Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Система за озвучаване на Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Система за озвучаване на Паджеро

    Доста порових, но така и не открих нещо подробно за тази система. Интересува ме какви говорители/размер, мощност,предни задни/, и кабели, абе искам да ме насочите от къде мога да прочета нещо повече от това което се вижда в джипа.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

  • #2
    До: Система за озвучаване на Паджеро

    Ами това са връзките с цветове на кабелите. Но за размерите на говорителите взимаш отвертката и... Няма друг начин

    Коментар


    • #3
      До: Система за озвучаване на Паджеро

      Озвучаването на джипа не се различава по нищо от озвучаването на кое да е друго МПС. Трябва обаче да си наясно какво искаш да постигнеш като музика и тогава може да ти дадем точен съвет като марка и модел говорители (плеъра също е от голямо значение за звука).
      Мощността на говорителите зависи изцяло от това дали свирят само от плеъра или са през усилвател. Кабелите е хубаво да са по-дебелички, но и заводските вършат работа ако не си маниак.
      Относно размера не знам, трябва сам да си ги провериш, нямам представа какви са говорителите в паджеро, но винаги може да се направят фланци за преминаване към по-голям размер ако имаш желание разбира се.. абе с 2 думи това е област в която можеш да твориш чудеса както на теб ти харесва
      :)

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X