Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за огън ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инструменти за огън ?

    Някой, знаели от къде в България може да се закупят такива кит-ове ?
    http://bcbin.com/Default.aspx?cid=30
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

  • #2
    Re: Инструменти за огън ?

    Виждал съм в алпийските магазини и във ВИП-а.
    От два дена имам чувството че ще се заинтересувам от едновремешните пушки и пищови. Искровите, последните допатронни, са били много съвършенни механизми. Нещо в тая работа ме смущава. Обаче още не мога да разбера какво.

    Коментар


    • #3
      Re: Инструменти за огън ?

      Това че ако успееш да го усъвършенстваш ще можеш да направиш бензинов двигател който работи без ток - ще си изработва искрите механично
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Re: Инструменти за огън ?

        Хм.

        Коментар


        • #5
          Re: Инструменти за огън ?

          Събин запали за нула време огън с такова устройство - магнезиево парче с друто което дава искра......дялкаш с ножа и палиш наред......питай него откъде го има
          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

          Коментар


          • #6
            Re: Инструменти за огън ?

            Виж това http://shop.oragie.com/product_info....roducts_id=275може и да върши работа
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              Re: Инструменти за огън ?

              Такива сървайвал принадлежности се продават в оръжейните магазини.Има най-различни неща-за палене на огън,за топлене,за рязане на дърва,сгъваеми триони,режеща тел и каквото се сети още човек.А доколко са надеждни-това може да каже само някой който ги е ползвал и то при истинска необходимост а не за забавление или от нямане на работа

              Коментар


              • #8
                Re: Инструменти за огън ?

                Този инструмент се продава и в магазин Стената, ул. Братя Миладинови 5 срещу Немската гимназия.

                Коментар


                • #9
                  До: Инструменти за огън ?

                  http://shop.oragie.com/product_info.php?products_id=317 не е ли същото ?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Инструменти за огън ?

                    Ако някой мине през Пловдив мога да го светна как се пали огън с чакмак, кремък и прахан, имам ги от прадядо ми.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Инструменти за огън ?

                      Първоначално публикуван от gotin75 Преглед на мнение
                      Ако някой мине през Пловдив мога да го светна как се пали огън с чакмак, кремък и прахан, имам ги от прадядо ми.
                      Аз съм от Пазарджик и мога да дойда някоя събота и неделя да ми покажете , а за огъня аз ви покажа какви пържоли мога да правя.Само трябва предварително на ЛС да се уговорим.

                      Поздрави,

                      Стефан

                      Коментар


                      • #12
                        До: Инструменти за огън ?

                        Първоначално публикуван от steff_s Преглед на мнение
                        Аз съм от Пазарджик и мога да дойда някоя събота и неделя да ми покажете , а за огъня аз ви покажа какви пържоли мога да правя.Само трябва предварително на ЛС да се уговорим.

                        Поздрави,

                        Стефан
                        Нямаш никви проблеми. Ама си прав че трябва да се разберем предварително.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Инструменти за огън ?

                          В темата не става ли въпрос за запалки за оцеляване?Праханта като се намокри какво правим - умираме от студ и глад, докато при магнезиевите запалки и да се намокрят пак работят.
                          По малко, ама с хляб!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Инструменти за огън ?

                            Тема от 2007-а мислиш ли че още е актуален първоначалния въпрос?
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #15
                              От: Инструменти за огън ?

                              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                              Тема от 2007-а мислиш ли че още е актуален първоначалния въпрос?
                              Сигурно Влади още не опекъл пържолите....
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X