Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1 година с редукторна УАЗка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: 1 година с редукторна УАЗка.

    Добре ,че не са я карали на ръчна,и с включени бавни.т.е. има още какво да се желае.
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • #32
      Re: 1 година с редукторна УАЗка.

      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
      За да се свалят гърнетата в гората на редукторна Уазка се иска голямо усилие. Тия са големи душмани май...
      Жоро, виждал ли си как стои гърнето на новозакупена Уазка.
      Това е най-ниската възможна точка при това захваната за раздатъчната кутия.
      Все пак вибрацийте трябва да са на висота
      LZ1VMH

      Коментар


      • #33
        Re: 1 гдина с редукторна УАЗка.

        Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
        Всичките проблеми са от лоши метериали и претупване в сглобяването. Ако беше правен примерно в Германия щеше да е вечен, защото като конструкция е елементарен. Абе добър замисъл и лошо изпълнение.
        защо в Германия??? В Турция да изнесат производството и ще стане рerfect - там се произвеждат доста по-сложни /като устройство/ автомобили и /поне/ първите 100 000км всичко си е на мястото и нищо не тече - проверено лично...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #34
          Re: 1 година с редукторна УАЗка.

          Аре стига вече с тия глупости за турските качествени стоки, че почвам да се дразня
          АЗ ПО-СКАПАНА КОЛА ОТ ДОГАН НЕ СЪМ ВИЖДАЛ!!!
          Няма Дачия, няма ЗАЗ!
          По същия начин и с легендите как турското ловно оръжие станало много качествено разбирашли.... Виждал съм няколко пръснати тека.
          Един приятел се подведе и вместо да си купи възд. пушка Гамо за 380лв си купи прехваления Хацан за 280лв.
          ЕГАТИ БОКЛУКА!

          Почвам да си мисля, че това е някаква кампания за вдигане на имиджа на турските стоки.
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #35
            Re: 1 година с редукторна УАЗка.

            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
            Аре стига вече с тия глупости за турските качествени стоки, че почвам да се дразня
            АЗ ПО-СКАПАНА КОЛА ОТ ДОГАН НЕ СЪМ ВИЖДАЛ!!!
            Няма Дачия, няма ЗАЗ!
            По същия начин и с легендите как турското ловно оръжие станало много качествено разбирашли.... Виждал съм няколко пръснати тека.
            Един приятел се подведе и вместо да си купи възд. пушка Гамо за 380лв си купи прехваления Хацан за 280лв.
            ЕГАТИ БОКЛУКА!

            Почвам да си мисля, че това е някаква кампания за вдигане на имиджа на турските стоки.
            Колега някои турски неща са по-качествени от оргиналдъ...
            Някой да каже нещо лошо за Asmetal? Щото няколко пъти слагам подобни изделия и никога няма ядове - изкарват доста повече от "истинските"
            По въпроса за колите - ми то Догана не е кола изобщо. При него е конструктивно заложено да не е...
            Досега не съм чул някой да се оплаче от качеството на Рено, правено в Турция...
            Те работят съвестно, защото примерно за мястото на Хасан, който издържа цялата фамилия, завивайки 7мм гайки на Реното което сглобява чакат 50 човека...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #36
              Re: 1 година с редукторна УАЗка.

              В последно време доста неща се правят в Турция и тупците се понаучиха как се работи качествено. Преди няколко дни говорих с магазинера, от който пазарувам части, половината части на новите дачии се произвеждат отигинално в Турция. В последно време произвеждат доста качествени инструменти, интересното е че и румънците започнаха да правят читави инструменти.

              Scrapheap - абсолютно съм съгласен за Хасан и опашката от работна ръка. Незнам дали това е тозната причина, но при всички положения е доста силен мотив да работиш.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #37
                Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                Точно Дачия едва ли е отправна точка и пример за качествена работа, щото ...
                Возих се в чисто нова Дачия и вътре капе... Верно, че само когато вали ама все пак...
                Турците монтират Рено качествено при това...
                Преди време изхвърлих италианската си пералня и си взех първата турска, на която попаднах... Италианската издържа година - турската работи безотказно трета година.
                Не превъзнасям турците, но нека бъдем обективни все пак..
                Има неща които стават и такива които не...
                Същото важи с пълна сила за Китай... Както и да звучи - те са светлинни години пред нас и пред доста голяма част от света... В Щатите трудно се намира нещо некитайско... Там некачественото обикновено е "made in Mexico"...
                Освен това целият свят се е изпедерастил и произвежда всичко за еднократна употреба - независимо дали DVD player или автомобил...
                Един познат, който се занимава със строителна техника ми показваше зъби за кофата на чешки багер DH113 на 25 години и такива на английски TEREX на 8 месеца...
                Едните бяха запазени а другите буквално липсваха... познайте на кой
                Изводите всеки си прави сам...
                Колкото до редукторната Уазка - едва ли има човек, купуващ УАЗ с презумпцията да не го ремонтира непрекъснато. Факт е обаче че УАЗът е безпорен по други показатели... Трупърът ми не се троши, ама бих го сменил за строшен УАЗ..
                Последно редактирано от Scrapheap; 14-03-07, 19:53.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #38
                  Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                  Не понасям ''УАЗ'' но ако прельжеш някои ,за ''ТРУПАРА'',щеерпиш.ДОСТА.
                  Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                  Коментар


                  • #39
                    Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                    Това, че не понасяш Уаз си е твой проблем. Никой не те кара да караш Уаз
                    Колкото до Трупъра - много съм доволен от него и никого не ща да прелъгвам - просто ми трябва по-хард кола с цели мостове.
                    Освен това не е зле да поработиш върху правописа си
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #40
                      Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                      Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
                      Не понасям ''УАЗ'' но ако прельжеш някои ,за ''ТРУПАРА'',щеерпиш.ДОСТА.
                      Някой кара ли те да понасяш УАЗ-а,да се возиш в него или да го караш Има доста хора като мен които харесват УАЗ-а но не сме седнали да казваме че не понасяме другите марки

                      Коментар


                      • #41
                        Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                        А аз знам защо не го понасяш....
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #42
                          Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                          Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
                          Не понасям ''УАЗ'' но ако прельжеш някои ,за ''ТРУПАРА'',щеерпиш.ДОСТА.
                          Не ги понасяш щото са много много по проходими от Тойотата
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #43
                            Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                            Пак не разбра,този пьт-сьм за ''Уаза''.А мнението ти....незнам.Догониме с пробега, и експлоатацията-пьк тогава се пробваи да ме ядосваш.Покараи ведньж,но не само на ''Люша'' и то долу в ниското.
                            Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                            Коментар


                            • #44
                              Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                              Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
                              Догониме с пробега, и експлоатацията
                              Експлоатацията на УАЗ-а със сигурност е доста по лесна,евтина,ремонтнопригодна и каквото искаш още в сравнение с повечето 4х4 А за пробега-нали виждаш сам че има УАЗ-ки на повече от 20 години и си работят съвсем добре и се движат на такива места дето другите се скапват за година-две

                              Коментар


                              • #45
                                Re: 1 година с редукторна УАЗка.

                                Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
                                Не понасям ''УАЗ'' но ако прельжеш някои ,за ''ТРУПАРА'',щеерпиш.ДОСТА.
                                Иванеее Иванеее... По два УАЗ-а те вклачим когато затънеш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X