Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталиране на карти на Garmin 250w

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Инсталиране на карти на Garmin 250w

    Изкарай и пак вкарай SD-картата - при мен така се получава на няколко пъти. Предполагам, картата е видима като устройство другаде като я сложиш ?

    Коментар


    • #17
      От: Инсталиране на карти на Garmin 250w

      Не стана с вадене и вкарване на картата. Ето какво упътване ми изпратиха от Garmin и се получи:

      Инструкции за инсталация на Европейската карта City Navigator Europe на SD

      Внимание: За инсталация на цялата карта CityNavigatorEuropeNTви трябва минимум 4GB празна SDкарта памет!
      1. Свържете вашият уред с USBкъм компютър и поставете SDкарта в слота на уреда. Не изваждайте уреда от USBкабел до завършване на инсталацията!
      2. Създайте папка x:/Garmin/ на SDкартата.
      3. Изрежете и поставете (cut->paste) файла GarminDevice.xmlот вътрешната памет на уреда от папка x:/Garmin/ в създадената папка x:/Garmin/ на SDкартата. По този начин SDкартата ще бъде разпозната като вашият уред.
      4. Стартирайте сваленият файл garminmapupdater_naeu_a.exeи въведете ProductKey, който ви е даден в страницата на вашия профил в www.my.garmin.com
      5. Картата на Европа ще започне да се записва на вашата SDкарта. След приключване на инсталацията в SDкартата ще имате в папка x:/Garmin/ или в папка x:/Mapтри файла:
      gmapprom.img
      gmapprom.unl
      gmapprom.gma
      6. Преименувайте тези три файла на:
      gmapsupp.img
      gmapsupp.unl
      gmapsupp.gma
      7. Изтрийте файла GarminDevice.xml от папка x:/Garmin/ на SD картата

      Коментар


      • #18
        От: Инсталиране на карти на Garmin 250w

        Здравейте ,
        днес мой приятел ми донесе един Garmin Nuvi 250w на който са се опитали да му инсталират апдейт на софтуера и нова карта на Европа с Garmin Express.
        След рестарирането обаче не им показва базовата карта - екранчето показва само автомобилчето в празно пространство.
        След като влязох в сервизен режим ми показва следното:
        Base map - erased
        Suppma - erased
        Prom2 - erased
        Dlr DB- erased
        Demo - erased
        SiRF - eraserd

        Ще съм много благодарен на всеки който може да помогне !!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X