Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Активиране на гласови предупреждения за скоростни камери на Гармин Нуви 765Т

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Активиране на гласови предупреждения за скоростни камери на Гармин Нуви 765Т

    Привет колеги , купих си посочената навигация.Опит до сега с Гармин нямам. Качих скоростните камери в папката POI.Виждам иконките на картата , но когато ги приближавам , не ме известява звуково и то при превишена скорост. Какво трябва да направя , за да има и гласова сигнализация или поне звукова.

  • #2
    До: Активиране на гласови предупреждения за скоростни камери на Гармин Нуви 765Т

    Може да си намерил отговора, но да има "за поколенията" - Tools->Settings->Proximity Points->Proximity Alerts

    Коментар


    • #3
      До: Активиране на гласови предупреждения за скоростни камери на Гармин Нуви 765Т

      Да ама не. Проблема се решава като се конвертират звуковите gpx файлове от wav в mp3 и кака ви Гергана започва да ви предупреждава.Да не забравяме,че трябва да разполагаме и с програмата POI Loader .
      Garmin nuvi 765T

      Коментар


      • #4
        До: Активиране на гласови предупреждения за скоростни камери на Гармин Нуви 765Т

        Звуково известяване (само с камбанка) трябва да има и без допълнителните MP3/WAV файлове. Те са си допълнителна глезотийка и лично мен много ме дразнят.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X