Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Продажби на части и детайли за ретро автомобили

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продажби на части и детайли за ретро автомобили

    Колеги, направих една тема с малко общо заглавие... Тук може да си предлагаме непотребните за нас, но интересни за други чаркове.

    Та на мен ми се намира една гривничка, която не знам от каква марка е, нито пък за какво е - за мигач, за габарит, за уред... Ако някой я разпознае и притежава съответното возило - подарявам я:
    http://rskolev.snimka.bg/other/drugi.441556.18013837
    http://rskolev.snimka.bg/other/drugi.441556.18013838
    http://rskolev.snimka.bg/other/drugi.441556.18013842
    http://rskolev.snimka.bg/other/drugi.441556.18013846



  • #2
    До: Разни чаркове



    Росене, прав си бил - вярно е от Москвич. А тогава колко в гледахме - и не можахме да се сетим. Важното е, че мистерията най-накрая се разбули.

    Коментар


    • #3
      До: Разни чаркове

      Гривната вече е запазена, да му е честито на съответния 407

      Коментар


      • #4
        До: Разни чаркове

        Ежедневно минавам покрай този москвич и ми е интересно какви са намеренията на собственика му защото от доста време е в движение а не се вижда промяна по вехтия външен вид. Вдясно от него на снимката колата под калъфа е със силует на 408 и не е мръдвала за разлика от Пежото 504 което май е отишло за вторични. M_g знаеш ли нещо повече за тези коли?

        Коментар


        • #5
          До: Разни чаркове

          Собственикът на тези Москвичи е наш общ приятел и е голям енстусиаст. Въпреки, че на пръв поглед не си личи, той упорито работи по тях.
          Последно редактирано от м20_маниак; 31-03-10, 17:11.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #6
            До: Разни чаркове

            Едно Volvo за продаване, но не знам много инфо за него, освен че е 1983-та, оригинална боя и състояние, цена 1200 лева. Колата е във Варна, Виница, точно зад гробището. Телефон забравих да взема и затова ще дам моя, ако някой има интерес, да обясня по - подробно къде се намира мястото - 088 4539938 - Росен.
            http://media.snimka.bg/6046/018347618-big.jpg
            http://media.snimka.bg/6046/018347614-big.jpg

            Коментар


            • #7
              До: Разни чаркове

              Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
              Едно Volvo за продаване, но не знам много инфо за него, освен че е 1983-та, оригинална боя и състояние, цена 1200 лева. Колата е във Варна, Виница, точно зад гробището. Телефон забравих да взема и затова ще дам моя, ако някой има интерес, да обясня по - подробно къде се намира мястото - 088 4539938 - Росен.
              http://media.snimka.bg/6046/018347618-big.jpg
              http://media.snimka.bg/6046/018347614-big.jpg
              Колега,нещо си обьркал темата май.
              898658335

              Коментар


              • #8
                До: Разни чаркове

                Първоначално публикуван от mitko y260 Преглед на мнение
                Колега,нещо си обьркал темата май.
                Аз целенасочено пуснах снимките тук, защото не сметнах за нужно да правя нова тема, тъй като предположих, че интерес няма да има.
                А ако има отделна тема за продажби на коли и не съм я видял - тогава съм се объркал, но това едва ли е фатално. Мнението ми може да бъде преместено.
                Скоро ще ходя при човека с Волвото, мога да направя още снимки при интерес...

                Коментар


                • #9
                  До: Разни чаркове

                  Чисто нови лайснички под мигачите на предните калници на ВАЗ 2103.
                  Продават се за цели 5 лева, могат да бъдат и разменени за някаква подобна дреболия за Skoda или за някоя книжка, каталог...



                  088 4539938
                  089 7611814
                  rskolev@abv.bg

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разни чаркове

                    От мен 2 решетки и кутия в.филтьр
                    Прикачени файлове
                    898658335

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разни чаркове

                      днес попаднах на чисто нов блок за двигател м-20 още с консервационата грес 88мм цилиндрите. намира се в пунктза скраб .също така заден мост за м 21 . радио за м 21.часовник за м 21 утре ще ги снимам .цената е на килограм 1.50 поне на тази цена ми продадоха винкели.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разни чаркове

                        Първоначално публикуван от spas spasov Преглед на мнение
                        днес попаднах на чисто нов блок за двигател м-20 още с консервационата грес 88мм цилиндрите. намира се в пунктза скраб .също така заден мост за м 21 . радио за м 21.часовник за м 21 утре ще ги снимам .цената е на килограм 1.50 поне на тази цена ми продадоха винкели.
                        Интересувам се от задния мост. Къде се намират?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разни чаркове

                          в ловеч. .

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разни чаркове

                            Първоначално публикуван от spas spasov Преглед на мнение
                            в ловеч. .
                            Много далече

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разни чаркове

                              Първоначално публикуван от TONI 1977 Преглед на мнение
                              Много далече
                              ако искаш да го преправяш за уаз имам готов такъв направен 9 на 41 зъба .но съм го свалил защото ми е много бърз. само дето правих гимнастика да го преправям мога да го заменя за стандартен заден от уаз.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X