Обява

Свий
Няма добавени обяви.

относно двигател на роки 2.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: относно двигател на роки 2.0

    дано не ти се налага отваряне

    Коментар


    • #17
      От: относно двигател на роки 2.0

      Карам такова РОКИ, от септември миналата година и съм много доволен!
      Някой колега разполагали с книга за него?

      Коментар


      • #18
        От: относно двигател на роки 2.0

        Тази кола ако се поддьржа /масла,филтри,вода/ може да надживее човек.

        Коментар


        • #19
          От: относно двигател на роки 2.0

          Моля за съвет-през април като си взех Рокито-бензиново, работеше много добре на бензин, от време на време само при спускане на наклон ми припукваше от аспуха но леко, сложих и газова и тогава майстора ми каза че трябва да се регулира делкото да работи на газ но не съм го правел щото си работи джипката и на газ и на бензин добре, та дали трябва да се пипа делкото или не

          Коментар


          • #20
            От: относно двигател на роки 2.0

            Нещо което работи не се пипа да не вземе да те боли главата после
            >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
            Защото така ми харесва...
            Телефон: НЯМАМ
            Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

            Коментар


            • #21
              От: относно двигател на роки 2.0

              Извинявам се че пиша тук, но имам спешна нужда от помощ, а неможах да намеря откъде да пусна нова тема.Имам Daihatsu rocky 2.0 карбуратор който неиска да запали.Бензин и тоци има.Моля дайте съвет от какво може да е?
              Последно редактирано от CarTest™; 20-01-12, 13:02.

              Коментар


              • #22
                От: относно двигател на роки 2.0

                Щом имаш бензин и ток .... трябва да намериш и двигател ....
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #23
                  От: относно двигател на роки 2.0

                  Привет, аз имам същия двигател, онзи ден се получи страшен проблем-постоянно прекъсване и докато се разбере че проблема е в кондензатора на делкото и калпава бобина ела да видиш цирк, та мой съвет е намери си читав майстор с диагностика-апарутара и трагвайте от някаде-било чукче, палец, центровка и какво ли още не, които на пръв поглед не може да ги откриете. Проверете делкото изцяло, бобина, свещи, и други неща но сама с майстор че сам човек се заплита повече-УСПЕХ

                  Коментар


                  • #24
                    От: относно двигател на роки 2.0

                    Че то по прост двигател от този няма. Кажи по подробно къде гледаш за бензин и ток и как.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • #25
                      Здравейте и благодаря на всички ,че се отзовахте и опитахте да помогНете,но се оказа ,че проблема е в свещите.С голям зор запали на 2-3 цилиндъра,и като позагря започна да работи нормално.

                      за ток проверих като извадих едната свещ и завъртях със стартера,а за бензина извадих маркуча от карбуратора и пак завъртях.Но сега забелязах нов проблем,започна бензиновата помпа да пуска по малко бензин отдолу през една малка дупчица,но в картера не вкарва
                      Последно редактирано от CarTest™; 22-01-12, 13:10.

                      Коментар


                      • #26
                        От: относно двигател на роки 2.0

                        Първоначално публикуван от slavitruck Преглед на мнение
                        Привет, аз имам същия двигател, онзи ден се получи страшен проблем-постоянно прекъсване и докато се разбере че проблема е в кондензатора на делкото и калпава бобина ела да видиш цирк, та мой съвет е намери си читав майстор с диагностика-апарутара и трагвайте от някаде-било чукче, палец, центровка и какво ли още не, които на пръв поглед не може да ги откриете. Проверете делкото изцяло, бобина, свещи, и други неща но сама с майстор че сам човек се заплита повече-УСПЕХ
                        Колега,след като имаш същия двигател ще ми кажеш ли колко ти гори твоят.Защото ми се струва че моят започна да гори много.Че е зима - зима е но лятото ми гореше в пъти по малко

                        Коментар


                        • #27
                          От: относно двигател на роки 2.0

                          с мойто роки 20 литра газ минавам 150 км. смесено, на бензин го паля и минавам на газ

                          Коментар


                          • #28
                            От: относно двигател на роки 2.0

                            Моето дойде от Италия с метан,но го махнах понеже бяха три бутилки и отзаде нямаше по4ти никакво място.Сложих газова и на газ гори смесено около 14/15,за джип е добре.Но бензин много май гори,скоро беше свършил бензина и налях 10 литра и минах 35км. и свърши,след това налях 4 литра и минах 8км. и пак свърши,карал съм само градско.

                            Коментар


                            • #29
                              От: относно двигател на роки 2.0

                              Първоначално публикуван от offroad_111 Преглед на мнение
                              Моето дойде от Италия...
                              И моето Роки 2.0 е от Италия,съветвам те да прегледаш двигателя.Моят го отваряха миналата година,смениха: клапани и гумички,сегменти,основни и биелни лагери,наложи се да се врезова и главата,понеже беше прегрявано.Отвътре по капака на главата и по картера имаше "кал" с дебелина около сантиметър,сигурен показател за доливане на масло,без да е сменяно.Отделно в задния диф нямаше почти никакво масло,а предния и скоростната кутия бяха пълни с "боза" (кал и вода в маслото),само с раздатката всичко беше наред.

                              Първоначално публикуван от offroad_111 Преглед на мнение
                              ...Но бензин много май гори,скоро беше свършил бензина и налях 10 литра и минах 35км. и свърши,след това налях 4 литра и минах 8км. и пак свърши,карал съм само градско.
                              Имам същия проблем,на газ се спира на 15-16 на сто,но на бензин гори много.Преди няколко дни налях 10 литра бензин и минах някъде 30км. на градско и свърши.При мен си мисля,че е от карбуратора,защото моето дойде с WEBER,не е с оригиналния,ако можеш да ми кажеш ти с какъв си.
                              Поздрави.

                              Коментар


                              • #30
                                От: относно двигател на роки 2.0

                                Моето е с оригиналния карбуратор и гори 10-11л извънградско, 15-16 л градско. Това на бензин с кални гуми 31-ци нерегенерат. Газ нямам.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X