Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В с.Росно(В.Търновско) по Великден

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В с.Росно(В.Търновско) по Великден

    Христос воскресе,
    в тази тема ще се опитам да опиша нашата почивка.
    Главните участиници бяхме:
    Мартин с Е-тон 150

    и Преслав(аз) с SMC 170

    Ден 1 - Петък 02.04.10
    Машрут:
    Силистра -> с.Росно -> опознаване на местноста с атвтата.
    Тръгваме...

    Разград

    Спряхме за провизии и продължихме.

    Това са самолетите около Омуртаг.

    Росно - Първи впечатления

    След опознавателната обиколка машините не бяха мръсни

    Чак след като се прибрахме ми остана време да нащракам вилата

    Автопарка

    и каските, които първия ден си бяха запазили цвета...

    така завърши първия ден
    Ден 2 - Събота 03.04.2010
    Маршрут:
    Ендуро около Росно -> Чанч из мол В.Търново -> Ендуро около Росно
    Станахме, закусихме и решихме да тръгваме.
    Преди това имахме задължения трябваше да возим по-малките от нас..

    Набутахме се в едни трънаци, едвам излязохме и се втурнахме към друга пътека.Незнаехме къде отиваме ни GPS, ни водач
    Беше тясно.



    Тук сме вече на края на пътеката, останахме разочаровани, защото пътеката внезапно свърши, просто в нищото

    Разбрах колко е нужна задната скорост в ендурото и хубавите гуми в калните изкачвания.Мартин замалко да подпали гумите и да скъса веригата след като една пръчка просто свали веригата от пиньоните

    Последва боулинг в мола. Играх за втори път и за три игри направих 5 страйка, мисля, че е добре - като за начало

    Когато се върнахме хапнахме и отпрашихме.Бяхме набелязали това пътче

    Обаче това се оказа сечище. Имаше нападали дървета.
    След като слязъхме се навряхме в едно мочурище.Мартин беше с гуми за супермото и закъса още в началото, но аз се постарах да отида максимално далеко и да се окопая до колкото позволяваше грайфера на гумите.Последва вадене на Е-тона с колана - той излезе лесно, защото си помогна със задната.Успяхме да избутаме SMCто до едно място и го навряхме до ограда отстрани със тръни

    Добре че дойдоха една дузина роми, че с общи усилия го изкарахме до едно положение.

    Закачихме го е Е-тона и го искарахме след два часа мъки резултатите бяха:







    Така завърши и ден 2.
    Ден 3 Неделя 04.03.2010
    Маршрут:
    Росно ->Златариза -> Росно -> подобие на стънт и возене на най - малките, трябваше да се видим със peichev68, но за пореден път не можахме
    След като се сборихме с яйцата и закусихме тръгнахме за Златарица.Само за 15 мин. по лек черен път наситен с локви стигнахме градчето. Един човек ни спря и утчиво ни обесни от къде да минем, за да нямаме разправий с колегите на Киро акта. Върнахме се по хАсфалта.Учихме се да караме на задни и странични и возихме малките.














    Ден 4 - Понеделник - 05.04.2010
    Маршрут: Росно -> Силистра
    Вчера се прибрахме по живо, по здраво
    П.п Не съм описал как сме мили атвтата, маратонките, ръкавиците, каските, очилата и т.н
    П.п1 Не ме съдете много това ми е първия описано каране
    Прикачени файлове
    Non scholae sed vitae discimus.


  • #2
    До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

    Много добре сте си прекарали ! Жалко , че пак неможахме да се видим , но объркахме пътя по черно А на тоя Е-Тон защо са му толкова криви гумите с човек и половина отгоре ? (имам предвид и малкия)
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

      Браво преска. Много добре коментирано каране . Е-тона определено е за гуми, ако искате да върви офф-роуд.
      '05 Suzuki RM 250

      Коментар


      • #4
        До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

        Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
        Браво преска. Много добре коментирано каране . Е-тона определено е за гуми, ако искате да върви офф-роуд.
        Бе той има, ама ги слага само през зимата, зашото кара доста по асфалта, пък и така беше по - весело То и аз не съм цвете за мирисане, ама мойте гуми малко си падат средно положение. Асфалта не ги "яде" а и в гората долу - горе се справям
        Non scholae sed vitae discimus.

        Коментар


        • #5
          До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

          Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
          Бе той има, ама ги слага само през зимата, зашото кара доста по асфалта, пък и така беше по - весело То и аз не съм цвете за мирисане, ама мойте гуми малко си падат средно положение. Асфалта не ги "яде" а и в гората долу - горе се справям
          По-добре с офроуд гуми,че е по-сигурно

          Коментар


          • #6
            До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

            тъй се смях на Мартин като сложи джапанките и наваля пак снега майко ако беше с другите докъде ли щеше да стигне
            брао преско , като за първа описана разходка 6+ !
            Няма кал - Няма кеф !!!
            Suzuki Samurai LJ410 1984
            Suzuki LTZ400 2008
            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

            Коментар


            • #7
              До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

              Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
              майко ако беше с другите докъде ли щеше да стигне
              До къде се стига с китайска гума ? (риторичен въпрос ли му се викаше , онова от което не се иска и няма друг отговор) - до никъде !!
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #8
                До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

                пейчев недей така , сложете ги сузукито и е-тона пред някой мазна гнусна и лепкава кал с дължина над 20 метра , етона със гумите за кал , сузукито или със дънлопки или с некой пеперудки , слагам 20 лева че етона ще стигне по-далече !!!!!!!!!!!!!
                лично пред мене съм го виждал как с тези гуми навлиза във 40-50 санта сняг и излиза без кой-знае колко зор !
                Няма кал - Няма кеф !!!
                Suzuki Samurai LJ410 1984
                Suzuki LTZ400 2008
                Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                Коментар


                • #9
                  До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

                  Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
                  пейчев недей така , сложете ги сузукито и е-тона пред някой мазна гнусна и лепкава кал с дължина над 20 метра , етона със гумите за кал , сузукито или със дънлопки или с некой пеперудки , слагам 20 лева че етона ще стигне по-далече !!!!!!!!!!!!!
                  лично пред мене съм го виждал как с тези гуми навлиза във 40-50 санта сняг и излиза без кой-знае колко зор !
                  Какви си ги съчиняваш бе ? Не искам да се разправям с такива недъгави хора като тебе Давайте ми картони и червени точки ама bi0nic си е недъгав !!! Айде ITP-то да са си пеперуди , а ония нечуваните дето са както при маратонките (Аdidas-Adigas) да са по-добри . Живей в заблуда колкото си време искаш . Не мисля , че има човек който долу-горе разбира и да говори като тебе !


                  П.п сигурно и Сузуки не си виждал на живо ама давай акъл ... не ми пречиш ! Карал си с Мартин с Е-Тона иии ??? Него си виждал него защитаваш . Карал ли си с мене ??? НЕЕ нали ? Не искам да пълним темата с спамове и безмислени спорове . Айде мисли си още , че етона дето никой не го е чувал е по добър от сузукито . Още малко кажи , че Брута е по зле от твоя китаец в калта или в снега , че и на сухо и ще ме разбиеш тотално


                  Ще напиша нещо което не трябва да го има - такива глупости пиши в А*V-*ългария , не тук !
                  Последно редактирано от Preslav Peychev; 08-04-10, 23:28.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • #10
                    До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

                    Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                    До къде се стига с китайска гума ? (риторичен въпрос ли му се викаше , онова от което не се иска и няма друг отговор) - до никъде !!

                    Тоя риторичен въпрос си го задавай на друг. При Недко(Ванеда) има едни за 90 лева бройката. С 25мм грайфер са. Като съотнушение цена/качество са перфектни. НЕ всички китайски гуми са боклуци.
                    '05 Suzuki RM 250

                    Коментар


                    • #11
                      До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

                      Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
                      Тоя риторичен въпрос си го задавай на друг. При Недко(Ванеда) има едни за 90 лева бройката. С 25мм грайфер са. Като съотнушение цена/качество са перфектни. НЕ всички китайски гуми са боклуци.
                      Първо - ще го задавам на когото искам ! Второ - може да не са кой знае какви боклуци , но немогат да се сравняват с останалите истински марки !


                      Стига спаам ! Ясно е , че истинското си е истинско!
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • #12
                        До: В с.Росно(В.Търновско) по Великден

                        абе ти бъди калпав карач пък се надявай марката на атв-то и гумите да те измъкнат от калта

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X