Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Husqvarna или STIHL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Husqvarna или STIHL

    Първоначално публикуван от malio80 Преглед на мнение
    Здравеи колега за професионална и всекидневна работа ти трябва според мен хускварна от 55 нагоре успех и двете резачки които си изброил са слаби
    За професионална работа от 365 -нагоре.Сега показват много добри резултати 575 на хусгварна.Средния клас 353 и 455 също са много добри.

    Коментар


    • От: Husqvarna или STIHL

      Първоначално публикуван от djino_bg Преглед на мнение
      Здравейте колеги! Моля за малко помощ при избора на бензинов тион. Колебая се между ЩИЛ 024 и ХУСКВАРНА 51. Благодаря предварително за съвета!
      Само да попитам къде продават Хуск 51, купувам я веднага.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: Husqvarna или STIHL

        Преди време, полу на шега - полу на истина, питах собственика на Хускварна за България, кои са по-добри: Хуск или Щил. Човека каза, че като при всички конкуренти от този ранг е трудно да се каже и, че някои модели на единия брандт са по-добри от съответните на другия. Интересното е, че преди 89 година, министерството на икономиката в България е поръчало на наш институт да направят сравнителни тестове на двете марки и да препоръчат на министерството, на коя от двете марки да се спре за нуждите на горското стопанство в България. Нашите правили тестове и препоръчали за нуждите на горските стопанства в южна България с иглолистна дървесина Хуска, а за северна България, където доминира широколистна дървесина - Щил. Така и направили.

        Коментар


        • От: Husqvarna или STIHL

          Здравейте колеги!Искам да попитам за мнение/сравнение между 2 триона-Хускварна 445 и Щил МС 250.Коебая се между 2-те машини,така че ако може да ми помогнете при избора,ще съм ви много благодарен.Благодаря предварително!
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • От: Husqvarna или STIHL

            Разликата от 60 лв. е в полза на Хуска, това са ти 1л. масло и 2 вериги. Аз мога да ти уредя още 5% надолу.
            Марката в случая не е толкова важна, по-важно е какво се продава около теб като консумативи. Че ако трябва да ходиш на 50-100 км за шина или масло, а маслото е важно и не бива да се слага к'во да е.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: Husqvarna или STIHL

              Точно на 5 км от вкъщи има магазини със сервизи и на Хускварна и на Щил,така че частите и сервиза не са проблем.Колебая се между тези 2 модела на 2-те марки,като по съм склонен да взема Хъскито.........абе повече ми харесва от към дизайн,бързо,лесно разглобяване,опъване на веригата безключово.....но искам да чуя и мнения на други хора за тези 2 машини.
              Yamaha Yz450F
              Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
              Всичко с ''рошави''гуми!

              Коментар


              • От: Husqvarna или STIHL

                От 1994г. съм дистрибутор и на двете, на Щил вече не. Мога смело да заявя - почти няма разлика между тези два модела, Хуска има някой допълнителни екстри и се води профи, Щила се води домашна. Това е разликата.
                Е и цената де.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Husqvarna или STIHL

                  Първоначално публикуван от Hobby Преглед на мнение
                  Преди време, полу на шега - полу на истина, питах собственика на Хускварна за България, кои са по-добри: Хуск или Щил. Човека каза, че като при всички конкуренти от този ранг е трудно да се каже и, че някои модели на единия брандт са по-добри от съответните на другия. Интересното е, че преди 89 година, министерството на икономиката в България е поръчало на наш институт да направят сравнителни тестове на двете марки и да препоръчат на министерството, на коя от двете марки да се спре за нуждите на горското стопанство в България. Нашите правили тестове и препоръчали за нуждите на горските стопанства в южна България с иглолистна дървесина Хуска, а за северна България, където доминира широколистна дървесина - Щил. Така и направили.
                  Не зная как е било преди 89 година, но в момента има толкова голям избор на шини и вериги според това какво точно ще режеш, че марката на машината няма никакво значение (разбира се като става дума за реномирани марки)
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Husqvarna или STIHL

                    Здравейте

                    Аз имам Хусгварна 444 СЕ от 25год. която не е виждала масло от предлаганите в Щил и Хусгварна Маслото което слагам за смазване на шината и в бензина е М10Д и до сега без проблем
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:husqvarna_444_chainsaw.gif
Прегледи:1
Размер:41.5 КБ
ID:5510023

                    Коментар


                    • От: Husqvarna или STIHL

                      Здравейте!
                      Извининявам се,че леко ще "оспамя" темата,с първото си мнение!
                      За мен дилемата е Husqvarna или Stihl или Shindaiwa.
                      Понеже има много изписано за щил и хускварна,моля някой запознат да даде мнение за шиндайва.
                      Ще купувам резачка и за да ви ориентирам,казвам на какво съм се спрял.
                      Stihl ms251-835 лв.
                      Husqvarna 353-899 лв.
                      Shindaiwa 452s-744 лв.
                      За мен везните клонят към Шиндайва:
                      По-евтина,
                      по-ниско тегло,при еднаква мощност
                      Произведена в Япония /работя професионално с японски електро инструменти и съм доволен/
                      Недостатъци:
                      Не съм убеден че гаранционното и извън гаранционното обслужване ще е на ниво,както и с намирането
                      консумативи и резервни части.
                      Моля за съвет.
                      Благодаря,предварително!

                      Коментар


                      • От: Husqvarna или STIHL

                        STIHL MS 260 е машина за непрофесионалисти с кинти - за домашна употреба. Реже здраво, и е лека. Модела е за професионален дърводобив, ама е бая скъп и за това може би не много популярен.

                        Коментар


                        • От: Husqvarna или STIHL

                          Първоначално публикуван от alfamicin Преглед на мнение
                          Здравейте!
                          Извининявам се,че леко ще "оспамя" темата,с първото си мнение!
                          За мен дилемата е Husqvarna или Stihl или Shindaiwa.
                          Понеже има много изписано за щил и хускварна,моля някой запознат да даде мнение за шиндайва.
                          Ще купувам резачка и за да ви ориентирам,казвам на какво съм се спрял.
                          Stihl ms251-835 лв.
                          Husqvarna 353-899 лв.
                          Shindaiwa 452s-744 лв.
                          За мен везните клонят към Шиндайва:
                          По-евтина,
                          по-ниско тегло,при еднаква мощност
                          Произведена в Япония /работя професионално с японски електро инструменти и съм доволен/
                          Недостатъци:
                          Не съм убеден че гаранционното и извън гаранционното обслужване ще е на ниво,както и с намирането
                          консумативи и резервни части.
                          Моля за съвет.
                          Благодаря,предварително!
                          Първо - Хуск 353 е 859 , а не 899 лв. и има подарък 1л. масло ( -18лв.) .
                          Второ - ако ти е скъпа - пробвай Хуск 450 - 844 лв. пак с масло.
                          Трето - всичко неизвестно има неизвестен сервиз и неизвестни резервни части.
                          Успех.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Husqvarna или STIHL

                            Първоначално публикуван от alfamicin Преглед на мнение
                            Здравейте!
                            Извининявам се,че леко ще "оспамя" темата,с първото си мнение!
                            За мен дилемата е Husqvarna или Stihl или Shindaiwa.
                            Понеже има много изписано за щил и хускварна,моля някой запознат да даде мнение за шиндайва.
                            Ще купувам резачка и за да ви ориентирам,казвам на какво съм се спрял.
                            Stihl ms251-835 лв.
                            Husqvarna 353-899 лв.
                            Shindaiwa 452s-744 лв.
                            За мен везните клонят към Шиндайва:
                            По-евтина,
                            по-ниско тегло,при еднаква мощност
                            Произведена в Япония /работя професионално с японски електро инструменти и съм доволен/
                            Недостатъци:
                            Не съм убеден че гаранционното и извън гаранционното обслужване ще е на ниво,както и с намирането
                            консумативи и резервни части.
                            Моля за съвет.
                            Благодаря,предварително!
                            То и аз съм фен на японците,мисля че модела на шиндайва 490-от799лв. е по добрият избор от трите машини в този ценови клас,щото е малката професионална машина на шиндайва ,сравнима по показатели със щил МС260,хъски55, макитаDS520-(която си е чист DOLMAR и то добър,произведена в Германия!)
                            Пп.Шиндайва-490 има опция за за по голям въздушен филтър за работа при по тежки условия!


                            Не съм дилър на шиндайва ! Имам STHIL260-качествено масло,пресен бензин,остра верига ,редовно почистване на филтъра:И немаш грижи! Ако ми се наложи втора машинка от клас 3.3-3,6 к.с. ще е Шиндайва 490 .Абе просто от любопитство.
                            Последно редактирано от mikov.eit; 23-10-13, 16:44.

                            Коментар


                            • От: Husqvarna или STIHL

                              Един въпрос към знаещите,с какво се различават моделите на Husqvarva с обозначение XP от останалите на марката?

                              Коментар


                              • От: Husqvarna или STIHL

                                Husqvarna от 01.01.2014. Склонен съм да му вярвам.
                                WG 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X