Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Протектор/яка за врат/шия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Протектор/яка за врат/шия

    Колеги търся информация за протекторите и яките за предпазване на врата/шията, но такава тема във форума не намерихЩе помоля модераторите, ако вече има такава тема, която аз не съм открил, да ми я посочат и да премахнат настоящатаПитането ми е свързано с това, каква точно функция изпълняват и до каква степен предпазват съответно протекторите и яките И също така, кои от тях се използват за каране офроуд и кои за шосеНека всеки, който кара с такъв протектор или яка да си каже мнението, а също така и тези от нас, които не ги използват могат да кажат, защоИзобщо интересува ме мнението на колкото се може повече колеги от форума, дали си заслужава да си купувам нещо такова
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

  • #2
    До: Протектор/яка за врат/шия

    Такава тема за момента няма, има тук-таме коментари.
    Понасъбрал съм информация, но все нямам време да я преведа. Надявам се да намеря време скоро. Ако ти трябват някакви спешни данни пиши лично.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Протектор/яка за врат/шия

      Функцията и на двата вида яки е като си паднеш на главата да намалят риска от травми на вратните прешлени, като ограничават движението на главата спрямо торса.Твърдите яки са по надеждни но и се чустваш малко като робокоп.Избора е твой. Дано съм бил полезен.
      BMW F800GS

      Коментар


      • #4
        До: Протектор/яка за врат/шия

        Аз имам такава яка EVS ! Братле,по-добре дай пари сега за него, отколко после за операции, не дай боже ! Заслужава си ! Моята я взех от Еди Моторс в Пловдив...но забравих колко пари !
        Последно редактирано от viki terzieva; 11-05-10, 10:29.
        Петър Начев :twisted::twisted::twisted:

        Коментар


        • #5
          До: Протектор/яка за врат/шия

          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=66480 Аз съм с такава.Има смисъл от нея, ако ти е по голямо вратлето .. не като моето
          Последно редактирано от viki terzieva; 11-05-10, 10:29.
          [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
          [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

          Коментар


          • #6
            До: Протектор/яка за врат/шия

            Очаквам утре да ми пристигне яката, така че се надявам, темата макар и не толкова актуална да се раздвижи малко и напълни с информация, защото е свързана с нашата сигурност
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #7
              До: Протектор/яка за врат/шия

              Здравейте, аз тепърва си купувам екипировка имам само каска, ръкавици, очила и колан. Дойде ред на яката. Предлагат ми втора ръка с марка Scoyco за 40лв. Според мен не си заслужава парите защото гледах в темата на FreestyleR, че му предлагат за 35 лв. Alpinestar. Също така един тъпичък въпрос: Тая яка, ако я взема размер "adult" пък аз съм на 14 и съответно врата ми не е адулт , ще вършИ някаква работа при падане или само ще стои там за красота
              Мерси предварително !
              Последно редактирано от viki terzieva; 11-05-10, 10:29. Причина: грешен линк
              Non scholae sed vitae discimus.

              Коментар


              • #8
                До: Протектор/яка за врат/шия

                Купи си НАКОЛЕНКИ и БОТУШИ пък после мисли за яка.

                Коментар


                • #9
                  До: Протектор/яка за врат/шия

                  Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
                  Здравейте, аз тепърва си купувам екипировка имам само каска, ръкавици, очила и колан. Дойде ред на яката. Предлагат ми втора ръка с марка Scoyco за 40лв. Според мен не си заслужава парите защото гледах в темата на FreestyleR, че му предлагат за 35 лв. Alpinestar. Също така един тъпичък въпрос: Тая яка, ако я взема размер "adult" пък аз съм на 14 и съответно врата ми не е адулт ще върше някаква работа при падане или само ще стои там за красота
                  Мерси предварително !
                  Благодаря на колегата сесо.g за якатаМарката и е Scoyco, и от всички гледани до сега мисля, че тази е много добра.Колега ако 40лв за такава яка втора ръка са ти много, се спазари да ти я дадАт за 30лв, а ако продавача не поддава, то в каталога та Louis.de ги има почти същите нови яки, само че марка Madhed, на цени от 20 и 25 еuroИма фирми, които доставят безплатно екипировка от този каталог, така че ако не ги знаеш, потърси инфо в нета или пък питай
                  Последно редактирано от viki terzieva; 11-05-10, 10:28.
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Протектор/яка за врат/шия

                    Колеги, не знам какви са тези цени, може би тези просто топлят в студа, истинските яки мисля че са доста по - скъпи, извинете ако нещо Ви засягам....
                    Bling bling, money ain't a thing :)

                    Коментар


                    • #11
                      До: Протектор/яка за врат/шия

                      Първоначално публикуван от krascho Преглед на мнение
                      Колеги, не знам какви са тези цени, може би тези просто топлят в студа, истинските яки мисля че са доста по - скъпи, извинете ако нещо Ви засягам....
                      До като се порових натук-натам научих, че цените на тези яки варират от 50 до 100лв, а колкото за протектора за врата, там нещата излизат извън контрол в цифри от порядъка на 200-300 euro.Така че си мисля, че разликата в цената е определена от това дали си купуваш яка или протектор, а иначе за цени на яки Madhed виж това: http://www.louis.de/_2059aee5fcb6721...nr_gr=20019156
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Протектор/яка за врат/шия

                        Има и за 35.лв. - китайка
                        Последно редактирано от viki terzieva; 11-05-10, 10:27. Причина: Изреченията в българския език започват с главна буква!

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Протектор/яка за врат/шия

                          Първоначално публикуван от niki8 Преглед на мнение
                          Има и за 35.лв. - китайка
                          По добре с нищо отколкото с китайка . Така поне шанса да ти се забият някакви евтини пластмаси в сънната артерия се намалява драстично.
                          [COLOR=RoyalBlue][I][IMG]http://www.pro-manuals.com/images/yamaha_logo-small.gif[/IMG] [COLOR=RoyalBlue]YZ250F 2005[/COLOR][/I][/COLOR]

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Протектор/яка за врат/шия

                            Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
                            Здравейте, аз тепърва си купувам екипировка имам само каска, ръкавици, очила и колан. Дойде ред на яката. Предлагат ми втора ръка с марка Scoyco за 40лв. Според мен не си заслужава парите защото гледах в темата на FreestyleR, че му предлагат за 35 лв. Alpinestar. Също така един тъпичък въпрос: Тая яка, ако я взема размер "adult" пък аз съм на 14 и съответно врата ми не е адулт , ще вършИ някаква работа при падане или само ще стои там за красота
                            Мерси предварително !
                            Ти да не мислиш, че като пише Алпинстар е такава Тази яка като моята е просто да ти пази от студеното и енвентуално от някои и друг тръН :lol Истинските яки са
                            като тази на снимката по долу : )) ама струва 290$
                            Прикачени файлове
                            [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
                            [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

                            Коментар


                            • #15
                              От: Протектор/яка за врат/шия

                              Здравейте, темата е малко стара, но да попитам тук- кой протектор бихте ми препоръчали? Този от снимката по-горе, или EVS rc evolution ?
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X