Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клъцни срежи или тунинг почти без пари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: От нещо нищо ИЛИ от нищо нещо?!?

    Определено ще е интересно да видим продължението

    Коментар


    • #32
      До: От нещо нищо ИЛИ от нищо нещо?!?

      С нетърпение чакам,колега!
      Много добре ща стане,но имам едно въпросче!
      Какво е това жилято от дясната страна на коляновия вал,на Ижовия двигател?
      Струва ми се ,че е бутален болт от ЮМЗ или?
      Имаш ли проблеми с този двигател?
      Поздрави!

      Коментар


      • #33
        До: От нещо нищо ИЛИ от нищо нещо?!?

        малко информация от "кухнята" - преди продължението на историята ето и една пикантерия - клипче на любимия Чичко Фър, главния механик - автор и изпълнител на проекта - Гошо Каличката и първите тестове на този японско-руско-енински експеримент

        Моля, не се смейте много...

        http://www.youtube.com/watch?v=d4_0PGqvmG8

        Коментар


        • #34
          До: От нещо нищо ИЛИ от нищо нещо?!?

          Първоначално публикуван от sakata Преглед на мнение
          малко информация от "кухнята" - преди продължението на историята ето и една пикантерия - клипче на любимия Чичко Фър, главния механик - автор и изпълнител на проекта - Гошо Каличката и първите тестове на този японско-руско-енински експеримент

          Моля, не се смейте много...

          http://www.youtube.com/watch?v=d4_0PGqvmG8
          Ааах, изпревари ме ито затова защото тази вечер бях извикан по спешност да тествам новата машина по пътеките към Аврамова чешма, вярваи ми бях очарован от поведението на моторетката. много стабилна работа спокоино превземаше всеки баир към които я насочвах да и се ненадяваш!!! А сега обещаният разказ в картинки но по напред да пиина една ракиица че да ми доидат по цветущи мисли!!!
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • #35
            До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

            Еее бива бива сладкодумник ама т'ва твойто нийде го няма
            "Ами сега кокошките къде ще спят?! Кучето къде ще си точи зъбите???"Отивам още сега да търся армаган да не съм с празни ръце като дойда да видя туй чудо!

            Коментар


            • #36
              До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

              Хайде Ники нямаме търпение да прочетем продължението!

              Коментар


              • #37
                До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                Първо ще ви покажа някоя позабравена снимчица на друг папарак, тъй като фотографският интерес беше много голям.



                Тук учудването на Чичко Фър беше много голямо , когато видя какво е чудо вътре.



                Дали този ауспух не е от някоя базука от 23-ти Шипченски полк?





                Я много не умувайте, ами Чичко Фър решавай дали не можеш да струговаш набързо едно буталце от това дърво?
                -Може, но трябва да е от опален дрян!






                И се започна едно рязане, мерене, заваряване-аааааах мамка му дай ракетата, не уйдисва, ама ей ся ша видиш! С хиляда зора бяха направени стойките на двигателя.





                "Прецизно" беше изчислена и конструирана изпускателната система, демек ауспуха.





                А може ли един ауспух без катализатор?
                Няма да ни пуснат на технотеста, нали ще караме в Европа?



                Яяя... Чашата ми е празна, я да пусна тези снимки и докато се качат да си налея още една, а к'о ша каите?
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #38
                  До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                  Етого и баш Улукчията Сотко да но не къди като стара печка!Еее не моге и без боя!





                  Тук е момента да ви кажа и какво беше закупено-от Маняка естественно а именно;кормило комплект ръчки жила кросови дръжки разбира се;




                  Карбуратора бе присаден от пусков двигател на трактор нали е все Руско пък и тои е същата кубатура






                  Бутало,сегменти,лагери семеринги всьо ново.Един колега ме съветва да използвам дапалване от пусково аз си имам лиценз за присаждане на такова от Стела -единственото хубаво нещо от този мотор!!





                  Онази изядената седалка от Митровите кучета беше преформена
                  в тон с калниците,,





                  Резервоара и капаците бяха боядисани с метлата от Попа ,абе цяла Енина беше ангажирана , само и само да ми изядът шарана даже и аС с меката си душа взех участие,,,






                  Тук ми залепна стружка,,,
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                    Оххх,голяма тръпка доиде денят изпълнен с очакване даже и великият Карлсон с присъствието си уважи това велико събитие!!



                    И както всяко Българско нещо не става от първия път така и нашта работа на бързо бе разкулачен съединителя





                    В един момент еи тоя



                    извика :Еиии мамкаму като ша зема един от тия

                    и ша ми стане само на мототетки и моторджии,,,Ама бързо му мина!!

                    Както вече ви казах днес беше успешно завършен с тотално иСпитание планувания проект и вече Фамилия Каличкови има едно гърло повече.Всичко хубаво ама само на мен ми е лошо кво ли ми трябваше да се заяждам????Предстои да ви покажа и снимки в завършен вид.Дано ви е било забавно и ви благодаря че ме изтраяхте ЧИЧКО ВИ фЪР
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                      Фъри,какво става с ХОНДИЖА?Има ли развитие?Чакаме разказа ти с нетърпение.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                        Много ще ми е интересно да видя хондичката готова . Чакам с нетарпение да видя резултата

                        Коментар


                        • #42
                          До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                          И така доиде и времето за финални снимки и коментари за това Енинско творение кръстено с чудното име залепнало като лъжица в масло а именно--- ИЖ ДОМИНАТОР,,,ъиго деиии


                          и докато направя някоя снимчица малкия на Дългия веднага дофтаса и се матна отгоре казваики :еее ми тои тоя мотор бил идеална подпирачка за моито колело те наште друго няма да ми купят ами даи да си напрая някои снимчица че маи само туи ша ми остане.....


                          Мале мале като изскочи дъртата Каличка -демек Пилето че като нададе вик --Да го мафкате туи лапи ша земи
                          да са исули и ша стане сал мотори и македончата!!!!
                          Даваи бързо Румба другите машини от Арсенала да ги види народа да не си мисли че сал с пушкала се фаля. И се започна едно мъкнене из
                          дамове и санджаци малелееее глеи к'о стаа







                          И аз не можах да се сдържа и рекуф я и мен да ме има я,,,

                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                            Момчатии ,голям смях падна днес,,, Пилето днес решил да направи голямо контролно иСпитание на ИЖДОМИНАТОРА по пътеките към КЪтуна ,що да видим върна се с една торба мазни ключове свещи,лули,голяма бела -добре, че кръгома е по на на долнище!!!!
                            Кога го погледнах що да видя? Сякаш се завръща от фронт.
                            Целия одран кърви едно черво се бе показало....!!
                            Викам му кво стана бе?
                            Ами като драсна нагоре няма спиране ,и не му стига по пътеките ами и из келевия габар бая просека направих,добре че нямаше горски наблизо....
                            Съжалявам че нямам апарат да ви го покажа но съм сигурен че ще има още какво да ви покажа!!!
                            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                              Хубав разказ,Ники! Едно пиле ми каза, че имало нов проект,или още е тайна? Нещо по-западно-от ГДР. Чакаме следващите ти изяви с нетърпение.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                                Браво яко сте го направили мотора. Доказвате, че с желание се постигат големи успехи
                                Последно редактирано от Chinela; 20-05-09, 07:16.
                                Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X