еввалаа Тошко еввала Христов
              Wrangler Rubicon the eliminator

              Коментар


              • #22
                Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                Към Mario Almaleh,

                Почва вече да ми омръзва един и същи сценарии. Появява се някой с едно две мнения и забива веднага обвинения към известни хора тук удобно скрит за своята анонимност.

                Съжалявам повече такива изпълнения няма да има. Да на всеки ще му дадена трибуна да критикува без значение кой - но ще трябва или да си е извоювал име тук или да застане с реалното си име и данни и да си носи последствията от критиката.

                Тъй че каквото казал Mario Almaleh да се счита за анонимна клевета докато не покаже кой е или да даде реални доказателства...
                Уважаеми гн Петров анонимките не се подписват до колкото ми е известно.Аз до колкото се вижда по горе съм написал име и фамилия които трудно се бъркат. Ако се вчетете внимателно в отговора на Тодор ще намерите самопризнание така че много ви моля. Ако желаете да снемете антропологични данни това е друг въпрос. Уважавам трибуната ви но никой не е застрахован от това да стане известен
                Wrangler Rubicon the eliminator

                Коментар


                • #23
                  Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

                  Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                  Не сам и очаквал друг отговор от теб Тодоре!!!! Вероятно без да искаш си забравил да споменеш Мила като победител при 4колките. Вероятно случайно пропуснахте да обявите награда на зрителите и тн.
                  За пропуска, ще го поправя, press-info-то го писа журналистка, аз само го копирах.А за арогантното поведение не съм те посочвал, не ги познавам тия които освиркаха награждаването, но бяха от Вашата компания !

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Към Mario Almaleh,

                    Почва вече да ми омръзва един и същи сценарии. Появява се някой с едно две мнения и забива веднага обвинения към известни хора тук удобно скрит за своята анонимност.

                    Съжалявам повече такива изпълнения няма да има. Да на всеки ще му дадена трибуна да критикува без значение кой - но ще трябва или да си е извоювал име тук или да застане с реалното си име и данни и да си носи последствията от критиката.

                    Тъй че каквото казал Mario Almaleh да се счита за анонимна клевета докато не покаже кой е или да даде реални доказателства...
                    omra3vati 3a6toto ti i to6ko ra3valixte edin prekrasen sport ne 3aslujavate i edin u4asnik dogodina.iavno xaresva6 VERA 3A DA IA TOLERIRATE TAKA

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

                      Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
                      Интересно беше да гледаш Майтап 4х4 2007 но че си закъснял недей да съжаляваш не си изпуснал
                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/buldog/%c3%f0%e0%f6%e8%ff%20%e8%20%ec%ee%f9%202007/
                      как да не съм, изпуснал съм кебапчетата и бирата
                      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

                        Аман от недоволни !!!!! Що не си дърпате "ЕЗИЦИТЕ" НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ ? Малко по зле от малки деца сте !!!
                        Последно редактирано от kolegata; 12-03-07, 11:01.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

                          Аз не съм голям спец в Off-road обикновено се возя като куфар и не мога да гледам, но в Троян си имаше всичко (верно калта беше малко, но какво да се прави). Имаше състезание, интрига, ПОБЕДИТЕЛИ и ПОБЕДЕНИ, имаше обращания и майсторски спасявания от обръщания.
                          Серията на Вера и Мила можеше да се сравни с финала пак там между Терзиев и Долфи.
                          Ако на някой не му е било интересно да си подготви състезателка за следващите състезания и те да станат по интересни.
                          Ако някой има претенции за съдиите на джиповете, които нямаха нищо общо с Тодор Христов да се обръща към мен. Водещата и Тодор обявяваха това което им се подаде.
                          И във връзка с фал старта нямаше начин да ги спрем по рано (защото бяха много бързи), но го направихме преди локвата за да избегнем нежелани и безмислени инциденти (това, че не всички състезателки реагираха адекватно ще го отдадем на адреналина).
                          За личните послания може да ползвате и Лични съобщения ако обичате.

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

                            Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                            Уважаеми гн Петров анонимките не се подписват до колкото ми е известно.Аз до колкото се вижда по горе съм написал име и фамилия които трудно се бъркат. Ако се вчетете внимателно в отговора на Тодор ще намерите самопризнание така че много ви моля. Ако желаете да снемете антропологични данни това е друг въпрос. Уважавам трибуната ви но никой не е застрахован от това да стане известен
                            Това както сте забелязали стана ясно след като съм ви писал. Не ви познавам, достатъчно е че другата страна ви познава. Не са ми необходими никакви данни в повече нито пък имам оттук насетне някакви претенции към вас. Имате трибуна, използвайте я с уважение към себе си преди всичко а също и към събеседника си...

                            Към потребителя vessso:

                            Първо ще трябва да се научите да пишете на Български ако сте Българин, ако ли не сте, пишете на родния си език... Така със сигурност ще стане по-ясно какво сте искали да кажете че сега определено се затруднявам да разбера какво и на кого пишете.

                            Но ще отговоря принципно към вас както и към всички "подобни" на вас...

                            Първото което е важно за мен е всеки да стои с името си и да не се крие за анонимност. А що се отнася до състезанията и организаторите ще ви кажа следното:

                            Винаги съм се стремял да гледам позитивно и с добро отношение към всеки който допринася с нещо за офроуда в нашата страна. Всички организатори са поставени в изключително неравностойно положение тук. Те са известни с имената си, всички ги знаят, влагат време и пари и се опитват да направят нещо, кога с повече кога с по-малко добър резултат. Но те правят нещо. И веднага изкача някой анонимен който с право или без започва да критикува. В което нямаше да има нищо лошо. Все пак градивната критика и посочването на недостатъци е полезно за всеки организатор. Защото ако се вслуша в критиките може само да стане по-добър. Но когато става дума за критики а не оплюване... Защото оплюването не носи смисъл за никого. И НАЙ-ОТГОВОРНО ЗАЯВЯВАМ ЧЕ НЯМА ДА ДОПУСНА ТУК ДА БЪДЕ ОПЛЮВАН КОЙТО И ДА Е. Без значение в какво ще бъда обвинен.

                            Колкото до конкретното състезание аз лично не мога да взема отношение по детайлите защото не съм бил там и не съм видял. Но ще ви кажа едно. Макар и да не познавам лично Тодор Христов от няколкото ми разговора с него съм останал с впечатление че той е сериозен човек който нито се притеснява от критика нито има комплекси за избиване. Тъй че който е забелязал нещо нередно може спокойно да му го напише, сигурен съм че ще има резултат.

                            Колкото до смешните обвинения че едва ли не провалям офроуда в България защото г-жа Вера Лагадова ми е много симпатична коментара ми е че са наполовина верни. Тя наистина е и хубава и умна че даже и джип може да кара и то по-добре от повечето мушмороци дето я критикуват... В шампионата не участвам, организатор не съм и даже поради напрегната ми програма не успяват да отида на повечето състезания. Познавам почти всички и състезатели и организатори и едва ли ще намерите сред тях някой който би ме обвинил в пристрастие или необективност.

                            За шампионата единственото което мога да направя е да осигуря тук трибуна за всички които обичат офроуда и искат да му помогнат па било то само с дума или критика. За "пещерните агитки" и неграмотните "плювачи" тук място няма и няма да има...

                            Гарантирам на всеки организатор ясни и точни правила тук, широка трибуна, уважение и респект. На никой няма да спестя критики или основателни забележки. Стойностните хора от такива неща не се и притесняват. Но ако някой си мисли че скрит за анонимността ще може безнаказано да плюе много се е излъгал...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

                              публиката е малко щото тоя спорт още е частен

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Грация и мощ - 4х4 шоу за дами 09..11/03/07

                                Трасето беше сухо и бързо.Имаше една единствена кална локва на завоя преди финала.На тренировките предния ден обърнахме два джипа,включително и аз G-то и се наложи да ги правим до късно за старта.

                                Първите серии бяха за време,защото в състезателния клас имаше 5 джипа.Това се обяви още след серийния клас.Стартираха Денка и Галя,Аз и Мила,а Мариела със сузукито направи сама своите обиколки.

                                Тодор Христов НЕ МОЖЕ да ми помогне във финалната серия.Състезанието си го спечелих сама.

                                Мила караше много бързо,но и много опасно и на няколко пъти беше на косъм от обръщане.И публиката нямаше да и се радва толкова ако беше изхвърчала от трасето при тях.

                                За мен е важно да се кара разумно,защото за човешкото тяло резервни части няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X