Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клъцни срежи или тунинг почти без пари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
    а стоманените въжета за каво си слажил
    За де не ми се набиват клони между лостчетата на скоростите и спирачката.
    MG RACING

    Коментар


    • #17
      До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

      Ето това е мои собственоръчен тунинг на ИЖ планета спорт 350
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

        Сега вече и руснаците немогат да го познаятИ аз карах навремето спорт ама от първите модели дето още имаха тук там по някоя част на Ямаха.Ауспуха и манивелата обаче нещо не се погаждаха ,сигурно проблема си го решил защото гледам че има промени?

        Коментар


        • #19
          До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

          Първоначално публикуван от onassiss Преглед на мнение
          Ето това е мои собственоръчен тунинг на ИЖ планета спорт 350
          Разкажи малко по-подробно как стигна до този изглед на ИЖ-а.Той направо не се познава.Резервоаре не е неговия май.Протекторите сам ли си ги правил.Просто изглежда много добре.Поздравления.

          Коментар


          • #20
            До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

            Ето малко снимков материал общо взето какео да ви кажа много пеноуретан макетни ножчета дизаинерски умения малко смола малко кит мноо работа един ауспух от SUZUKI един 52 зъбов венец от Карловските мноо време за губене и ето резултата PS.кажете ми каде да прикача и малко клипчета ?
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

              Първоначално публикуван от onassiss Преглед на мнение
              Ето това е мои собственоръчен тунинг на ИЖ планета спорт 350
              Eвала за свършената работа!

              Коментар


              • #22
                До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                БРАВО това се казва добра работа!!!

                Коментар


                • #23
                  До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                  Колеги в тази тема , по напред съм питал как става това със седалката , ама нямаше отговор . Ето защо не ме е срам пак ще си питам Как я направихте по този начин седалката Аз си мисля че има някаква основа и след това дунапрен и кожа Така ли е или греша Този път проекта е за КТМ
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • #24
                    cz 125 с двигател от mz 150 ts

                    Здравейте, имам рамка от цз 125 с двигател от мз 150 тс , джигателя е преправен с колянов вал , саединител и карборатор от етз 150, получисе сполочлива комбинация , интересуваме имали други колеги с такива мотори и да споделят какви промени са направили

                    Коментар


                    • #25
                      До: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                      Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                      Колеги в тази тема , по напред съм питал как става това със седалката , ама нямаше отговор . Ето защо не ме е срам пак ще си питам Как я направихте по този начин седалката Аз си мисля че има някаква основа и след това дунапрен и кожа Така ли е или греша Този път проекта е за КТМ
                      Цецо, аз на времето си направих една двустепенна седалка за ЧЗ , т.е. на две нива. Намерих дунапрена и къде съм го резал, къде "скубал, но изработих формата. Нямах под ръка топлинните ножове. След което я дадох на тапицер и ми я тапицира с кожа и даже ми я направи на балклавички. Стана много добре като Х. Дейвидсън Можеш и сам да си изработиш и сложиш покритието ако не е нещо специално. "Кожата" или се залепва от долната страна на основата или се закача с телбодове ако има дървено дъно. Използвай си фантазията. Иначе се продават оригинални дунапренени подложки и покрития за седалките, които сам можеш да си ги сложиш.

                      Коментар


                      • #26
                        От нещо нищо ИЛИ от нищо нещо?!?

                        От доста време е влязъл един бръмбар на мой приятел в главата...
                        "Помагай Чичко Фър, рев голям, плаче и нарежда моя зет, искам та искам и аз моторетка... ха сега де? Ко' ша праим?"

                        И аз нали съм човек с мека душа викам - Давай ша търсим да купуваме нещо.

                        И един прекрасен ден моят приятел - Пилето ми каза, че вече е намерил една антика и даже са му дали някои лев, за да я изчисти от двора.
                        "- Тичай Чичко Фър да видиш какво чудо на техниката съм докарал..."
                        Отивам аз и що да видя???







                        Олелееееееееееееее малеееееееееееееееееее... бая парички са ти дали явно, за да изчистиш тая верана от двора на Митро. Голяма кавга е станала след почистването на двора - майка му ревнала - "Ами сега кокошките къде ще спят?! Кучето къде ще си точи зъбите???" Но късно е либе за китка. Техниката вече е на стенда.
                        Чичко Фър се чуди от къде да я захваща.









                        Проблемът беше решен много бързо. Появи се току-що слязъл от Космоса, небезизвестния Мони-Монцата, изричайки култовата фраза:
                        "- Ако имате проблем с цепенето на двигателя, отивам за брадвата и камите." За какви ками и брадви говорите бе? Я взимайте големия чук и всичко ще бъде наред, даде съвет най-малкият - Митко Пунев - на Дългия сина, който много се дразни, че не му купуват АТВ. Ама ще ги оправи той един ден...
                        И ний к'во да правим нали трябва да слушаме младите захванахме го набързо...







                        Ооо чудо на чудесата... Митро забравил мотора без свещ и петела му си точил човката през дупката по буталото... И в крайна сметка се оказало, че човката е по-твърда и от буталото на Хондата нищо не става. Хахахаха разбрах как ще ги оправим японците - само с петли, български, не японски- развиваме свеща и готово.



                        След дълго чесане на глави и гърчене на мозък - кой повече кой по-малко, според това кой колко има, инженерната и финансова мисъл взе следното решение - Няма никакъв смисъл от реставрация на този двигател!
                        Малката Каличка - Румен - нали е много умен каза:
                        "- Тате, тате, нали имаме двигател от Иже в избата..."
                        "- Ураааа вярно бе - възкликнаха всички"
                        "- Я иди татковото и го дай бързо." - каза "главният механик".

                        И що да видим???


                        "Грабвайте ракетите (тоест флексовете)" - някой се изкряска и железа бързо хвръкнаха завчаска...

                        Набързо рамката беше разфасована и пригодена за новият "ядрен център" - руско производство 1968 година. Какъв ли "помак" ще излезе от този японско-руски проект. Голямо беше учудването на Чичко Фър, грабна един химикал и отиде на скришно място в избата...
                        Какво ли ще твори там... я да видим???









                        Аааах издадоха ме, а уж всичко щеше да бъде тайна. Това ги ентусиазира и глей' ко' стаа'. Колко му трябвало на българина, за да заработи бързо. Май Чичко Фър ще изгори.

                        И така Ориндж Каунти, окръг Ръчица заработи на пълни обороти.


















                        Какво ли става по-нататък ще ви покажем по-късно, защото сега е време за разпивка...
                        Последно редактирано от Чичко Фър; 09-05-09, 11:15.
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • #27
                          До: От нещо нищо ИЛИ от нищо нещо?!?

                          Оооооооооооооох ша вадя и аз пищова един час писане и после натиск където не трябва - уж не съм модератор, а Жоро-ви работи правя... Нищо втора част по-късно.
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • #28
                            До: От нещо нищо ИЛИ от нищо нещо?!?

                            Чакаме я с нетърпение!! Преди около 15 години когато се разпадаше мотоклуба към ОСО и тук имаше подобни машини.Рамка на Сузуки 125куб.см. и поради липса на средства за части се монтираха двигатели на ЧЗ крос и се получваше мотор с марка-ЧЕЗУКИ.

                            Коментар


                            • #29
                              До: От нещо нищо ИЛИ от нищо нещо?!?

                              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                              ".... рев голям, плаче и нарежда моя зет, искам та искам и аз ... ха сега де? Ко' ша праим?"
                              Така е и аз за моя зет, цял "Джип4о" направих ....мЪ той от благодарност жена ми направи баба ....вярвам в теб и тЪ подкрепям....т.е. и аз ще си сипя още едно
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • #30
                                До: От нещо нищо ИЛИ от нищо нещо?!?

                                добре се получава колега,съветвам те да не се занимавш с иж-овото запалване,намери си от пусков на ЮМЗ,то е по надежно .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X