Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клъцни срежи или тунинг почти без пари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

    Първоначално публикуван от guss Преглед на мнение
    Момчета, да Ви питам задната запечатка задЪлжително ли е да слагам по-голяма и ако трябва, как трябва да се преправи!!!
    Гледай сега как става работата. Предния зъбак на Балкана мисля, че беше 19 зъба-взимаш от ЧЗ-250 или 350 какъвто ти хареса-18 17 16 зъба и на струг му сваляш от вътрешния диаметър, колкото е необходимо. Мериш по на Балкана зъбака. А за задния също ще трябва стугар. Оригиналният е 48 зъба, стържие му зъбите и насаждаш по-големия върху остъргания, след което заваряваш. Трябва да е поне 10зъба повече. По-надолу разгледай снимките на Балкана ЧЗ-то МЗ-то как са повдигнати и на ЧЗ-то се вижда как е заварен Карловски зъбак 56зъба, само че с 520стъпка. А на ЧЗ-то, между другото, всичко от двигателя назад е правено на ръка в гаражни условия включително и амортИсьора.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от viki terzieva; 26-03-11, 09:07. Причина: Моля, ползвайте точки и запетаи!
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

      Преди няколко месеца взех едно ЧЗ 250 в не много добро състояние.
      След ремонти навсякъде по него: тоци, светлини, карбуратор, спирачки- нямаше абсолютно никакви, окачване и разбирасе външен вид, вече спокойно кръстосва Елин Пелинските гори в този вид.

      Снимки преди и снимки след:
      Прикачени файлове
      Алкохолът и висшето образование не прощават на никого.

      Коментар


      • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

        Мерси за идеИте, но искам сЪщо да попитам предницата как да се повдигне. И ето сега сЪм с амотисЬори от иже задница се Вдигна, доволно бих казал.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0309.jpg
Прегледи:1
Размер:118.7 КБ
ID:5262982Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимки0310.jpg
Прегледи:1
Размер:118.0 КБ
ID:5262983
        Последно редактирано от viki terzieva; 26-03-11, 09:09. Причина: Моля, прочитайте си постовете, преди да ги публикувате!

        Коментар


        • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

          Първоначално публикуван от maistora88 Преглед на мнение
          Преди няколко месеца взех едно ЧЗ 250 в не много добро състояние.
          След ремонти навсякъде по него: тоци, светлини, карбуратор, спирачки- нямаше абсолютно никакви, окачване и разбирасе външен вид, вече спокойно кръстосва Елин Пелинските гори в този вид.

          Снимки преди и снимки след:
          Браво колега заслужаваш уважение добре си го направил супер даже.

          За гус правят се дистанционни втулки (ако така е наименованието) т.е удължители на предницата ще се поровя и ако намеря ще постна снимка.
          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

          Коментар


          • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

            Мерси ще съм ти задължен

            Коментар


            • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

              Ако кола на предницата ти завършва на конус се прави втулка с вътрешен конус към кола подобен на конуса в триъгълника.В горния край на втулката се прави конус като този на горния край на кола.След това се прави дълъг болт който минава през триъгълника, втулката и се завива в горния край на кола. Като се стегне добре няма мърдане.Така съм удължавал предница на ИЖ не знам дали е същото при ЧЗ.

              Коментар


              • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                Става на балкана сега така ще правя предницата

                Коментар


                • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                  Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                  Гледай сега как става работата. Предния зъбак на Балкана мисля, че беше 19 зъба-взимаш от ЧЗ-250 или 350 какъвто ти хареса-18 17 16 зъба и на струг му сваляш от вътрешния диаметър, колкото е необходимо. Мериш по на Балкана зъбака. А за задния също ще трябва стугар. Оригиналният е 48 зъба, стържие му зъбите и насаждаш по-големия върху остъргания, след което заваряваш. Трябва да е поне 10зъба повече. По-надолу разгледай снимките на Балкана ЧЗ-то МЗ-то как са повдигнати и на ЧЗ-то се вижда как е заварен Карловски зъбак 56зъба, само че с 520стъпка. А на ЧЗ-то, между другото, всичко от двигателя назад е правено на ръка в гаражни условия включително и амортИсьора.
                  Предницата на чезето от какво е?
                  Мерси предвариттелно!

                  Коментар


                  • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                    Малко със закъснение, ама сега видях, че имало движение по темата. Та предницата на ЧЗ-то си е оригиналната, само е удължена с втулки отгоре, както е писАл по-горе( 156 )пост колегата vld_ivanov, каплата 21" е от някАква Априля заедно със спирачката, а сп. апарат е хванат за телескопа със скоби, правени от шина.Сега собственика на ЧЗ-то, прави един ИЖ-СПОРТ и като стане, ще пусна някоя снимка.
                    Последно редактирано от viki terzieva; 15-04-11, 10:24.
                    Силата е нищо без контрол.

                    Коментар


                    • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                      Мерси колега,за сега някакви впечетления от спорта?И аз имам иж спорт и ми е любопитно какво мислите за него.

                      Коментар


                      • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                        Малко снимки от извора.Спорта е на етап токове, (магнет от Ковровец), търси се подходящ заден зъбак, заглушител трябва да се прави, ще излезе и нещо за доизкусуряване и т. н. След някой ден ще има продължение със фотото, а и клипче като тръгне.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 114.jpg
Прегледи:1
Размер:147.0 КБ
ID:5270823Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 115.jpg
Прегледи:1
Размер:162.1 КБ
ID:5270824Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 111.jpg
Прегледи:1
Размер:151.3 КБ
ID:5270825Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 113.jpg
Прегледи:1
Размер:151.7 КБ
ID:5270826Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 112.jpg
Прегледи:1
Размер:130.2 КБ
ID:5270827
                        Силата е нищо без контрол.

                        Коментар


                        • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                          Браво от това ще стане хубаво ендуро евала на такива като вас дето за малко пари правят хубави неща,иначе е много лесно да извадиш 15 бона и да си земеш чисто нов.
                          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                          Коментар


                          • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                            Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                            Малко снимки от извора.Спорта е на етап токове, (магнет от Ковровец), търси се подходящ заден зъбак, заглушител трябва да се прави, ще излезе и нещо за доизкусуряване и т. н. След някой ден ще има продължение със фотото, а и клипче като тръгне.
                            [ATTACH=CONFIG]322978[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]322979[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]322980[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]322981[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]322982[/ATTACH]
                            С този ауспух Спорта няма да върви.

                            Коментар


                            • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                              Аз на моя му сложих преден зъбак 14 зъба и сега е сравнение с оригиналния зъбак 17 зъба е доста по-бавен.

                              Коментар


                              • От: Клъцни срежи или тунинг почти без пари

                                Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
                                С този ауспух Спорта няма да върви.
                                И аз си мисля че ще го ''спъва''.
                                Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X