Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
    И-който иска,и на него мога да произведа.
    Записвам се веднага за една бройка,такова чудо не бях виждал-напълни ми душата.Ако искаш-адреси,цена и там други подробности на лично.

    Коментар


    • #17
      До: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
      Това е САЧ,колега.
      САЧ от дискова брана.
      моментално ще си произведа едно таквоз нещо.И-който иска,и на него мога да произведа.Такъв ни е района-сачове много ,брани не останаха...
      Не искам да ми произвеждаш , ами ако наистина има , прати ми един с наложен платеж до Еконт Приморско, Стоян Василев 0888506879

      Коментар


      • #18
        До: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Поспряхме ний с давченето вече , ама не е само до уреда и майсторлък си иска това чудо а наште си му разбират дано скоро пак го подгреем
        Прикачени файлове
        888982949

        Коментар


        • #19
          До: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Първоначално публикуван от danail_chorio Преглед на мнение
          Поспряхме ний с давченето вече , ама не е само до уреда и майсторлък си иска това чудо а наште си му разбират дано скоро пак го подгреем
          Айде аз винаги готов.
          Утре ще си пребирам Самурайката така че съм готов за нови подвизи.

          Коментар


          • #20
            До: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
            Не искам да ми произвеждаш , ами ако наистина има , прати ми един с наложен платеж до Еконт Приморско, Стоян Василев 0888506879
            Върба, ти поне можеш да си го вземеш от извора.Къде отиде в другия край на България.Къв Еконт ,кви пет лева?

            Коментар


            • #21
              До: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Първоначално публикуван от yanev65 Преглед на мнение
              Върба, ти поне можеш да си го вземеш от извора.Къде отиде в другия край на България.Къв Еконт ,кви пет лева?
              Че 5 лв са си 5лв що не ги изкара някой.
              Криза е но със 5лв Върбата няма да се отърве и софра ще има.

              Коментар


              • #22
                До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Гответе пикник за тази седмица Че утре ще си вземам Аватара чакам вече 3 месеца. Утре ще пускам още снимки.

                Коментар


                • #23
                  До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Първоначално публикуван от yanev65 Преглед на мнение
                  Върба, ти поне можеш да си го вземеш от извора.Къде отиде в другия край на България.Къв Еконт ,кви пет лева?
                  Я се разберете.Разберете се де?!Да пращам,или да вадя електрожена и да ги мятам,сачовете...
                  Щот на мен,малко ми трябва-хвърляш две железа у въздуха...и само маса да има-докът паднат и-са заварени!: )

                  Коментар


                  • #24
                    До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Очарован съм от презентацията...инъче уок съм виждал и ползвал.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      И аз много пъти съм ходила на индипаска, но за съжеление тази година нямах тази възможност и ето какво пропуснах... Страхотно барбекю, добра компания, разходка из природата и много усмивки...
                      наистина жалко за мен

                      Коментар


                      • #26
                        До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Гответе пикник за тази седмица Че утре ще си вземам Аватара чакам вече 3 месеца. Утре ще пускам още снимки.
                        Вальо тази седмица ако се организираме месото и дивия чесън са от мен.А може да имам и повод да черпя.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Първоначално публикуван от kusemak Преглед на мнение
                          Вальо тази седмица ако се организираме месото и дивия чесън са от мен.А може да имам и повод да черпя.
                          Дано има хубав повод.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            ....преглъщам, преглъщам... и на мен ми се идва.Проекта е още в бокса и в близките 2 седмици няма да е на ход . Ако дойда със синия, само на заден мост има ли шанс да издрапам? Буса е висок а глада силен
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #29
                              До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Колегата Дочев неповярва че всичко може да се готви по този начин.И лично дойде да провери.













                              Накрая направихме коледа на едно калканче.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #30
                                До: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Хора, всичко приготвено в този уред на кулинарното изкуство е невероятно вкусно, а и се приготвя страшно бързо.

                                Благодаря на домакините за невероятната "презентация".
                                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X