Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов ентусиаст си търси мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов ентусиаст си търси мотор

    Здравейте ,аз сам чисто нов ,ама като казвам чисто нов това означава че на мотор съм се качвал 2 пъти единият да ме возят другиа да се уча да карам.страшно съм запален по офроуда и искам да си закупя мотор дайте съвет какъв.Човекът който ме запали каза да си купя хонда доминатор 650

  • #2
    До: Нов ентусиаст си търси мотор

    Хонда доминатор 650,не мислиш ли,че ще ти е прекалено голям като кубатура..
    На колко години си горе доло колко си висок,кг и т.н също би трябвало да е от значение,но аз бих ти предложил първо да прочетеш някоя от темите в форума като например тази http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7960 , благодарение на @iva_kx и имаше още една,но не мога да я открия в момента.По принцип едно ендуро 125 или 250 би могло да ти помогне да се научиш и да си правиш кефа из гората,но все пак ти казвам прочети няколко теми из форума и ще ти стане ясно за какво става вапрос има много такива теми,в които са говорили по този върпос .. толкоз от мен ..

    Коментар


    • #3
      До: Нов ентусиаст си търси мотор

      Да се направя реклама....
      Продавам Хонда 125 2 т ендуро с ново луталце ...перфектно.
      Забележки по външния вид ,редовни документи.
      По мое мнение перфектно за начинаещ
      Намери ме на скаип : blind_9201
      или тел : 0887284723

      Коментар


      • #4
        До: Нов ентусиаст си търси мотор

        Е, като за първи мотор по добре нещо 4т - по лесно ще го контролира...

        Коментар


        • #5
          До: Нов ентусиаст си търси мотор

          Виж това http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=69190 ,Доминатор,но олекотен

          Коментар


          • #6
            До: Нов ентусиаст си търси мотор

            Ако си харесал ХОНДА - Доминатор, помисли и за нещо от същия клас:
            YAMAHA тенере 660 XTZ.
            Имам такова в много добро състояние и външен вид.
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • #7
              До: Нов ентусиаст си търси мотор

              Първоначално публикуван от forestdriver Преглед на мнение
              Здравейте ,аз сам чисто нов ,ама като казвам чисто нов това означава че на мотор съм се качвал 2 пъти единият да ме возят другиа да се уча да карам.страшно съм запален по офроуда и искам да си закупя мотор дайте съвет какъв.Човекът който ме запали каза да си купя хонда доминатор 650
              Колега не си споменал с какви мангизи разполагаш,аз ти препоръчвам Yamaha WR 250 F (от личен опит) перфектен мотор за гората и асфалта.Успех

              Коментар


              • #8
                До: Нов ентусиаст си търси мотор

                Колеги дайте да не го хвърляме момчето направо на вълка в устатаТо казва, че е нов, ама направо чисто нов, а част от нас вече си предлагат моторите за продан, независино дали стават за начинаещ или не Нека всеки един от нас да се върне назад във времето, в което се е учил да кара мотор и да си припимни кога, как и на каква кубатува го е правил, пък тогава ще си отговорим на въпроса дали за начинаещ моторист става мотор 600-650сс, пък било то доминатор или друго "партектно" ендуроМоето мнение, без да ангажирам някой е за начинаещи да се ползва 125 4Т, което е по-добре от 50 2Т или 125 2Т.Успех на всички
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • #9
                  До: Нов ентусиаст си търси мотор

                  И във връзка с предния пост преди моя ... аз започнах с 250 2т, но карах с акъл, а бях на 17г. тогава.Падания сериозни нямам за щастие.Колегата нека да огледа и този сегмент ендуро модели - Кавазаки КДХ 220, Хонда црм 250, Сузуки РМХ 250, евентуално и ямаха дт 250 вр или какъвто модел беше.

                  И така или иначе леко на борса го обърнахме пак нека си предложа и аз стоката - Продавам си РМХа.За повече инфо на лично понеже все още не съм го обявил официално.

                  А колегата като е чисто нов, както той се изрази, нека да прочете темата показана му от tenata_92 .Да даде повече информация за себе си и т.н., но си мисля че при добро желание от негова страна ще може и сам да се справи с избора на първия си мотор.

                  Успех!
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нов ентусиаст си търси мотор

                    Колеги зависи до какви пари търсиш мотор.
                    [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
                    [/SIZE][/B][/COLOR]

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X